Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - |Albüm Tartışma|>Ben İnsan Değilmiyim&Yalvarış
|Albüm Tartışma|>Ben İnsan Değilmiyim&Yalvarış

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Korsan Albümler ve Orjinal Albümleri Tartışma Alanı
Yazar Mesaj
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 08-Hzr-2007 / 05:37    Mesaj konusu: |Albüm Tartışma|>Ben İnsan Değilmiyim&Yalvarış

evt arkadaşlar

hülya plak & kasetçilik firmasına ait bir albüm

a yüzü.

1 aylar oldu:
söz:sait ergenç..müzik:mustafa diker.

2 kaderimin zulmü
söz:müzik:mustafa sayan

3 işkence
söz:sait ergenç:müzik:mustafa diker

4 öldür beni
söz:sait ergenç müzik: mustafa diker

5 bal şeker
söz: sait ergenç: müzik: mustafa diker

6 yaktın beni ( gazelli)
söz:sait ergenç: müzik: mustafa diker

7 bir lokma ekmek
söz: sait ergenç: mü(....): mustafa diker

b yüzü

1 ben insan değilmiyim
söz: sait ergenç: müzik: mustafa diker

2 göçmen kuşlar
söz:müzik: mustafa sayan

3 kaderde varmış
söz:müzik: mustafa sayan

4 çile
söz: sait ergenç müzik: mustafa diker

5 yalvarış

6 (TAKSİM)

SAYGI VE SEVGİLERİMLE

En son baydamarersin tarafından 17-Hzr-2007 / 04:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
1903
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 08-Hzr-2007 / 13:58    Mesaj konusu: Re: | albüm tartışma | ben insan değilmiyim&yalvarış<

qüzeL Murat qardaş Emeqine saqLık..

Üye
Üye

Nereden: sakarya
MesajTarih: 08-Hzr-2007 / 16:00    Mesaj konusu: Re: | albüm tartışma | ben insan değilmiyim&yalvarış<

emegıne saglık kardesım saolasın hayal_pernsı
Kullanıcı profilini gör
ex-arab
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 08-Hzr-2007 / 18:34    Mesaj konusu: Re: | albüm tartışma | ben insan değilmiyim&yalvarış<

eyvallah murat emeğine sağlık...bende bu kaset yok baska bir firma tarafından tekrar basıldı mı acaba???

Kullanıcı profilini gör
canerozkan
Üye
Üye

MesajTarih: 25-Hzr-2007 / 01:28    Mesaj konusu: Re: | albüm tartışma | ben insan değilmiyim&yalvarış<

bu kaset hülya plak 45l iklerinin toplanmasıyla oluşan bir kasettir dasha önce hülya plaktan 45 lik olarak basıldı..
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 20-Tem-2007 / 01:37    Mesaj konusu: Re: | albüm tartışma | ben insan değilmiyim&yalvarış<

aziz aynı kaset sonra basılmadı biliyorum. ama daha önceleri 45 liklerde yer almış şarkılar

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 01-Ekm-2007 / 02:58    Mesaj konusu: Re: | albüm tartışma | ben insan değilmiyim&yalvarış<

eyvallah bilgi için saol varol saygılar..

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 02-Ekm-2007 / 07:49    Mesaj konusu: Yanıt: Re: | albüm tartışma | ben insan değilmiyim&yalva

baydamarersin demiş ki:
aziz aynı kaset sonra basılmadı biliyorum. ama daha önceleri 45 liklerde yer almış şarkılar

muratım emegine saglık öncelikle ...
ben bu kaseti korsan biliyordum bi yanlışım varsa beni bilgilendirirsen sevinirim .....
eyvallahhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
HaNcI_Abi
Üye
Üye

Nereden: Karanlıklar Ülkesinden
MesajTarih: 02-Ekm-2007 / 20:59    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: | albüm tartışma | ben insan değilmiyim&y

Tşkler Murat Abi Eline Saglık...
Kullanıcı profilini gör
zato
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 02-Ekm-2007 / 22:08    Mesaj konusu: Cevap: |Albüm Tartışma|>Ben İnsan Değilmiyim&Yalvarış

toplama şarkılardan oluşan bir albümdür..orjinal değildir..
Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 02-Ekm-2007 / 22:25    Mesaj konusu: Re: Cevap: |Albüm Tartışma|>Ben İnsan Değilmiyim&Yalv

Bu parçalar yine Hülya Plak firmasına ait 1971den 1974e kadar çıkan 45'liklerden toplama bir albümdür. Bilgiler için Teşekkürler Murat kardeşim. Severek dinlediğim parçalardır. Smile

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 02-Ekm-2007 / 23:03    Mesaj konusu: Re: Cevap: |Albüm Tartışma|>Ben İnsan Değilmiyim&Yalv

rahmı abı sana katılıyorum sagol sende muratım
Kullanıcı profilini gör
sev_yeter25
Üye
Üye

Nereden: ERZURUM
MesajTarih: 05-Ekm-2007 / 07:31    Mesaj konusu: Re: Cevap: |Albüm Tartışma|>Ben İnsan Değilmiyim&Yalv

fazla söze gerek yok toplama bir kaset tek firmadan çıkmıştır başka firmadan çıktığını görmedim
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Korsan Albümler ve Orjinal Albümleri Tartışma Alanı
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering