Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - s.a arkadaşlar yeni üye oldum
s.a arkadaşlar yeni üye oldum

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve MSN
Yazar Mesaj
kerimogluzeybeg
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: ?stanbul
MesajTarih: 16-Nis-2007 / 19:48    Mesaj konusu: s.a arkadaşlar yeni üye oldum

bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum al tutsakla şarkısını hiç bi yerde bulamıyorum yardımlarını beklıorum şimdi de teşekkür ederim Smile
Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 16-Nis-2007 / 23:31    Mesaj konusu: Cevap: s.a arkadaşlar yeni üye oldum

kardeş öncelikle a.s hoşgeldin forumu yanlış yere açmışsın mp3 istekleri bölümüne isteğini yaz.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul/Dertliler MEyhanesinin bağrıyanık müslümcünün içki masasından
MesajTarih: 17-Nis-2007 / 00:10    Mesaj konusu: Re: Cevap: s.a arkadaşlar yeni üye oldum

hoşgeldin kardeş

Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 22-Nis-2007 / 19:35    Mesaj konusu: Re: Cevap: s.a arkadaşlar yeni üye oldum

Mp3 istekleriniz bölüme yaz yardımcı olurlar kardeşim..

mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 25-Nis-2007 / 21:11    Mesaj konusu: Re: Cevap: s.a arkadaşlar yeni üye oldum

öncelikle hoşgeldin kardeş aramıza ama arkadaşların da dediği gibi mp3 isteklerinizz bölümü varr orada istegini yayınlarsan yardımcı olurlar Wink

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering