Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - popstar yarışmalarındaki müslüm baba tılsımı nedir acaba?
popstar yarışmalarındaki müslüm baba tılsımı nedir acaba?

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
Yazar Mesaj
ervan403
Üye
Üye

Nereden: van
MesajTarih: 23-Nis-2007 / 08:12    Mesaj konusu: popstar yarışmalarındaki müslüm baba tılsımı nedir acaba?

Popstar yarışmalarında ses rengi Baba'ya benzeyen adayların şansı neden bir anda katlanıyor, çığ gibi büyüyor, hiç düşündünüz mü acaba? Selçuk, Erhan, Bayhan, Erkan vb. gibi adaylar ya birinci oldular ya da bu ses rengine sahip olduklarından gündemde kaldılar. Bunun sırrı neydi acaba. Müzik piyasalarında da aynı durum sözkonusu. Sesi Baba'ya benzeyen Hakan Taşıyan, Hakan Gürses sadece birer örnek. Onun sesine benzeyen ya da benzemeye çalışanlar bir şekilde onun rüzgarından nemalanıyor işte. Türk halkı bu ses rengini seviyor bu sesi kanıksamış demek ki. Başka bir açıklaması olabilir mi acaba . Öyle ki enteller bile onun bu popülaritesinden, karizmasından yararlanmaya bakmıştı artık. Ona şarkı beste verme kaset yapma yarışına girişmişti artık. Entel barlar onu dinliyordu. Hatta ve hatta onu köşesinde işleyerek ele almayan gazeteci ve köşe yazarı kalmadı bu ülkede. ''Sen hala köşende yazmadın mı sensiz olmazı enfes okumuş değil mi'' diye birbirlerine sorar olmuşlardı. Onu yazmak artık bir moda bir ranttı. Rock ve rap şarkıcılar bile onunla ortak konser veriyor onun yıllar önce okuduğu ölümsüz parçalarını yeni versiyonlarıyla okuyup yine onun rüzgarında yol açmak için kendine kulvar yapmaya çalıştı. Özel tv ler onunla Baba Show adlı programlar yapmaya ve jüri üyesi etmeye koyuldular hızla. Bu arada İbrahim Tatlıses de onu çağırdığı programda '' dede'' ilan ediyordu. Müziğin duayeni enbüyüğü manasında. Bu ne biçim bir sahne ışığı bu nasıl bir karizma ve nasıl bir sevgi acaba. Raconu nedir bunun sevgili Müslümcü Kardeşlerim sizce nedir. Bana sorarsanız imzamda da yazdığı gibi O Samimiyetin Kalesidir ve bunca sevgiyi saygıyı 40 yılını verdiği sanatını işte bu yönüyle kazanmıştır diyorum ve konu ile ilgili yorumlarınızı eklemelerinizi bekliyorum. Saygılarımla.

Üye
Üye

Nereden: ?st/KASIMPA?A
MesajTarih: 23-Nis-2007 / 15:16    Mesaj konusu: Re: popstar yarışmalarındaki müslüm baba tılsımı nedir acaba

Kardeş çok güzel yazmışsın diyecek bişi bırakmadın bana yani sadece şunları söylemek istiyorum Müslüm Babam bi idol onu herkes çok seviyor çünkü oda kendini bizim gibi görüyor halktan biri olarak görüyor ve böylece daha çook seviliyor ben böyle düşünüyorum...Saygılar Babam Seni Çook Seviyoruuum....

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: KARAGÜMRÜK
MesajTarih: 23-Nis-2007 / 16:00    Mesaj konusu: Re: popstar yarışmalarındaki müslüm baba tılsımı nedir acaba

Kendisi Sır Ondan
Sırrı ÇözenLer BeyazLar BağLar

Muslumcu22
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 23-Nis-2007 / 16:35    Mesaj konusu: Re: popstar yarışmalarındaki müslüm baba tılsımı nedir acaba

o insanlar hayatlarında muslum baba şarkıları dınlemiş babadan örnek almış insanlar son yarısmadakı erhan kardesımızde kendıne örnek olarak muslum babayı almış ve dile getırmıstır benzemek benzetılmek guzeldir. başarılar diliyorum kendısıne...

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 23-Nis-2007 / 16:43    Mesaj konusu: Cevap: popstar yarışmalarındaki müslüm baba tılsımı nedir ac

en iyisi baba sonuçta şarkı söyleyenlerde bizim gibi bunu fark ediyor otomatikmen örnek alınıyor.

Üye
Üye

Nereden: trabzon merkez giremez herkes
MesajTarih: 23-Nis-2007 / 16:45    Mesaj konusu: Re: popstar yarışmalarındaki müslüm baba tılsımı nedir acaba

ewt doğru söylüyorsun kardeş

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 23-Nis-2007 / 18:14    Mesaj konusu: Re: popstar yarışmalarındaki müslüm baba tılsımı nedir acaba

taklitler asıllarını yaşatır
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 23-Nis-2007 / 18:50    Mesaj konusu: Re: popstar yarışmalarındaki müslüm baba tılsımı nedir acaba

cok güzel yazmıssın kardes bende evlatt kardesime katılıyorum

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 23-Nis-2007 / 22:27    Mesaj konusu: Re: popstar yarışmalarındaki müslüm baba tılsımı nedir acaba

söz konusu yarışmalarda yer alan adaylar içerisinde ben POPSTAR SELÇUK adlı yarışmacıyı çok beğeniyordum.ki benim kanaatimce BUGÜNE KADAR piyasaya çıkmış sanatçı ve sanatçı adaylarının içerisinde MÜSLÜM BABA ya ses ve yorum açısından en çok benzeyen kişi idi..ve onu dinlemek keyifliydi..ilk çıktığı gün albümünü bile almıştım...
son popstar yarışmasında yer alan erhan adlı yarışmacı geçen haftalarda BABA nın MAZİDEN BİRİ adlı eserini seslendirmişti..ve yine bana göre şarkının altından kalkamadı..hatta ezildi diyebilirim.çünkü KAFA bir şarkıdır..çoğu müslümcü nün deyim yerindeyse istiklal marşı dır.EN ÖNEMLİSİ MÜSLÜM GÜRSES şarkısıdır..kolay bir hadise değil.sanırım bu konuda kimse onu ayıktırmadı.yahut kendisi de ayıkamadı..sonuç itibariyle beklenen perfonmansı sergileyemedi...

Ali Tekintüre
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering