Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Örnek bayan bir müslümcü arkadaş (:
Örnek bayan bir müslümcü arkadaş (:
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Arkadaşlık ve Muhabbet
Yazar Mesaj
yavuz_baba
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Sevdim O Zalimi
MesajTarih: 19-Nis-2007 / 22:14    Mesaj konusu: Örnek bayan bir müslümcü arkadaş (:

arkadaşlar şunun şurasında birkaç aylık müslümcülük geçmişim var. ondan önce internette gezerken bu resimi buldum ilgimi çekti kendimce bayanlarda bu kadar müslümcülük var mı dedim. arşivime ekledim. gecenlerde karıstırırken gördüm bu resimi ve sizinle paylasmak istedim. bakalım yorumlar nasıl olacak Wink

Kullanıcı profilini gör
teknikmehmet
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ankara
MesajTarih: 19-Nis-2007 / 22:24    Mesaj konusu: Re: Örnek bayan bir müslümcü arkadaş (:

Müslümcü bayanları istanbul ve ankara buluşmalarında görebilirsin.
Sayıları azda olsa delikanlı kızlar olduğu kesin,çoğu müslümcüye taş söktürür. Very Happy
Kullanıcı profilini gör
elemtanem
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 19-Nis-2007 / 23:51    Mesaj konusu: Re: Örnek bayan bir müslümcü arkadaş (:

Smile bende bayanim ve muslum gursesin senelerden belli hayraniyim senelerden belli muslum dinlerim.. delikanlilikla alakasi yok muslumu dinleyen begenen muzikten anliyor demektir..
Kullanıcı profilini gör
yavuz_baba
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Sevdim O Zalimi
MesajTarih: 20-Nis-2007 / 02:00    Mesaj konusu: Re: Örnek bayan bir müslümcü arkadaş (:

işte sanırım doğru cevap buydu. gerçekten helal olsun müslümcü bayanlara. benim kız arkadasımda müslümcü Smile Wink
Kullanıcı profilini gör
sessiz_01
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 25-Nis-2007 / 23:00    Mesaj konusu: Cevap: Örnek bayan bir müslümcü arkadaş (:

güzel bi olay kardes

birgün herkes müslümcü olacak
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 10-Ağu-2007 / 17:41    Mesaj konusu: Re: Cevap: Örnek bayan bir müslümcü arkadaş (:

müslüm babanın bayan hayranları adanada baya bi var bayan erkek diye arılmasına gönlüm razı degil baba türkiyenin baba sı
Kullanıcı profilini gör
alkolik_06
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 22-Eyl-2007 / 03:11    Mesaj konusu: Re: Cevap: Örnek bayan bir müslümcü arkadaş (:

allah sahibine bagışlasın saygılar..

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: adana
MesajTarih: 30-Ekm-2007 / 16:42    Mesaj konusu: Re: Cevap: Örnek bayan bir müslümcü arkadaş (:

müzik herkese ir bilader.onlarda ask acısı cekerler.ama hep onlar yuzden bızde cekıyoz

bizbize yeteriz
alayına rest ceken adanalı
Kullanıcı profilini gör
KRaLL_3444
Üye
Üye

MesajTarih: 19-Ksm-2007 / 21:44    Mesaj konusu: Re: Cevap: Örnek bayan bir müslümcü arkadaş (:

sizlere başımdan geçen bi olayı anlatayım..
AhMeT_44 kardeşim gibi sevdiğim dostumdur...onun kız arkadaşı MüSLüm babayı dinlemez her seferinde kendisine kızardı...bana dedi..bi tane kız bulcam Müslümcülerin kralı olcak diye..dediiğini yaptı şimdi Müslümcü bi kız arkadaşı var..

herkes Müslüm babayı dinliyomuş demek ki ne diyelim..

Adam olan Müslümcüdür...
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 21-Ksm-2007 / 21:19    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Örnek bayan bir müslümcü arkadaş (:

elemtanem demiş ki:
Smile bende bayanim ve muslum gursesin senelerden belli hayraniyim senelerden belli muslum dinlerim.. delikanlilikla alakasi yok muslumu dinleyen begenen muzikten anliyor demektir..

helal sana be kardesim yüreğine sağlık saygılarr... Wink

<b>Sistem Mesajı:</b> İlgili mesaj birleştirildi. Birleştirilen mesaj ilk mesajdan 11 dakika sonra yollandı..:

arkadasla aklıma bi olay geldi anlatim dedim..geçenlerde bir kız geldi işyerime 15-16 yaşlarında anca..neyse merhaba merhaba felan durup dururken kız demesinmi müslüm babacısının sanırım bir an şaşırdım acaba anlımdamı yazıyo(gerçi artık yüzümüze bakanda anlıyor o hale gelmişiz:)evet dedim ama nerden anladın bakıyorum sagda solda müslüm babayı anlatan gösteren hiç bişey yok megerese benim pc nin ekranında esrarlı gözler yazıyodu ordan anlamıs Very Happy dedim tek bu sarkısını biliyosun dedi yok basladı sarkılarını saymaya bakıyorum çogu eski sarkılar dedim valla helal olsun sasrıttın beni..dedim sana müslüm baba nın bir cd sini hediye edeyim dedi yok sagol felan dedim yok alacaksın sen bunu hakkettin..yanlıs yaptın albümünün cd sini hediye ettim..arkadas olduk simdi eve pc alıcakmıs hemen siteye üye yapacam onu Very Happy canım müslümcü arkadasım benim Allah herkese böyle kız arkadaşlar nasip eylesin Wink saygılar..

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: diyarbakır
MesajTarih: 22-Ksm-2007 / 00:22    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Örnek bayan bir müslümcü arkadaş (:

arkadaşlar babayı dinlemek bir ayrıcalıktır babayı kelimelerle anlatamayız ben şu an 28 yaşındayım 15senedir babayı dinliyorum ondan başkası gene odur iyiki varsın alemin karalı
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 22-Ksm-2007 / 04:04    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Örnek bayan bir müslümcü arkadaş (:

müslümcü olması kafi değil saygı olsun gerisi hoş..

Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 22-Ksm-2007 / 05:58    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Örnek bayan bir müslümcü arkadaş (:

Bu söz boşa yazılmamış,
İçtiğim şarap olsun, çektiğim Es*** olsun, sevdiğim kız Müslümcüyse,
bu can ona feda olsun.

VASİYET: Ölürsem baba'dan önce
Söyleyin Müslüm Gürses'e
Sela'mı o okusun.
Kullanıcı profilini gör
fbfbfb_1907
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana kebap :)
MesajTarih: 22-Oca-2008 / 19:51    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Örnek bayan bir müslümcü arkadaş (:

mahsun_kul_028 in olayıda güzelmiş Allah 'tan tek dileğim banada bir Müslümcü bir kız nasip etsin ...

Ne diye arayıp sorayım seni
ne diye bağlanıp seveyim seni
MUHİTTİN SEÇEN NE DİYE ARAYIP
Kullanıcı profilini gör
atasayar

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 10-Eyl-2008 / 23:53    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Örnek bayan bir müslümcü arkadaş (:

şimdii nispet oldumm keşke benimde kız arkadaşım müslümcüü olsa ya ne güzel olurdu ama müslüm babayı kadı erkek çocuk çoluk hepsii dinler çünkü oo hepimizin babasıı saygılar...

Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 02-Ksm-2008 / 18:23    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Örnek bayan bir müslümcü arkadaş (:

Müslümcülük insanın içinde olan bişeydir..buluşma resimlerinde görebilirsiniz..

By_Sorti
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MG
MesajTarih: 02-Ksm-2008 / 20:09    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Örnek bayan bir müslümcü arkadaş (:

AhMeT_44 demiş ki:

Aynen Katılıyorum Kardeşim Sana İnsanlar Yaptıklarıyla Anlatılırlar..

Üye
Üye

Nereden: YoZGaT
MesajTarih: 02-Ksm-2008 / 22:04    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Örnek bayan bir müslümcü arkadaş (:

Sevgıye muhtactım ben bır zamanlar, sevdımde ne oldu anlayamadım, ınanamam artık benı sevene ben bu yuzden oldum dertler insanı..!!

Ben siteden olsun yasadıgım yerde olsun bı coq muslumcu bayan tanıorum.. hepsıde harbi insanlar..!! aha bu forumlara yazıom alacagım kız muslumcü olacak Very Happy Very Happy Very Happy

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Gençlerbirliği
MesajTarih: 03-Ksm-2008 / 01:00    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Örnek bayan bir müslümcü arkadaş (:

AhMeT_44 demiş ki:

güzel yazmışsın suta eline sağlık. bay-bayan fark etmez müslüm babayı herkes dinleyebilir. yalnız ben foto falan göremedim Confused
Kullanıcı profilini gör
huzur34
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 03-Ksm-2008 / 23:45    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Örnek bayan bir müslümcü arkadaş (:

Müslümcü bayanların sayısı zannettiğiniz kadar az değil aslınsa. Ancak bayanların toplum içindeki konumlarından dolayı göz önünde olamamalarını doğal karşılıyorum.

Bayandan da sıkı müslümcüler çıkar hafif almayınızzzzzz...

Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering