Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslüm Baba'nın Sesine Ne Oldu?
Müslüm Baba'nın Sesine Ne Oldu?
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Özel
Yazar Mesaj
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 08-Eyl-2007 / 19:09    Mesaj konusu: Cevap: müslüm babanın sesine ne oldu?

bence babanın sesi normal tabiki eskisi gibi olmicak 50 küsür yaşında eski sesi yok diyonlar insan yaşlanır ve yaşlandıkça herşeyleri değişir ama babanın sesinde öyle kötü derecede bozulma yok ayrıldık sevgilim derken öksürdü diyor bir arkadaş ne var bunda yani öksüremezmi?? o an gıcık gelmiştir öksürmüştür öksürdü diye hemen sesinin bozulmasımı lazım?? sarı sıcakı izledinizmi baba nasıl döktürdü sesi bozulsa böyle söyleyemez baba hala 1 numaradır arkadaşlar yapmayın böyle ayrıca babadan bahsederken saygı kurallarına uyalım lütfen

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 14-Ksm-2007 / 03:21    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: müslüm babanın sesine ne oldu?

her yaşın kendi güzelliği vardır damara selam babaya devam Wink

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana kebap :)
MesajTarih: 02-Hzr-2008 / 15:54    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: müslüm babanın sesine ne oldu?

tabi müslüm babada gittikçe yaşlanıyor.bu yüzden sesi değişiyor olabilir ama sesi şimdide güzel beğenmeyn dinlemesin ....tek baba tek kral müslüm gürses

Ne diye arayıp sorayım seni
ne diye bağlanıp seveyim seni
MUHİTTİN SEÇEN NE DİYE ARAYIP
Kullanıcı profilini gör
BozKurt07
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Yayladan...
MesajTarih: 02-Hzr-2008 / 22:03    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: müslüm babanın sesine ne oldu?

müslüm babada biz gibi insan değilmi babafan nickli kardeşim? peki müslüm baba sen ben gibi genç birimi? tabiki hayır.bildiğim kadarıyla sigarasıda var. e o zaman bütün olanları normal karşılayacaksın.her zaman aynı seste duracak değilya...

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 02-Hzr-2008 / 23:02    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: müslüm babanın sesine ne oldu?

BabaSayfa demiş ki:
bu ne terbiyesizlik ya..koça bir çınar hakkında nasıl böyle konuşursun..sesi bitmiş filan değil babanın hep aynı tarz şarkıları okumaktan bıkmış hepsi bu arayışlarıda bu yüzden zaten...sesi bitmiş filan değil.biraz edepli konuş...müslüm gürses bir devdir dev..terbiyesiz adam....sen kimsinde onu eleştirebiliyorsun..ben müzik öğretmeni olduğum halde terbiyeyi terketmiyorum eleştirirken...saygısız adam....

ve aynen ekliyorum Wink

Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 03-Hzr-2008 / 00:16    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: müslüm babanın sesine ne oldu?

ne sacma bi tartışma konusu acmış acan arkadaş acaba actıktan sonra konuyu kendide bidaha test etmişmi ama galiba anlamış hatasını bida yorum yapmamış yani şu dünyada herşey insanlar icin her an her şey olabilir.

insanın tabiki bugünü ile yarını bir olmaz .

şimdi kim bilir babanın anlındaki plaka yıllar gectikce belkide babayı etkiliyor
ve şarkı söylerken konsantre eksikliği yaratıyo olabiliyor...farklı ..bir sürü sebeb olabilir..bilemeyiz....ama ben eminimki baba şarkıya konsantre olsun
performansında en babasını yapar bunun örneğini muazzez abacı ile düet yaparken şarkının arasındaki uzun havada tam bir konsantre halindeyken yaptığı cıkışı hanği sanatcı yapabilir vede o nagmeleri ..
ibrahim tatlıses ağzı acık vede gözleri dolu şaşkın bir halde izledi..
bide lütfen konu acan arkadaşlar müslüman mahallesinde salyanğoz satmayalım yani babaya hakaret yapmaya calışılmasın insan üzülüyor..babafan saaa..lafım babanın bize mirasları olan şarkıları yeter....

Üye
Üye

Nereden: kırıkkale
MesajTarih: 03-Hzr-2008 / 01:40    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: müslüm babanın sesine ne oldu?

babadan buraya kadar arkadaskar ne yapsın artık yaslandı coktu artık sarkıları ile yetinmeyi bilecegiz artık

k a d e r u t a n s ı n..........................k a d e r...

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 03-Hzr-2008 / 03:49    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: müslüm babanın sesine ne oldu?

efece demiş ki:
babadan buraya kadar arkadaskar ne yapsın artık yaslandı coktu artık sarkıları ile yetinmeyi bilecegiz artık

k a d e r u t a n s ı n..........................k a d e r...

goca sen böyle dersen olmazki allah babamıza sabır selamet versin okusun ümitsizlik yapma asla.ne diyor baba bi şarkısında umut yolcunun ekmeği... Wink

Üye
Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 03-Hzr-2008 / 05:46    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: müslüm babanın sesine ne oldu?

babacanlar bence normaldir diye düşünüyorum. baba yaşlandı artık. gerçi ben genede beyeniyorum. sesinde yorumunda herhangi bir sorun bulan varsa. bence sorunların hangi neden lerden dolayı olduğunu düşünmesi lazım. baba şimdide söyledimi söylüyor vallaha. benim bildiğim baba gençliğinde çok alkol ve benzeri maddler kullandığı için sesi belki biraz değişmiş olabilir.
Kullanıcı profilini gör
cihan5656
Üye
Üye

MesajTarih: 03-Hzr-2008 / 05:55    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: müslüm babanın sesine ne oldu?

mülslüm baba gibisi yok yawwwww.

allahım bu çile bitermi böyle sevgilimk elimden gittikten sonra.
Kullanıcı profilini gör
dmreda
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 03-Hzr-2008 / 07:26    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: müslüm babanın sesine ne oldu?

babayı kimseye benzetmeyelim bence.yaşı geregi belki saglık bozuklugundan dolayıdr. ama baba bişarkının nasıl okunması gerektigini en iyi bilenlerden biri şarkıda birden çıkışlarını iyi bilirsiniz.baba bigün ibrahim tatlıses in programına katıldı ve ibo babadan bi şarkı okumasını istedi ibo güldü sandıki baba şarkınn çıkışını yapamayacak ama baba öyle bi çıkış yaptıki offfffffffffff iboya kapak olmuştr heralde...

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 16-Tem-2008 / 02:04    Mesaj konusu: Cevap: müslüm babanın sesine ne oldu?

müslüm babanın malum olan kazadan sonra yüzde yüz perfonmans veremiyo doğrudur ama bana bi kişi daha gösterin parçayı hissederek okuyan kim var babadan başka baba burnundan rahat bir şekilde nefes alamıyorki normal karşılanmalı bence .....eyvallah.......
Kullanıcı profilini gör
pippo
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 16-Tem-2008 / 02:35    Mesaj konusu: Cevap: müslüm babanın sesine ne oldu?

kardeşim müslüm babanın yaşı ibo"dan yaşlıdır sesine geince o yaşta yine iyi çıkıyor gerçi adnan şenses"de yaşlı ama sesi fena değil kişiden kişiye değişir gırtlak yapısı birde baba sigara kullanıyor olmalı bu faktörlere baktığın zaman o kadarda kötü değil 20"li veya 30"lu yaşlarda değil insan değişiyor
Kullanıcı profilini gör
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 16-Tem-2008 / 03:17    Mesaj konusu: Cevap: müslüm babanın sesine ne oldu?

bilmeyerek yapılan yorumlar cok
bilmiyosan susmasını bileceksin yada ögrenmeye calışacaksın.
hiç olmassa o erdeme ulaşın!!!!

konuyu acan arkadaş
bu yorumu yada konuyu acmak için cok ugraştın mı cok merak ettim.
hitap tarzı resmen rezalet anca bu kadar olur.

eyvallah
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 16-Tem-2008 / 23:11    Mesaj konusu: Cevap: müslüm babanın sesine ne oldu?

böyle saçma sapan konulara yorum yazmayın ki hemen ortadan kalksın arkadaşlar

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 01-Ağu-2008 / 06:13    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babanın sesine ne oldu?

kardeşim bu konuyu ben açtım şifreyi unuttum giremiyordum burda yazmışlar babaya saygılı konuş diye normalde müslüm gürses hakkında tek olumsuz görüşe bile tavoluyorum tersliyorum çevremiz müslümcü olmadığı halde çok seviyorum babayı konuya gelirsek herşey açık işte baba eskisi gibi söyleyemiyor ses rengide çok değişti adnan şenses örneği vermiş biri bak gençliine şimdiken benzer baba tamamen değişti canlı performnaslar keza felaket canı istediği zaman güzel söylüyor arada ama baba baş tacı tabi sadece burda ses değişimne vurgu yaptık yoksa bir saygızılık söz konusu bile olamaz

bide ibodan yaşlı diyorlar kardeşim 2side 1953 doğumlu görünüyor hatta vikide ibo daha yaşlı görünüyor iboda gerçi bitmiş gecen senelere göre ama bir değil tabi
Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 01-Ağu-2008 / 06:22    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: müslüm babanın sesine ne oldu?

Kardeş baba ile ibonun arasında yas farkı var yani hayliyle gidecek tabiki su andada o kadar kötü değilki zaten...

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 01-Ağu-2008 / 07:06    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: müslüm babanın sesine ne oldu?

beyler müslüm gürses 1956 dogunludur ama askere erken gitsin diye babasi 1953 dogumlu olarak yazdirmis nüfus kaydini.bunu bizzat bir programda muhterem nur hanim söylemistir!!
ayrica müslüm gürses´in sesinin desgismesi kadar normal bisey yoktur.haa eskisi gib iokuyormu?hayir ama hala onda bir lezzet ve tad alabiliyoruz!
herkese saygilar
kadir
Kullanıcı profilini gör
damar_dn
Üye
Üye

MesajTarih: 25-Ekm-2008 / 06:03    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: müslüm babanın sesine ne oldu?

geçmişi unutulmaz oldugu için suankı yorumu kötüde olsa ama degıl bence müsüm baba herzman soler yanı
Kullanıcı profilini gör
muslum_toprak
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 25-Ekm-2008 / 22:29    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: müslüm babanın sesine ne oldu?

babanın sesi yıllara göre ve yorumlarına göre şarkının notalarına göre çift meyanlı,meyanlı yada yarım meyanlı yada meyansız parçalarda değişir,8 nota ve 5 ara ses yarım nota 13 nota mevcut olduğundan vede oktavı geçtiğinden ses hakimiyeti yaş ilerledikçe kısmen zor olur,babanın sesi gençliğine göre en derin davudi ve bariton özelliktedir,babanın sesi aynı şaraba benziyor,yıllandıkça kalite artıyor,orkestrada notayı iyi vermesi lazımki baba detone olmamak için sesi kaydırmasın,halen derinden fazlasıyla gelen lezzet mevcuttur.....
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Özel
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
3. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering