Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve Yorumlar
3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve Yorumlar
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Yazar Mesaj
By_Isyankarr
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: İSTANBUL
MesajTarih: 10-Tem-2007 / 22:43    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

emegi geçen herkese teşekkür ederim.Yogun iş temposu nedeniyle siteye uzun zamandır giremiyorum.ozac kardeşimin de dedigi gibi kalbim sizinle.

Aldı sevgilimi eller zamansız...
Kullanıcı profilini gör
teknikmehmet
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ankara
MesajTarih: 11-Tem-2007 / 05:23    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

Her ''Müslüm GÜRSES'' hayranı arkadaşımızın aramızda olmasını çok istedik.

Her birinin bizimle birlikte aynı havayı tenefüs etmesini gönülden istedik.

Bulunduğumuz adreste gözümüz yolda, kulağımız (nerdesiniz abi) diye bizi arayacak arkadaşların çaldıracağı telefonlarımızdaydı.

Üzüldük ama Ne gelir elden... gelenler resimlerde, gelmeyenlerin yürekleri bizimleydi en azından.!

Kısmet olursa yine bir buluşma düzenleriz, kısmet olursa yine güzel dakikalar yaşarız.

Tarsus ta ki mersin otelde Müslüm Gürses ile yaptığım görüşmede ''Muhterem hanım ve Müslüm GÜRSES'' benim vasıtamla bütün hayranlarına selamlarını yolladı.

Babanın 7 Mayıs ta ki doğum günü için hazırlamış olduğumuz hediyeyi kendisine takdim ettim.

muslumcu.com adına her üye arkadaşın da kendilerine selamlarının olduğunu söyledim.
Gönüllerinize sağlık diyerek beni yolcu etti.

KISMET OLURSA, BİR DHA Kİ BULUŞMAYA GELECEK HER ARKADAŞ İLE TANIŞMA FIRSATI BULURUZ.

((([/b]BU GÜN YARINA DÜN LE BESLENEREK YOL ALIR !! )))

YARINLARIMIZIN DAHA GÜZEL OLMASI DİLEĞİ İLE.

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 11-Tem-2007 / 05:45    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resim

teknikmehmet demiş ki:
Her ''Müslüm GÜRSES'' hayranı arkadaşımızın aramızda olmasını çok istedik.

Her birinin bizimle birlikte aynı havayı tenefüs etmesini gönülden istedik.

Bulunduğumuz adreste gözümüz yolda, kulağımız (nerdesiniz abi) diye bizi arayacak arkadaşların çaldıracağı telefonlarımızdaydı.

Üzüldük ama Ne gelir elden... gelenler resimlerde, gelmeyenlerin yürekleri bizimleydi en azından.!

Kısmet olursa yine bir buluşma düzenlerim, kısmet olursa yine güzel dakikalar yaşarız.

Tarsus ta ki mersin otelde Müslüm Gürses ile yaptığım görüşmede ''Muhterem hanım ve Müslüm GÜRSES'' benim vasıtamla bütün hayranlarına selamlarını yolladı.

Babanın 7 Mayıs ta ki doğum günü için hazırlamış olduğumuz hediyeyi kendisine takdim ettim.

muslumcu.com adına her üye arkadaşın da kendilerine selamlarının olduğunu söyledim.
Gönüllerinize sağlık diyerek beni yolcu etti.

KISMET OLURSA, BİR DHA Kİ BULUŞMAYA GELECEK HER ARKADAŞ İLE TANIŞMA FIRSATI BULURUZ.

((([/b]BU GÜN YARINA DÜN LE BESLENEREK YOL ALIR !! )))

YARINLARIMIZIN DAHA GÜZEL OLMASI DİLEĞİ İLE.

eyvallah abi...çok teşekkürler.. senin emeklerin büyük... allah gönlüne göre versin

Kullanıcı profilini gör
kovmanicelo
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 11-Tem-2007 / 21:20    Mesaj konusu: Cevap: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve Yorumlar

orda olmak isterdim guzel bir ortam olmustur herhalde

Dön artik geri sevgime inan
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 12-Tem-2007 / 03:21    Mesaj konusu: Re: Cevap: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve Yoru

mehmet abi sen bi
tanesin eyvallah
Kullanıcı profilini gör
ESRAR-Perdesi
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: DerinLerdeN (41)
MesajTarih: 12-Tem-2007 / 16:15    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

Arkadaşlar hepinizi tek tek kutluyorum,emeğinize,yüreğinize sağlık...

esrarlı gözler
yalnız seni özler....
Kullanıcı profilini gör
yusufum68

Nereden: Aksaray
MesajTarih: 13-Tem-2007 / 15:42    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resim

pilot7448 demiş ki:
Yeni?
Güzel olmus,bu sefer Yusuf´um68 yok?
Sevgiler Cool

evet gidemedik kardeş.ama telefonla irtibat halindeydim.gönlümüz ordaydı.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 14-Tem-2007 / 04:00    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

böylesi keyifli ve güzel organizasyonun oluşumunda emeği geçen tüm müslümcü dostlara şahsım adına teşekkürler ediyorum.yaşanmış olmasından haz aldığım özel günlerimden biri idi.
(yeri geldiği vakit daima ifade ettiğim bir husus var.bu sitedeki samimiyeti ve bağlılığı inanılmaz şekilde seviyorum.)

Ali Tekintüre
Kullanıcı profilini gör
djersan
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 14-Tem-2007 / 08:19    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

helal olsun kardeşlerim cok güzel olmusss....
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 14-Tem-2007 / 19:23    Mesaj konusu: Cevap: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve Yorumlar

bilal kardeşimle konuştuk bu buluşmadan haberim vardı ama gidemedim aramızda alt tabaka veya üst tabaka olamaz öyle düşünen insanların bu sitede işide olamaz o arkadaş bu siteye bir daha girmicekmiş iyi edermiş böyle yanlış düşünenlerin bu sitede işi olmaz biz hepimiz kardeşiz bir birimize gönülden bağlıyız herkez bunu böyle bilsin kardeşlerim

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 15-Tem-2007 / 17:29    Mesaj konusu: Re: Cevap: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve Yoru

resimler çok güzel.özellikle hep bir ağızdan GÜLDÜR YÜZÜMÜ şarkısının söylenildiği bölüme bayıldıum.damar02 ve baydamarersine özellikle bravo diyorum.istanbuldan kalkıp katılmaları çok anlamlı.herkese teşekkürler
Kullanıcı profilini gör
ex-arab

MesajTarih: 15-Tem-2007 / 17:38    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler

bayx demiş ki:
resimler çok güzel.özellikle hep bir ağızdan GÜLDÜR YÜZÜMÜ şarkısının söylenildiği bölüme bayıldıum.damar02 ve baydamarersine özellikle bravo diyorum.istanbuldan kalkıp katılmaları çok anlamlı.herkese teşekkürler

aynen katılıyorum.. yalnız İstanbul'dan katılan bir kisi daha vardı Talihkusu34

saygılar

Kullanıcı profilini gör
forzaenver
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Meyhaneden...
MesajTarih: 17-Tem-2007 / 02:40    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resim

şu resimleri görünce içim yanıyor ama bende o güzel ortamda bir günolacam eminim herkese teşekkürler çok güzel resim karaleri tebrik ediyorum

Yeni Katılımcı

Nereden: Manisa
MesajTarih: 17-Tem-2007 / 15:20    Mesaj konusu: Cevap: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve Yorumlar

slm kardeşlerim abilerim ben manisa salihliden mehmet bir türlü gelemedim şu ank. buluşmasına tacettin abi söylemişti ama malum öss işallah ileride sizleri tebrik ederim .....büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim malum pek kücüğüm yokturda mehmetbebe(mehmet)(16)...
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 18-Tem-2007 / 18:55    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler

bayx demiş ki:

o sizin güzelliğiniz

damar02 ve şahsım adına teşekkür ederim.

Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 19-Tem-2007 / 19:10    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resim

Ankara Buluşmasına gelen tüm dostlara yürekten teşekkür ediyorum. Her zaman bekleriz. Gelemeyen dostlarada gelmişler gibi kabul ediyorum. Çünkü gönülleri ve yürekleri daima bizlerleydi.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 22-Tem-2007 / 08:11    Mesaj konusu: Cevap: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve Yorumlar

söylenecek bişi bulamıyorum valla sizlerede bu yakışır derim .müslüm dinlenir ama önemli olan müslümcü olmak o aşkı yaşamak
Kullanıcı profilini gör
ex-arab

MesajTarih: 22-Tem-2007 / 14:43    Mesaj konusu: Re: Cevap: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve Yoru

Alıntı:

söylenecek bişi bulamıyorum valla sizlerede bu yakışır derim .müslüm dinlenir ama önemli olan müslümcü olmak o aşkı yaşamak

Alıntı:

YORUMUNUZU YAZARKEN ''MÜSLÜM'' DEĞİL, MÜSLÜM GÜRSES OLARAK HİTAP EDİNİZ!.

Kullanıcı profilini gör
aMCaoGLu
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ZoNGuLDaK
MesajTarih: 22-Tem-2007 / 21:59    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

elli elli yüz biz müslümcüyüz demiş kardeşmiz..helal Wink

alpier060606
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ankara,çankaya
MesajTarih: 24-Tem-2007 / 15:20    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: 3. Ankara Buluşması Gerçekleşti, Resimler ve

iyi güzel hoşta ben niye yere bakarak konumuş tv de onu anlayamadım...:dherşey cok güzeldi o gün buluşmaya gelen herkesin ayağna sağlık

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering