Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Hazırladığım diğer Video.Anlasana.
Hazırladığım diğer Video.Anlasana.

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Video Klipleri
Yazar Mesaj
ekselans65
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: van
MesajTarih: 19-Tem-2007 / 19:10    Mesaj konusu: Hazırladığım diğer Video.Anlasana.

Sa. Arkadaşlar Bu Da İkinci Videom.Umarım Beğenirsiniz.

Buyrun:

Selametle...

Kod:
Admin: youtube videosu eklerken:

[youtube]YOUTUBE_LİNKİ[/youtube]

Şeklinde videoları foruma ekleyebilirsiniz.

Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
2 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
ex-arab
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 19-Tem-2007 / 19:30    Mesaj konusu: Re: Hazırladığım diğer Video.Anlasana.

emeğine sağlık.................. Wink

Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 19-Tem-2007 / 20:43    Mesaj konusu: Re: Hazırladığım diğer Video.Anlasana.

ellerine saglık devamını bekliyoruz
Kullanıcı profilini gör
ozac44
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 19-Tem-2007 / 22:52    Mesaj konusu: Re: Hazırladığım diğer Video.Anlasana.

Açılıştaki jilet resmini bundan sonra kullanmasan iyi edersin Embarassed Müslüm Baba bile jilete hayır diyor Very Happy .

Bu arada yıllar önce photoshop'da yaptığım bi çalışmayı kullanmışsın görünce çok hoşuma gitti. Surprised Eline sağlık çok güzel olmuş.

İşte böyle üretken çalışkan Müslümcü arkadaşları görünce çok mutlu oluyorum.Devamını bekleriz.

Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 20-Tem-2007 / 02:19    Mesaj konusu: Re: Hazırladığım diğer Video.Anlasana.

özkan ında ifade ettiği gibi klibin başındaki jilet sahnesi hariç ,genel anlamda keyifli bir çalışma olmuş.eline ve yüreğine sağlık dostum

Ali Tekintüre
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 20-Tem-2007 / 02:33    Mesaj konusu: Re: Hazırladığım diğer Video.Anlasana.

bu baştaki jilet resmini bir videoda daha görmüştüm ismi YAŞAMAYA ÇALIŞTIM adlı video

şarkı güzel resimlerin ve çalışmalarında güzel .

bide o baştaki jilet olmasaydı süper diyebilirdim.

10 üzerinden 9
saygılarımla

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 20-Tem-2007 / 15:57    Mesaj konusu: Re: Hazırladığım diğer Video.Anlasana.

Hepinize Teşekkür Ederim.Ama Bütün Kliplerde Yaklaşık 4 tane Daha Videom Var ve onlardada Jilet Var. PAylaşayım mı ? paylaşmayayım mı arkadaşlar cvp bekliyorum.a.e.olun
Kullanıcı profilini gör
gizlipsikopat
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: mardin
MesajTarih: 20-Tem-2007 / 16:08    Mesaj konusu: Re: Hazırladığım diğer Video.Anlasana.

emeğine sağlık... elindeki diğer videolarıda paylaşırsan sevinirim. jilet te olsun işte daha iyi
Kullanıcı profilini gör
merkez_tost
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 20-Tem-2007 / 21:14    Mesaj konusu: Re: Hazırladığım diğer Video.Anlasana.

emeğine sağlık güzel olmuş0*********
Kullanıcı profilini gör
sessiz_01
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 23-Tem-2007 / 17:36    Mesaj konusu: Cevap: Hazırladığım diğer Video.Anlasana.

emegine saglık kardes eyw
Kullanıcı profilini gör
ekselans65
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 27-Tem-2007 / 03:14    Mesaj konusu: Re: Cevap: Hazırladığım diğer Video.Anlasana.

eyw arkadaslar tsk ler begendiginize sevindim
Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 27-Tem-2007 / 13:52    Mesaj konusu: Re: Cevap: Hazırladığım diğer Video.Anlasana.

Emeğine sağlık kardeş klibin güzel olmuş. (Jilet Hariç)

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
damar7857
Üye
Üye

Nereden: konya
MesajTarih: 27-Tem-2007 / 18:29    Mesaj konusu: Re: Cevap: Hazırladığım diğer Video.Anlasana.

emeğine sağlık kardeş on numara olmuş...
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Video Klipleri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering