Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - müslüm babamızdan sonra en iyi arabeskçi sizce kim?
müslüm babamızdan sonra en iyi arabeskçi sizce kim?
Sayfa Önceki  1, 2

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Diğer Sanatçılarımız
Yazar Mesaj
alkolik_06
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 01-Ekm-2007 / 17:43    Mesaj konusu: Re: Msülüm baba nın veliahtı kim?

önemli olanda 1.olmak degilmi gerisi kim olursa olsun en büyük tek büyük baba saygılar..

Üye
Üye

Nereden: çıktı bu ayrılık
MesajTarih: 21-Şub-2008 / 04:47    Mesaj konusu: Re: Msülüm baba nın veliahtı kim?

babadan sonra diye birşey yokkkkk....!!!
baba olmasaydı kimi dinlerdim valla düşünüyorum babadan başka kimsenin şarkısı beni tatmin etmiyor erkeklerde orhan esen bayanlardan kibariye eğer baba dünyaya gelmeseydi

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Yayladan...
MesajTarih: 10-Mar-2008 / 02:38    Mesaj konusu: Re: Msülüm baba nın veliahtı kim?

müslüm gürsesin yeri apayrı kalbimizde ama müslümden başka dinlediğim hakan gürses var pek tanınmaz ama müslüm gürsesin veliahtı olarak bilinir tavsiye ederim şarkılarını dinleyin albümlerinden birinde müslüm gürsesin gönül teknem şarkısını söylemişti..
Kullanıcı profilini gör
mazidekibiri
Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 17-Mar-2008 / 06:11    Mesaj konusu: Re: Msülüm baba nın veliahtı kim?

Babadan sonra çok beğendiğim sanatçı ve en iyi arabeskçi Hüseyin Altın'dır.
(bana göre tabi)

VASİYET: Ölürsem baba'dan önce
Söyleyin Müslüm Gürses'e
Sela'mı o okusun.
Kullanıcı profilini gör
Felakethm
Üye
Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 20-May-2008 / 18:09    Mesaj konusu: Cevap: müslüm babamızdan sonra en iyi arabeskçi sizce kim?

Müslüm Gürses'ten sonra Erol budan ve Hakan Gürses - Ablalardan ise Bergen ve Tüdanya
Kullanıcı profilini gör
cihanblk
Üye
Üye

MesajTarih: 04-Ağu-2008 / 11:04    Mesaj konusu: Cevap: müslüm babamızdan sonra en iyi arabeskçi sizce kim?

müslüm babamızdan sonra en iyi arabeskçi sizce kim?
tabi ki de selahattin özdemir.

bir değil bin seven versen ne fayda...
Kullanıcı profilini gör
vay_be_asi_reis
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 05-Eyl-2008 / 14:04    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babamızdan sonra en iyi arabeskçi sizce ki

bence erol budan..
Kullanıcı profilini gör
bilben47
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Dünya garip herşey garip aşk da garip...
MesajTarih: 29-Eyl-2008 / 14:40    Mesaj konusu: Cevap: müslüm babamızdan sonra en iyi arabeskçi sizce kim?

bana göre 1.müslüm baba 2. selahettin özdemir 3.ferdi tayfur

Kullanıcı profilini gör
bilben47
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 11-Ekm-2008 / 04:38    Mesaj konusu: Cevap: müslüm babamızdan sonra en iyi arabeskçi sizce kim?

tartışmasız 1.müslüm baba ancak 2.ferdi tayfur oylarınızı bekliyoruz.3.selahettin özdemir 4,orhan gencebay 5,azer bülbül

Kullanıcı profilini gör
siracettinesin
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MARDİN KALESİNDEN
MesajTarih: 11-Ekm-2008 / 07:33    Mesaj konusu: Re: Msülüm baba nın veliahtı kim?

Valla bana sorarsanız Müslüm Babadan sonra en iyi arabeskçi Selahattin Özdemir'dir,arkasından aynı sırayı Gökhan Güney'le Emrah paylaşır...

içmeden yıkılmış sarhoş gibiyim...
Kullanıcı profilini gör
mali_usta
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Gençlerbirliği
MesajTarih: 02-Ksm-2008 / 01:50    Mesaj konusu: Re: Msülüm baba nın veliahtı kim?

Hüseyin Altın be Erol Budan
Kullanıcı profilini gör
bilben47
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 09-Oca-2009 / 05:57    Mesaj konusu: Re: Msülüm baba nın veliahtı kim?

orhan esen ve erol budan olabilir..

Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 08-Şub-2009 / 18:37    Mesaj konusu: Re: Msülüm baba nın veliahtı kim?

Erol budan selahattin özdemir...

Üye
Üye

Nereden: BuRSa
MesajTarih: 21-Ekm-2009 / 08:10    Mesaj konusu: Re: Msülüm baba nın veliahtı kim?

Müslüm Baba dan sonra,Orhan Gencebay,Selahattin Özdemir,Orhan Esen,Demirci Yıldıray,Bayram Şenpınar gözümde eş 2.lik hepsinin hakkı.
Bayanlardanda Kraliçe Bergen; 2.lik Kibariye ve Mine Koşan(özellikle canlı performansta olmaz böyle şey tek geçerim arabeskten tut,kasidelere kadar bi insan böylemi güzel söyler kardeşim)

esrarligozler17
Üye
Üye

Nereden: Bursa
MesajTarih: 28-Ekm-2012 / 22:16    Mesaj konusu: Re: Msülüm baba nın veliahtı kim?

bergen ablam tabikide.
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Diğer Sanatçılarımız
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering