Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [7 Mayıs 2007] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim ettik.
[7 Mayıs 2007] Baba'ya doğum günü hediyesini takdim ettik.
Sayfa Önceki  1, 2, 3

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Verilen hediyeler
Yazar Mesaj
rifatbaba47
Üye
Üye

Nereden: GAZİANTEP
MesajTarih: 20-Ağu-2007 / 17:46    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: [7 Mayıs 2007] Baba'ya dağum günü hediyesi

helal olsun sana abi tebrik ediyorum seni.....ömer
Kullanıcı profilini gör
xxmuslumcuxxx
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul
MesajTarih: 24-Ağu-2007 / 22:14    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: [7 Mayıs 2007] Baba'ya dağum günü hediyesi

müslüm gürses babamızdır inşallah uzun yıllar yaşar
Kullanıcı profilini gör
orhann
Üye
Üye

MesajTarih: 25-Ağu-2007 / 01:57    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: [7 Mayıs 2007] Baba'ya dağum günü hediyesi

slemaın aleyküm bende babayla yanyana olmak istersim büyük şeref babayla karşılıklı olmak
Kullanıcı profilini gör
acemice
Üye
Üye

Nereden: Müslümcüler Diyarı
MesajTarih: 28-Ağu-2007 / 17:33    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: [7 Mayıs 2007] Baba'ya dağum günü hediyesi

Benim Babayla çekeilmiş resimlerim yok ancak görev icabı kendisine birkaçkez koruma görevi yaptım.

Üye
Üye

MesajTarih: 18-Eyl-2007 / 04:49    Mesaj konusu: Cevap: [7 Mayıs 2007] Baba'ya dağum günü hediyesini takdim e

güzel bir organizasyon......
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 12-Ksm-2007 / 01:12    Mesaj konusu: Yanıt: Cevap: [7 Mayıs 2007] Baba'ya dağum günü hediyesini t

teknikmehmet demiş ki:
Darı eken darı, Buğday eken buğday biçer.!

Müslüm gürses'i ilk gördüğümde ya terslerse ya bir aksilik olurda muhterem hanım ters bir şey söylerse diye çekinerek yanlarına yaklaştım, ve bana ayıracakları vakitlerinin olup olmadığını sordum.

Muslumcu.com ismini ve benim yaklaşımımdaki samimiyeti gören baba ayağa kalkıp bana buyur edince birden rahatladım ve bııırrr yapıp silkelendikten sonra mevzuya girdim. Very Happy

Kelimelerle anlatması zor olan bir samimiyetle baba bana çay söyledi, bir de sığara tutmasın mı, vallaha utandım ve babaların yanında sıgara içmem dedim.
yinede bana bir sıgara verdi ve yak yak dedi çakmagı çaktı,olmaz sana sıgaramı yaktırmam dedim.
kendi çakmagımı çıkarıp babanın sıgarasını yaktım ve baba da benim sıgaramı yaktı ve sohbete başladık.

Muhterem hanım ın nezaketi ve babayla benim resmimizi çekmesi bana göre unutulmayacak anlardan biridir.

Kendilerine babanın hayranlarının bir araya gelerek muslumcu.com adına yaptırdığımız hediyeyi taktim ettim.

Oracıkta açtırdım ve baktılar.

Tasarımını yaptığım ve yağlı boya dan yapılan bu resimi çok beğenip evlerine asacaklarını söylediler.
Bütün müslümcü camianın selamını söyledim.

Kendilerinin de tüm müslümcülere selamını söylemeleri ile biraz daha sohbetten sonra ayrıldım ve beni yolcu ettiler.

Ben buğday ekmiştim ve buğday biçeceğimi biliyordum.!

Ne ekilirse o biçilir !!

abi o an senin yerinde olmak için neler vermezdik ki çok şanlıymıssın abi yinede sen bizleri temsil ettin orda eline emegine saglık abicim Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ADANA
MesajTarih: 10-Eyl-2008 / 19:21    Mesaj konusu: re: yanıt: cevap: [7 mayıs 2007] baba'ya dağum günü hediyesi

Aslında hediye vermek icin deil almak icin gitmissiniz babanın birkare fotografı tum hediyelere bedeldir helede aynı karedeyseniz

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 10-Eyl-2008 / 22:45    Mesaj konusu: re: yanıt: cevap: [7 mayıs 2007] baba'ya dağum günü hediyesi

slm müslüm baba seni görmektten çok mutlu oloyotum şarkılarına hastayım sen bir müslüm babasın
Kullanıcı profilini gör
suskunefecan
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 10-Eyl-2008 / 22:53    Mesaj konusu: Re: re: yanıt: cevap: [7 mayıs 2007] baba'ya dağum günü hedi

müslümbaba yılar utansın çok sevdim suç sayıldı hiç sevmedim kabahat bir his diyorki bana çek git kendini arat..gönlünüz...gönlümüzdür... ütü duyguları ağır yaralı,
be i kalbi e vur u ve a e işi ,
bütü duyguları ağır yaralı" Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Laughing Laughing Confused
abi tebrik e i ru se i.....ö er
!! gönlünüz...gönlümüzdür...
Kullanıcı profilini gör
caner6060
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Tokat
MesajTarih: 30-Mar-2009 / 16:32    Mesaj konusu: re: yanıt: cevap: [7 mayıs 2007] baba'ya dağum günü hediyesi

emeği geçen herkese sağlık çok güzel olmuş Very Happy
Kullanıcı profilini gör
esgal
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: mersin
MesajTarih: 05-Ağu-2013 / 19:18    Mesaj konusu: re: yanıt: cevap: [7 mayıs 2007] baba'ya dağum günü hediyesi

super olmus emeginize saglik
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü -> Verilen hediyeler
Sayfa Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering