Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [7 mayıs 2007] dünya müslümcüler günü ve baba'nın doğum günü
[7 mayıs 2007] dünya müslümcüler günü ve baba'nın doğum günü
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü
Yazar Mesaj
ahmet42
Üye
Üye

Nereden: konya
MesajTarih: 21-May-2007 / 05:46    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

nice yıllara müslüm baba.. iyiki varsın bir siir hediye olsun sana oturmus sahile denize bakan yakası pacası acık kıravat takan son sigarasını tersten yakan bir müslümcü görürsen beni hatırla
Kullanıcı profilini gör
hipotez
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: trabzon
MesajTarih: 22-May-2007 / 22:37    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

of of of detlıyım baba duy sesımı senın srkılarında olmasa bu hayat nasl cekılsın

ne orhan ne ferdı anlar bendekı dersı sen soyle muslum baba nerden sevdım o zalımı

bu arada fanatık bı hayranın olarak nıce mutlu yıllara ıns bı gun tanısam ımkanımız olur...
Kullanıcı profilini gör
cedi
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: ni?de
MesajTarih: 24-May-2007 / 00:56    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

arkadaslar hepınızden ozur dıleyerek satırlarıma baslıyorum cunku kutlamakta gec kaldım cunku hastanedeydım ameleyat oldum hepınızın muslunculer ğününü kutluyorum Embarassed
Kullanıcı profilini gör
muslum_5454
Üye
Üye

Nereden: sakarya
MesajTarih: 08-Hzr-2007 / 16:29    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

ıyıkı dogdun baba ıyıkı varsın nıce mutlu yıllara allaha guzel mutlu huzurlu saglıklı vede bol muhabbetlı yıllar versın nıce mutlu yıllara baba hayal_prensı
Kullanıcı profilini gör
a2124729a
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Giresun
MesajTarih: 11-Hzr-2007 / 04:16    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

müslüm baba ya uzun ömürler diliyorum.nice yıllara
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 13-Ağu-2007 / 06:15    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

baba geçmiş dogum günün kutlu olsun
Kullanıcı profilini gör
nef-i
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 22-May-2008 / 03:34    Mesaj konusu: re: cevap: 7 mayıs 2007 dünya müslümcüler günü ve baba'nın d

sen de olmasan bu can nasıl dayanır bu acılara be müslüm babam nice mutlu senelere...inş bi gün nasip olur seninle tanışmak:D
Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 22-May-2008 / 03:38    Mesaj konusu: re: cevap: 7 mayıs 2007 dünya müslümcüler günü ve baba'nın d

cedi demiş ki:
arkadaslar hepınızden ozur dıleyerek satırlarıma baslıyorum cunku kutlamakta gec kaldım cunku hastanedeydım ameleyat oldum hepınızın muslunculer ğününü kutluyorum Embarassed

geçmiş olsun kardeş

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 22-May-2008 / 18:38    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2007] dünya müslümcüler günü ve baba'nın doğ

cedi kardeş geçmiş olsun umarım sağlığın yerindedir

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: DeRTLiLeR MeYHaNeSi
MesajTarih: 23-May-2008 / 03:53    Mesaj konusu: re: cevap: 7 mayıs 2007 dünya müslümcüler günü ve baba'nın d

müslüm baba nice mutlu yıllara diliyorum saygılar.

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul
MesajTarih: 07-Şub-2010 / 04:58    Mesaj konusu: Cevap: [7 mayıs 2007] dünya müslümcüler günü ve baba'nın doğ

ben yeni katıldım siteye ama hep gönlümde baba .nice yıllara allah uzun ömürler veririsen kendisine eşine.allah başımızdan eksik etmesin.... hep şarkılarıyla yaşayalım diyorum
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4
4. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering