Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - GAZİ OSMAN PAŞA'lı müslümcü kardeşlerim burda buluşalım
GAZİ OSMAN PAŞA'lı müslümcü kardeşlerim burda buluşalım

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve MSN
Yazar Mesaj
volkan_gop
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul
MesajTarih: 12-Ağu-2007 / 02:12    Mesaj konusu: GAZİ OSMAN PAŞA'lı müslümcü kardeşlerim burda buluşalım

arkadaslar ben gazi osman paşada yaşıyorum tanışmak amaçlı böyle bi konu açmak istedim yönetimden problem çıkmaz inş.
Kullanıcı profilini gör
volkan_gop
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 15-Ağu-2007 / 04:11    Mesaj konusu: Re: GAZİ OSMAN PAŞA'lı müslümcü kardeşlerim burda buluşalım

bi tane bile paşalı yokmu millet ya Sad
Kullanıcı profilini gör
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 15-Ağu-2007 / 04:34    Mesaj konusu: Re: GAZİ OSMAN PAŞA'lı müslümcü kardeşlerim burda buluşalım

gazi degilde istanbul var canım onu bi dene istersen

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 17-Ağu-2007 / 17:04    Mesaj konusu: Re: GAZİ OSMAN PAŞA'lı müslümcü kardeşlerim burda buluşalım

ben bayrampaşadan ahmet...herkesle özeellikle müslümcü kardeşlerimle tanışmayı çok isterim...

msn adresim: AhMeT_AsLaN_1903@hotmail.com beklerim her zaman

celik_07
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: samsun
MesajTarih: 07-Oca-2008 / 19:37    Mesaj konusu: Re: GAZİ OSMAN PAŞA'lı müslümcü kardeşlerim burda buluşalım

bende g.o.p denım var bak bıtene Very Happy
Kullanıcı profilini gör
fylack
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 11-Şub-2008 / 22:08    Mesaj konusu: Re: GAZİ OSMAN PAŞA'lı müslümcü kardeşlerim burda buluşalım

ben g.o.p arnavutköy Very Happy f.ylack@hotmail.com
Kullanıcı profilini gör
Muslumcu22
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 16-Mar-2008 / 16:22    Mesaj konusu: re: gazi osman paşa'lı müslümcü kardeşlerim burda buluşalım

ayıpsın beeee meydan gençliği burda kardeşim BEN EKO mekan küçükköy herkese saygılar kardesim.. msn: erkan@muslumcu.com

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
azizlerli32
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 16-Mar-2008 / 18:26    Mesaj konusu: Re: re: gazi osman paşa'lı müslümcü kardeşlerim burda buluşa

ben de g.o.p. lıyım bütün müslümcülere selam...
Kullanıcı profilini gör
-NurguL-
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Istanbul
MesajTarih: 17-May-2008 / 14:21    Mesaj konusu: Re: re: gazi osman paşa'lı müslümcü kardeşlerim burda buluşa

Selam,bende bayrampasaliyim.. ama daha cok gop:)
Kullanıcı profilini gör
Muslumcu22
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 19-May-2008 / 23:17    Mesaj konusu: Re: re: gazi osman paşa'lı müslümcü kardeşlerim burda buluşa

-NurguL- demiş ki:
Selam,bende bayrampasaliyim.. ama daha cok gop:)

paşa bayrama karşı Very Happy

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve MSN
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering