Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - MüsLüm Gürses'e En Çok Benzeyen Ses ?
MüsLüm Gürses'e En Çok Benzeyen Ses ?
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
cLe_
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: KARAGÜMRÜK
MesajTarih: 16-Nis-2007 / 22:16    Mesaj konusu: MüsLüm Gürses'e En Çok Benzeyen Ses ?

MüsLüm Babaya EN ÇOK Benyezen Ses Hangisi Sizce ?
Benzeyen DeğiL EN ÇOK Benzeyen ?

Benim Kanımca

SELÇUK DEMİRELLİ
[/b]

ex-arab
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 16-Nis-2007 / 22:26    Mesaj konusu: Re: MüsLüm Gürses'e En Çok Benzeyen Ses ?

valla önemli bir konuya temas ettin bazen ses benzerliğinden bazı parçların babaya ait olduğunu söylüyorlar bence muhittin seçen benziyor ama sesi çok azda olsa biraz ince kalıyor babanın yanında birde erol budan abimiz var onunda yorumlamış olduğu birkaç şarkının babaya ait olduğu zannediliyor ama onunda sesi babaya göre biraz daha kalın

Kullanıcı profilini gör
cLe_
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: KARAGÜMRÜK
MesajTarih: 16-Nis-2007 / 22:32    Mesaj konusu: Re: MüsLüm Gürses'e En Çok Benzeyen Ses ?

Dediğin KişiLerde BeyanLarda Ve NağmeLerde AnLaşıLıyo
Okadar BenzerLikte Yok Fikrimce
Kendi AğzınLa Diyosun EroL Budan Daha KaLın Diyosun
Muhittin Seçende İnce Babaya Göre Diyosun
SeLçuk DemireLLinin Üzerine Tanımam

1903
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 17-Nis-2007 / 01:58    Mesaj konusu: Re: MüsLüm Gürses'e En Çok Benzeyen Ses ?

£vet Muhittin Secen Ve SeLcuk DemireL İkisininde Sesi ßaßaya Çok ßenziyor..

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: antep
MesajTarih: 17-Nis-2007 / 04:12    Mesaj konusu: Re: MüsLüm Gürses'e En Çok Benzeyen Ses ?

muhittin seçen ve erol budan abilerimizn sesi çok benziyor bence....

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 21-Nis-2007 / 18:23    Mesaj konusu: Re: MüsLüm Gürses'e En Çok Benzeyen Ses ?

evet selçuğun sesi benziyordu baya sahi noldu o adama kayboldu gitti 2-3 sene evel baya ses getirmişti zaten sesi babaya benziyor diye 1.ci yapmışlardı.

Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 21-Nis-2007 / 18:30    Mesaj konusu: Re: MüsLüm Gürses'e En Çok Benzeyen Ses ?

Muhittin Seçen ve Selçuk Demirelli benziyor.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
merkez_tost
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 21-Nis-2007 / 19:24    Mesaj konusu: Re: MüsLüm Gürses'e En Çok Benzeyen Ses ?

erol budan ve hakan taşıyanın sesi benzesede babayı tutmuyor************
Kullanıcı profilini gör
kovmanicelo
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 21-Nis-2007 / 21:02    Mesaj konusu: Cevap: MüsLüm Gürses'e En Çok Benzeyen Ses ?

bencede selcuk benziyor sesi

Dön artik geri sevgime inan
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 21-Nis-2007 / 22:09    Mesaj konusu: Cevap: MüsLüm Gürses'e En Çok Benzeyen Ses ?

bencede selçugun sesi benziyodu oda kaybolup gitti ama bi de hakan gürses varr onunda sesi fena degil ama müslüm babanın sesini hiçbiri tutmazz büyüksün be müslüm baba Smile Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KAHRAMANMARAŞ
MesajTarih: 22-Nis-2007 / 01:15    Mesaj konusu: Re: Cevap: MüsLüm Gürses'e En Çok Benzeyen Ses ?

Bencede Selçuk Demirelli en çok benzeyen ses.Geçenlerde bir programda gördüm pavyonda çalışıyormuş sunucu sordu sende her yerde görünmek istersin çok ünlü olmak istersin diye o da biz böylede mutluyuz diye bi cevap verdi sunucu şaşırdı.Ama gördüğüm kadarıyla baya bi açılmış yarışmadaki gibi hiç sesi çıkmadan oturmuyor espri yapıyor ama en önemli hala nefis okuyor adama düzgün bir albüm yapamadılar unutuldu gitti.
Kullanıcı profilini gör
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 22-Nis-2007 / 03:36    Mesaj konusu: Re: Cevap: MüsLüm Gürses'e En Çok Benzeyen Ses ?

kesinlikle POPSTAR SELÇUK diyorum..ve başkasını da tanımıyorum bu konuda...
Kullanıcı profilini gör
SOTKALI
Üye
Üye

Nereden: trabzon merkez giremez herkes
MesajTarih: 22-Nis-2007 / 15:40    Mesaj konusu: Re: Cevap: MüsLüm Gürses'e En Çok Benzeyen Ses ?

bence de erol budan ve muhittin seçen .....
Kullanıcı profilini gör
celik_07
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: samsun
MesajTarih: 30-Tem-2007 / 17:08    Mesaj konusu: Re: Cevap: MüsLüm Gürses'e En Çok Benzeyen Ses ?

popstar selcuk erol budan hakan gurses ama babaya anca benzeyebılırler baba baska bıse
Kullanıcı profilini gör
can_dost_ahmet
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 30-Tem-2007 / 17:36    Mesaj konusu: Re: Cevap: MüsLüm Gürses'e En Çok Benzeyen Ses ?

muhittin senecenin sesi cok benziyor bu kadar yakin baska kimse yok bazen tek tük parcalarda bir cok sanatcinin sesi benziyor mesela
Orhan esen
Ozkan can
Hakan Tasiyan
Erol Budan

YeTeR aRT?K KoRK ALLATAN

Ne aNLaD?N a?LaTMaKTaN
YeTeR aRT?K KoRK ALLAHTAN
aFeTMeM SeNi HaiN !!!!
Kullanıcı profilini gör
talihkusu34
Üye
Üye

Nereden: Istanbul
MesajTarih: 30-Tem-2007 / 17:52    Mesaj konusu: Re: Cevap: MüsLüm Gürses'e En Çok Benzeyen Ses ?

damar02 arkadasımıza katılıyorum popstar selcuk evet.
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 30-Tem-2007 / 22:18    Mesaj konusu: Re: Cevap: MüsLüm Gürses'e En Çok Benzeyen Ses ?

ben adanalıyım muhittin abide erol abi pek benzemiyo size bi isim verim onu dinleyin bukadar benzermi sanatçının adı esef selçuker kasetin adı agır cezalarda yargıla beni yorumunuzu bekliyorum süper bi ses adana radyolarında bomba etkisi yarattı birde ufuk güneş var süper
Kullanıcı profilini gör
alkolik_06
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 06-Eyl-2007 / 13:51    Mesaj konusu: Re: Cevap: MüsLüm Gürses'e En Çok Benzeyen Ses ?

muhittin secen hakan tasıyan derim ben saygılar

Üye
Üye

Nereden: GAZİANTEP
MesajTarih: 07-Eyl-2007 / 16:55    Mesaj konusu: Re: Cevap: MüsLüm Gürses'e En Çok Benzeyen Ses ?

arkadaşlar güzel bir konu ama dikkat ederseniz tüm taklitçiler zamanla istemeden asıl seslerine döndüler...
Kullanıcı profilini gör
selvi27
Üye
Üye

Nereden: müslüm gürses cumhuriyetinden///gaziantep
MesajTarih: 08-Eyl-2007 / 01:24    Mesaj konusu: Re: Cevap: MüsLüm Gürses'e En Çok Benzeyen Ses ?

rıfatbaba dogru söylüyor gardaşlarım

Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering