Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - |Albüm tartışma| zincirli kuyu<
|Albüm tartışma| zincirli kuyu<
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Korsan Albümler ve Orjinal Albümleri Tartışma Alanı
Yazar Mesaj
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 28-Hzr-2007 / 05:39    Mesaj konusu: |Albüm tartışma| zincirli kuyu<

dilan müzikten çıkanı yazıyorum!!!

A YÜZÜ

1 ağlamayacaktın
2 el ele tutuşur
3 herşey gönlünce olsun
4 yüce dağ başında (yeşil kurbaga)
5 gözlerin kara

b yüzü

1 talih kuşu
2 dağlar
3 gülüm gülüm,
4 felek - (zincirli kuyu

1996 da dilan müzikten 2004 te ise kadırga müzikten çıktı ve bir firma daha vardı ondanda aynı şekilde çıktıgını biliyorum

albüm korsandır ve aynı şekilde KADIRGA müziktende çıkmıştır

Shot at 2007-06-27

Shot at 2007-06-27

bide
şöyle bir şekli var onuda yazayım

1 bana kara diyen dilber
2 beydagı.uh.
3 talih kuşu
4 derdimi kimlere desem
5 bilemem gayri
6 aglanmazmı
7 ümidim yok-isyan
8 herşey gönlünce olsun
9 yüce dağ başında

kısacası bu albüm ismiyle beraber korsan

1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
talihkusu34
Üye
Üye

Nereden: Istanbul
MesajTarih: 28-Hzr-2007 / 06:11    Mesaj konusu: Re: |Albüm tartışma| zincirli kuyu<

murat kardeşim emegine saglık.bizleri bilgilendirmen cok güzel..saat kaclara kadar ugraş verdin...kelimeler kifayetsiz kalıyor..sagolasın.
Kullanıcı profilini gör
canerozkan
Üye
Üye

MesajTarih: 28-Hzr-2007 / 15:44    Mesaj konusu: Re: |Albüm tartışma| zincirli kuyu<

eline sağlık korsan bir albüm zaten orjinali şarkının bahsedilen yasakk onusu neyse yok öle bişi saygılar....
Kullanıcı profilini gör
gencserdar
Üye
Üye

MesajTarih: 28-Hzr-2007 / 16:32    Mesaj konusu: Re: |Albüm tartışma| zincirli kuyu<

canerozkan demiş ki:
eline sağlık korsan bir albüm zaten orjinali şarkının bahsedilen yasakk onusu neyse yok öle bişi saygılar....
aynen arkdaşa katılıyom ben korsan ama eline emgine saglık reis Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Kullanıcı profilini gör
serkanvan
Üye
Üye

Nereden: VAN
MesajTarih: 28-Hzr-2007 / 19:48    Mesaj konusu: Re: |Albüm tartışma| zincirli kuyu<

Kardeş öncelikle eline ve emeğine sağlık zaten sizlerinde bildiği gibi bir "zincirli kuyu" polemiğidir ortalıkta dolaşıyor herkez ayrı bir şey diyor yasak albümü varmış Müslüm GÜRSES'in bilmem daha neler bunlarda onlardan biri. Paylaşımın için tşk.

Üye
Üye

Nereden: ERZURUM
MesajTarih: 29-Hzr-2007 / 02:51    Mesaj konusu: Re: |Albüm tartışma| zincirli kuyu<

eywallah kardeş evet korsan bir albüm şarkılar Müslüm GÜRSES Azer BÜLBÜL eline düştüm birde MUSTAFA KESERle olan var tabi bunlar farklı kasetler ama şarkılar aynı

emeğine sahlık
saygılarımla
Kullanıcı profilini gör
ex-arab
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 29-Hzr-2007 / 06:02    Mesaj konusu: Re: |Albüm tartışma| zincirli kuyu<

emeğine sağlık murat bende de zincirli kuyu albümünün iki farklı versiyonu var içindeki şarkılar birbiriyle aynı değil...KORSAN ALBÜMDÜR

SAYGILAR

Kullanıcı profilini gör
KoRSaN_56
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 29-Hzr-2007 / 17:23    Mesaj konusu: Re: |Albüm tartışma| zincirli kuyu<

Korsan bir albümün neresini tartışıyorsunuz anlamıyorum siz müslümcüler konuyu açan bu arkadaşımız gibi korsan almayın bu adamlara pirim vermeyin
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 30-Hzr-2007 / 17:54    Mesaj konusu: Yanıt: Re: |Albüm tartışma| zincirli kuyu<

[quote=KoRSaN_56""]Korsan bir albümün neresini tartışıyorsunuz anlamıyorum siz müslümcüler konuyu açan bu arkadaşımız gibi korsan almayın bu adamlara pirim vermeyin[/quote]

madem almayın diyorsun

BANA ELİNDEKİ MÜSLÜM GÜRSES KASETLERİNİ YAZARMISIN Bİİ GÖRELİM

burada herkes korsanın ne olup olmadıgını bildiğinimi sanıyorsun sen .
ASIL BEN SENİN GİBİ KİŞİLERİ ANLAYAMIYORUM [b]

orjinal bir albümün neyini tartışıyorsak kosan albümünde aynı zaaflarını tartışıyoruz!!

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 09-Tem-2007 / 02:07    Mesaj konusu: Yanıt: Re: |Albüm tartışma| zincirli kuyu<

KoRSaN_56 demiş ki:
Korsan bir albümün neresini tartışıyorsunuz anlamıyorum siz müslümcüler konuyu açan bu arkadaşımız gibi korsan almayın bu adamlara pirim vermeyin

kardeş arkadaşımız albüm hakkında bilgi veriyor......."siz müslümcüler" derken ne demek istiyorsun..sen müslümcü değil misin? burası müslümcülerin masası kardeş

Kullanıcı profilini gör
merkez_tost
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 10-Tem-2007 / 20:02    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: |Albüm tartışma| zincirli kuyu<

emeğine sağlık kardeşim
Kullanıcı profilini gör
SOTKALI
Üye
Üye

Nereden: trabzon merkez giremez herkes
MesajTarih: 10-Tem-2007 / 20:17    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: |Albüm tartışma| zincirli kuyu<

kardeş saol bu albüm var bende yine de teşekkürler

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 11-Tem-2007 / 03:28    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: |Albüm tartışma| zincirli kuyu<

bende de var bu album ama farklı şarkıların hepsi başka albumlerden ama zincirli kuyu diye adlandırılan şarkı uzun hava hiç bi albumde yok bu ddikkatimi çekti saygılar
Kullanıcı profilini gör
kovmanicelo
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 12-Tem-2007 / 20:07    Mesaj konusu: Cevap: |Albüm tartışma| zincirli kuyu<

eyvallah abi bilgiler için

Dön artik geri sevgime inan
Kullanıcı profilini gör
ALeMcI-44
Üye
Üye

Nereden: Malatya Pötürge Bakımlı Köyü
MesajTarih: 12-Tem-2007 / 21:28    Mesaj konusu: Re: Cevap: |Albüm tartışma| zincirli kuyu<

Emeğine sağlık Kardeş sağol.

Kullanıcı profilini gör
orhann
Üye
Üye

MesajTarih: 25-Ağu-2007 / 01:44    Mesaj konusu: Re: Cevap: |Albüm tartışma| zincirli kuyu<

selamın aleyküm emeğine sağlık abim güzel çalışma yapmışın
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 25-Ağu-2007 / 04:06    Mesaj konusu: Re: Cevap: |Albüm tartışma| zincirli kuyu<

ewet ama korsan bu.arkadalar.tartışmaya gerek yok xmen
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 25-Ağu-2007 / 05:14    Mesaj konusu: Re: Cevap: |Albüm tartışma| zincirli kuyu<

muratım eline saglık biz senin ne oldugunu biliyoz. böyle bi kaset olmadıgını biliyosun sende. ama önemli olan babanın böyle bi kasetinin olup olmadıgı tartışması.biliyosun cıkar kendini bilmezler sen sıkma canını SENİ YÜREGİN NEMRUT DAGI KADAR BÜYÜK senin gibi bi dostum oldugu için şanslı hissediyom kendimi eyvallahhhhhhhhhhh

<b>Sistem Mesajı:</b> İlgili mesaj birleştirildi. Birleştirilen mesaj ilk mesajdan 2 dakika sonra yollandı..:

boşverin babalar yazan sahısın ismide belli KORSAN56 HEHEHE

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
alkolik_06
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 25-Ağu-2007 / 17:19    Mesaj konusu: Re: Cevap: |Albüm tartışma| zincirli kuyu<

eline saglık brader yüregine saglık

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 25-Ağu-2007 / 17:45    Mesaj konusu: Re: Cevap: |Albüm tartışma| zincirli kuyu<

bilgiler için saol Murat kardeşim... 05 eylüle kadar istanbuldayım hava değişiminden dolayı bi ara buluşalım Murat kardeşim...

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Korsan Albümler ve Orjinal Albümleri Tartışma Alanı
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering