Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Korsan Kaset Konusunda Ne Kadar DuyarLıyız????
Korsan Kaset Konusunda Ne Kadar DuyarLıyız????

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> İstek Öneri Eleştiri
Yazar Mesaj
1903
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 16-Nis-2007 / 04:18    Mesaj konusu: Korsan Kaset Konusunda Ne Kadar DuyarLıyız????

seLamLar sayqıLar.. ArkadasLar Şimdi Hepimizinde ßildiqi qibi YaPıLan emeqin KarsıLıqında Korsan Diye adLandırdıqımız,Sahte Kaset Ve KopyacıLık işini hala yapan KişiLer İçimizde Var. Hatta İnkar EtmemeLiyiz Ki ßizde Yaptık zamanında Ha Kaseti ßiz kopyaLayıp ÇoqaLtmışız Satmışız. Ha OrjinaL Kaset aLmayıp Saqdan SoLdan Mp3 cinsinden ßuLduqumuz ParCaLArı DinLemişiz...Hiç Farketmez Sonucta Korsana qirer Hepsi. valla ßen ßunu Düşündüm ve Şu Saatten Sona Babanın Kasetini aLmaya kaLksak ki ÇoK zor oLur ßuLmak.ßence ßaßanın Cebine ßişi qirmez.ÖnemLi oLan Şu Saatten Sona baba ve diğer SanatcıLarın Yeni Çıkan KasetLerini aLmaLı ve Sanatcıya Duyduqumuz sayqıyı ßence bu sekiLde qöstermeLiyiz..SizLerdende ßu Konu hakkında yorumLarınızı ßekLiyorum.. Wink
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 16-Nis-2007 / 04:43    Mesaj konusu: Re: Korsan Kaset Konusunda Ne Kadar DuyarLıyız????

valla kardeş ben orjinal halen alıyorum çünki eskşide olsa gelecek nesile aktaracagım mesela evlendigimde benden sonrakilere bırakacagım yegenler yetişiyor maaşallah 5 yaşında biri 3 şimdiden MÜALÜM BABA BİZİ PARÇALADIN DİYORLAR yani babanın cebine girmesee ben alıyorum

son çıkanlarıda alıcam tabi gücümüz yettince

korsana gelince bazen bi kaset görüyorum bakıorum içinde tam benlik şarkılar var alıyorum almama gereksede iş yerinde dinliyoruz korsan çok baba bu korsandan en çok kaseti olan sanatçıdır

adamlar eski bi albümü alıp kesinti yapıp efek yapıp piyasaya sürüyorlar neler var neler ama işte ne diyelim

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 16-Nis-2007 / 04:43    Mesaj konusu: Re: Korsan Kaset Konusunda Ne Kadar DuyarLıyız????

ben badan başka çok az sanatçıyı dinlerim onlar da arabesk sanatçılarıdır dinlediğim şarkıların hemen hemen hepsi eski şarkılardır korsana bende karşıyım babanın birkaç eski kasetini bir müzik markette buldum aldım ama 1903 arkadaşımızın dediği gibi eski albümler babaya birşey kazandırmaz fakat son albümlerinin hepsini aldım pek fazla dinlemedim ama babaya saygıdan erşive koydum
Kullanıcı profilini gör
1903
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 16-Nis-2007 / 04:58    Mesaj konusu: Re: Korsan Kaset Konusunda Ne Kadar DuyarLıyız????

evt murat kardes ben senin qörüşLerine aynen katıLıyorum yanlız ßen daha evveLki kasetLeri aLmamız babaya bişi kazandırmaz demek istedim sende zaten anLadın o noktayı ve baba ya kazandırmasada qeleceq nesiLLer için dedin evt en qüzeLi saoLAsın ex-arab saoLAsın Kardes £yvallah sende haklısın..sayqıLar.. Wink

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KALLEŞ DÜNYA DAN
MesajTarih: 16-Nis-2007 / 06:41    Mesaj konusu: Yanıt: Korsan Kaset Konusunda Ne Kadar DuyarLıyız????

1903 demiş ki:
seLamLar sayqıLar.. ArkadasLar Şimdi Hepimizinde ßildiqi qibi YaPıLan emeqin KarsıLıqında Korsan Diye adLandırdıqımız,Sahte Kaset Ve KopyacıLık işini hala yapan KişiLer İçimizde Var. Hatta İnkar EtmemeLiyiz Ki ßizde Yaptık zamanında Ha Kaseti ßiz kopyaLayıp ÇoqaLtmışız Satmışız. Ha OrjinaL Kaset aLmayıp Saqdan SoLdan Mp3 cinsinden ßuLduqumuz ParCaLArı DinLemişiz...Hiç Farketmez Sonucta Korsana qirer Hepsi. valla ßen ßunu Düşündüm ve Şu Saatten Sona Babanın Kasetini aLmaya kaLksak ki ÇoK zor oLur ßuLmak.ßence ßaßanın Cebine ßişi qirmez.ÖnemLi oLan Şu Saatten Sona baba ve diğer SanatcıLarın Yeni Çıkan KasetLerini aLmaLı ve Sanatcıya Duyduqumuz sayqıyı ßence bu sekiLde qöstermeLiyiz..SizLerdende ßu Konu hakkında yorumLarınızı ßekLiyorum.. Wink

kardeş eski albümleri almak babya fayda getirmez çünkü 1.tek bir firmadan çıkmıyor albümler yani mesela universaldan dünya yalan albümü çıktı 2002 de bayardan paramparça diyelim böyle tek firmayla çalışmadığı için fayda sağlamaz.ancak son çıkan albümleri alırsak faydası olur
Kullanıcı profilini gör
1903
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 16-Nis-2007 / 18:33    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Korsan Kaset Konusunda Ne Kadar DuyarLıyız????

£yvallah saoLasınız yorumLar için bende aynı qörüşteyim.babanın yeni albümLerini almalıyız ve babaya en büyük desteqi saqlamalıyız "müslümcüyüz" diyipte babanın kasetini almamak olmaz...sayqıLar sevqiLer..

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: mekansız
MesajTarih: 01-Hzr-2007 / 16:40    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Korsan Kaset Konusunda Ne Kadar DuyarLıyız????

babanın ne kasedi olursa alırım ister korsan olsun ister orjinal benim için farketmez yeterki babanın resmini kasedin kapağında görüyüm hemen alırım
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 20-Ksm-2007 / 18:13    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Korsan Kaset Konusunda Ne Kadar DuyarLıyız????

ben bu zaman kadar işim geregi(müzik market)yüzlerce müslüm baba kaset ve cd sini alıp satmıstırım elimden geldigi kadarda müslüm baba ya katkım olsun diye orjinal eserlerini almıs satmıstırım..ama gerçekçi olmak gerekirse cogumuz müslüm baba albümlerini mp3 olarak almıstırız çogumuz orjinal alıpta koymamıstırız pc ye ama birseyin farkındayım ki elimizde olsa baba yaa katkı olsun diye neler vermeyiz belki imkansızlık belki bulamadıgımızdan dır bunun sebebi...saygılar
Wink

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Meyhaneden...
MesajTarih: 21-Ksm-2007 / 04:40    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Korsan Kaset Konusunda Ne Kadar DuyarLıyız????

ben zaten korsan kaset alamıyorum bir huy kaptım illaki orjinal olacak çünkü benim için çok önemli oluyor o kaset içindeki eserlerin ne kadar kıymetli olduğunun farkındayım

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering