Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Nesiniz siz Kahraman mı
Nesiniz siz Kahraman mı

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Geri Dönüşüm [Çöp Kutusu]
Yazar Mesaj
mfvc
Üye
Üye

MesajTarih: 08-Nis-2007 / 05:50    Mesaj konusu: Nesiniz siz Kahraman mı

Bugün başımdan geçen bir msn olayı.. Bir kendini bilmezle aramızda geçen konuşmalar.. Benim avatarda Müslüm babanın resmi var..

Karşımdaki : O resimdeki sana ne kadar benziyor..

Ben: Sahimi iltifat ediyosun..

Karşımdaki: sen bunu iltifat sayıyosan ne dieyim sana

Ben: Keşke ona benzeyebilsem.

Karşımdaki: Ona benzemek için kırk şişe rakı ve Esrarla dolaşman lazım

Ben: adam gibi konuş bilmiyosun madem laf atma babaya

Karşımdaki: Ne Babası şam babası mı

Ben: Gariplerin, aşıkların, dertlilerin, Arabeskin Babası

Karşımdaki: Adamki tipe baksana neresi baba bunun

Ben: Kardeşim adam gibi konuşacaksan konuşalım ne derdin var

Karşımdaki..Bu alemde tek Baba vardır oa Ozan Arif babamızdır Müslüm de kimmiş

Ben: hee anladım sen şu kendini ülkücü sanan maymunlardansın

Karşımdaki: Sen ne anlarsın ülkücülükten

Ben: Senin anladığından fazla anladığım kesin Sen Önce adam ol sonra ülkücü olursun.

Karşımdaki: Küfür ediyorrr..

Ben: Sen önce .......... kurtar sonra vatanı kurtarsın...

Ve birazdaha tartışma devam etti küfürlü atışmalarlar..

yani diyeceğim aranızda da kesin vardır.. Ülkücülük elinde tesbih, sokaklar artist artist gezip daha anlamını bile bilmediğin kelimelerle cümle kurmaya çalışıp bilmişlik taslamak, biz vatan için savaşıyoruz diyip, orda burda serserilik yapmak, kavga ortamlarına girmek, Delikanlılık ayakları yapmak. değildir..yani toplanıp kavgaya gidilecek bi ortam değildir.. Böyle insanlar olduğu müddetçe bu vatan ileri değil geriye gider.

Adam bu gün Müslüm Babaya laf etti..Beni deli etti ama ağzının payını aldı..Biraz uzun oldu kusura bakmayın...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 08-Nis-2007 / 06:20    Mesaj konusu: Re: nesiniz siz..kahraman mı

hey gidi be adama bak arabesk müzekle neleri karıştırıyor 0 yaş gurubuna girmiş hatta 0 bile olamamış kardel salla böyle kişileri konuşturma bile engelle gitsin yokssa sonu iyi olmuyor bu tür konuşmaların isteyen istedigini dinler
itirazı olan dilemez okadar

MÜSLÜM BABABAAAAAAAAAAA VARMI ÖTESİ KARDEŞŞ

İTİRAZIM VAR BÖYLE KİŞİLEREEE İTİRAZIM VAR İNSANIN BÖYLESİNNE İTİRAZIM VAR BÖYLE İNSAFSIZLARA İTİRAZIM VARR İTİRAZIM VAAAR İTİRAZIIIIM VAAAAAAAAR

Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 08-Nis-2007 / 15:00    Mesaj konusu: Re: nesiniz siz..kahraman mı

Zevkler ve renkler tartışılmaz biliyorsun. O kişi babayı sevmiyor olabilir. Türkiye'deki bütün insanlara zorla sevdiremeyiz. O kişi baktın laf atmaya başladı Murat kardeşimin dediği gibi engelle gitsin. Böyle kişilerle ne tartışmaya nede küfürlü laflar etmeye gerek yok.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
mutiny
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 08-Nis-2007 / 15:17    Mesaj konusu: Re: nesiniz siz..kahraman mı

böyle gereksizlerin ülkücü diyerek ortalıkta dolaşması mezarından yatan atatürkten sonra gelmiş en büyük başbuğun sewenin sewmeyenin kabullendiği son kurtun kemiklerini sızlatmıyormudur acaba,eğer gerçek ülkücü olsaydı başbugun milliyetçilik kavramını uygulardı yazıklar olsun öyle adamlara,yazıklar olsun savundugu görüşün ne oldugunu bilmeden çakallık yapanlara
Kullanıcı profilini gör
isyankar_24_
Üye
Üye

Nereden: elaz?g
MesajTarih: 08-Nis-2007 / 15:20    Mesaj konusu: Re: nesiniz siz..kahraman mı

mfvc kardes istersen ver su arkadasın msn sı alayım elindenn babayı sevmıyor dıye laf söylemeyede hakkı yokya valla cıddıyım böyle kendını bılmezlerle fazla ugrasmaya gerek yok ver msn adresını anında sılıp supurımm

Üye
Üye

MesajTarih: 08-Nis-2007 / 15:44    Mesaj konusu: Yanıt: Re: nesiniz siz..kahraman mı

isyankar_24_ demiş ki:
mfvc kardes istersen ver su arkadasın msn sı alayım elindenn babayı sevmıyor dıye laf söylemeyede hakkı yokya valla cıddıyım böyle kendını bılmezlerle fazla ugrasmaya gerek yok ver msn adresını anında sılıp supurımm

Kardeşim çok iyi olurdu ama.. Msn adresi başkasınındı herhalde oda birinden çaldı.. ayladır konuştuğum adresten birisi ban dün onları söyledi..Gerek yok sağolasın.. Ama böyle adamlara gereken cevap verilir elbette.. bana deseydiki ben sevmiyorum müslüm babayı bende eyvallah derdim herkes sevecek diye bişey yok.. Ama adam hakaret edip dil uzatınca ee haliyle onada eyvallah diyemeyiz

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 08-Nis-2007 / 17:35    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: nesiniz siz..kahraman mı

Damar Bizim Tarzımız, Damar Bizim Olayımız, Damar Bizim Güzelliğimiz..

Boşver kardeş..takma kafana.. bazıları ben imparatorum diye geçiniyo.ama imparatorlar Osmanlı Devletinden kalma ama babalar daima babadır.. değişmez... Seversin sevmezsin o ayrtı konu ama saygı duyun öncelikle..

karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 08-Nis-2007 / 18:58    Mesaj konusu: Cevap: Nesiniz siz Kahraman mı

diline sağlık kaedeş çok güzel konuşmuşsun babanın neresini semiyorlar anlamıyorum efendi saygılı sevgili böyle bir adam sevilmezmi müslüm baba sen bizim herşeyimizsin

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: antakya
MesajTarih: 08-Nis-2007 / 19:42    Mesaj konusu: Re: Cevap: Nesiniz siz Kahraman mı

ya kardeşim biz kimsenin dinlediği müziğe laf atmazken diye müslüm babanın çalındığı, olduğu yerlerde bu kadar laf atılıyor hala anlamış değilim...

boş ver demekle olmuyor arkadaşlar: yani bizde onların dinledikleri müziğe sanatçıya mı laf atalım ..........

nus ile uslanmayanı etmeli tedbir....
tedbir ile uslanmayanın hakkı kötekttir....

Üye
Üye

Nereden: ?Stanbul SAr?yer
MesajTarih: 08-Nis-2007 / 19:57    Mesaj konusu: Re: Cevap: Nesiniz siz Kahraman mı

Kardeşim BAbayı Sevmıo olabilirsin Ama babaya Hakaret ,edemez O

Ayr?l?p Gitmey? Kolaym? Sand?n Kolaym?!!!
Kullanıcı profilini gör
merkez_tost
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 08-Nis-2007 / 20:43    Mesaj konusu: Re: Cevap: Nesiniz siz Kahraman mı

baba sendromu olan bazı rahatsızlar heryerde babayı ezmeye çalışıyor ancak ezilenler kendileridir
Kullanıcı profilini gör
sev_yeter25
Üye
Üye

Nereden: ERZURUM
MesajTarih: 08-Nis-2007 / 21:51    Mesaj konusu: Re: Cevap: Nesiniz siz Kahraman mı

iyi yapmışsın kardeş sen onlar anlamazlar böyle şeylerden
Kullanıcı profilini gör
alpier060606
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ankara,çankaya
MesajTarih: 08-Nis-2007 / 22:47    Mesaj konusu: Re: Cevap: Nesiniz siz Kahraman mı

baba hakkında bilip bilemden konusan insanlara her zman uyuz olmusumdur

Cilekes85
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Kayseri-Hisarcik
MesajTarih: 09-Nis-2007 / 00:01    Mesaj konusu: Re: Cevap: Nesiniz siz Kahraman mı

valla o arkadas kimse ozan arifin adini kirletiyo ozan arif hiç bir zaman boyle bişeyi kabul etmez belki bilemeyiz ozan arifde bayayi seviyodur bizim gibi ülkücülügünden degil ama güzel şiirleri var benim hoşuma gidiyo konu açmiştim silmiş adminler nedense sanki o sanatci degil neyse yapacak bişi yok boyle konusanlarla muhattab olmucaksin benimde var başımda bi sürü işten ark olsun kahveden olsun telefonumdaki resimlere falan laf söylüyolar olur yaw ne yapacaksin aldirmayin
Kullanıcı profilini gör
crazycelal1
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ?stanbul
MesajTarih: 09-Nis-2007 / 00:34    Mesaj konusu: Cevap: Nesiniz siz Kahraman mı

Zengine Fakire,Dertliye Dertsize..

Müslüm Gürses...

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

MesajTarih: 09-Nis-2007 / 04:10    Mesaj konusu: Re: Cevap: Nesiniz siz Kahraman mı

Konu biraz siyasete bulaşmış. Sonuçta bahsedilen isim (Arif Şirin) belli siyasi tarafların dinlediği bir isimdir.

Ayrıca msnde bu tür muhabbetler çok olur. Tıpkı forumlarda olduğu gibi ...
İnsanlar yüzüne karşı söyleyemeyecekleri sözleri, internette kusarlar!
Kullanıcı profilini gör
Cilekes85
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Kayseri-Hisarcik
MesajTarih: 09-Nis-2007 / 13:32    Mesaj konusu: Re: Cevap: Nesiniz siz Kahraman mı

ben siyasetle alakam olmaz ama yigidi vur hakkını yeme diye bi laf var adam helal olsun güzel şiir yaziyo severekte dinliyorum
Kullanıcı profilini gör
muratelaldilar
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: adana
MesajTarih: 09-Nis-2007 / 14:47    Mesaj konusu: Re: Cevap: Nesiniz siz Kahraman mı

benbır ulkucu olarak karsıyım.bunlar bızım gıbı ınsanlarında adını lekelıyolar.en ıyısı bunları muattaba bıle almamak yoksa cınayet sebebıler.ama ınadına müslüm babaaaaaaaaa

bizbize yeteriz
alayına rest ceken adanalı
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 09-Nis-2007 / 15:12    Mesaj konusu: Re: Cevap: Nesiniz siz Kahraman mı

Bu konuyu belirli bir kesme yönelik atıflarda bulunamayız. Tartışma büyür gider, sitemizde siyasi ve dini konulu mesajlar dolaylıda olsa tartışılamaz.

1. Site ve Forum`da siyasi propaganda, dini içerikli mesajlar, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, hakaret benzeri yazılar yazılamayacaktır. Ayni şekilde, başka bir Forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.

Konu Kilitlenmiştir.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Geri Dönüşüm [Çöp Kutusu]
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering