Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [7 mayıs 2007] dünya müslümcüler günü ve baba'nın doğum günü
[7 mayıs 2007] dünya müslümcüler günü ve baba'nın doğum günü
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü
Yazar Mesaj
isyankarantep
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: antep
MesajTarih: 09-May-2007 / 05:07    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

babamıszın dogum gününü en içten dileklerimle kutlarım nice yıllara...........

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 09-May-2007 / 20:55    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

dunya muslumculer gununu hıc untumayacagıımmm !!! muslum baba sen cok yasaaa :d :d :d :d
Kullanıcı profilini gör
halil-034
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: maziden bir yer
MesajTarih: 09-May-2007 / 22:04    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

iyi ki doğdun be ---------------baba-------------

Bunları kimseye anlatamadım
Kullanıcı profilini gör
adana001
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: ADANA
MesajTarih: 09-May-2007 / 22:45    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

tüm müslümcülerin dogum gününü gecte olsa kutlamak istiyorum.daha nice yıllara müslüm babayla...
Kullanıcı profilini gör
Blueman023
Üye
Üye

Nereden: turkey
MesajTarih: 10-May-2007 / 16:19    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

Baba doğum günün kutlu olsun.
Kullanıcı profilini gör
crazycelal1
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ?stanbul
MesajTarih: 11-May-2007 / 00:00    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

İşte Muslumcu.Com İşe Muslumcu.Com Farkı !

Nice Yıllara Müslüm Baba İyiki Dodun, İyiki Varsın..

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Manisa
MesajTarih: 11-May-2007 / 22:04    Mesaj konusu: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum

slm abilerim benimde katkımın olmasını isterdim hediyenize banka adresinizi istedim wermediniz ama yinede teşekkür ederim meh_met_281@hotmail.com
Kullanıcı profilini gör
mehmetbebe
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Manisa
MesajTarih: 11-May-2007 / 22:10    Mesaj konusu: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum

slm babaya alınan hediyede katkımın olmasını istedim ama neden kabul etmediniz banka adresinizi istedim müslümcüler gününüz kutlu olaaaaa
meh_met_281@hotmail.com
Kullanıcı profilini gör
zerhat
Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 12-May-2007 / 17:45    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

hepimizin dünya müslümcüler günümüz kutlu olsun

babaya selam damara devam
Kullanıcı profilini gör
tatarhamit
Üye
Üye

Nereden: ELB?STAN
MesajTarih: 12-May-2007 / 22:18    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

tüm müslümcü kardeşlerimizin müslümcüler gününü kutlarım
alayına isyan & inadına müslüm baba

Kullanıcı profilini gör
MEMDUH
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: trabzon
MesajTarih: 13-May-2007 / 14:51    Mesaj konusu: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum

bu güzel günde önce site yöneticilerine ve üyelerine kuruluş yıl dönemini kutluyorum müslüm gürses'inde doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 13-May-2007 / 18:23    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

Nice Mutlu ve huzurlu yıllara Müslüm Baba

AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 13-May-2007 / 18:24    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

Nice Mutlu ve huzurlu yıllara Müslüm Baba

karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 17-May-2007 / 23:23    Mesaj konusu: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın Doğum

iyiki doğdun baba sağlıklı ve başarılı mutlu bir hayat diliyor ellerinden öpüyorum sen bizim babamızsın sen ne dersen o olur

Üye
Üye

Nereden: bingöl
MesajTarih: 18-May-2007 / 03:47    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

hepimizin dünya müslümcüler günü kutlu olsun...
iyiki varsın baba iyiki bizimlesin...
nice mutlu senelere hep beraber...
babaya selam... Smile Very Happy Smile Very Happy
Kullanıcı profilini gör
bicare_517
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Ordu Vatan & Ünye Mekan
MesajTarih: 19-May-2007 / 19:12    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

nice mutlu yııllara müslüm baba ...!
arkadaşlar bir süre aranızda olamıcam bilecik söğüte askerliğimn cıktım vatani görevimi yapmak üzere 23/05/2007 tarihinde yola cıkacam bütün gönül dostlarıma slm gönlünüz gönlümüzdür müslümcü kardeslerim bu arada resim işi süper olmuş.yüreğinize sağlık

Kullanıcı profilini gör
turuncubeyaz
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 19-May-2007 / 22:37    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

sen olmasan napardık baba nice yıllara bu alemde teksin babaaa
Kullanıcı profilini gör
esrarli__gozler
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: Adana/Kiremithane
MesajTarih: 20-May-2007 / 17:13    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

allah bu siteyi müslüm babanın başından müslüm babayıda bizim başımızdan eksik etmesin....
dünya müslümcüler günümüz kutlu olsun...

yunuserseri
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: g.antep
MesajTarih: 20-May-2007 / 17:26    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

Allah baba yı başımız dan eksik etmesin (yunuserseri]

Üye
Üye

Nereden: konya
MesajTarih: 21-May-2007 / 05:45    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7 Mayıs 2007 Dünya Müslümcüler Günü ve Baba'nın D

nice yıllara müslüm baba.. iyiki varsın bir siir hediye olsun sana oturmus sahile denize bakan yakası pacası acık kıravat takan son sigarasını tersten yakan bir müslümcü görürsen beni hatırla
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses'in Doğum Günü
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
3. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering