Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - babamıza şarkılarını veren en iyi bestekar hangisi şarkısı?
babamıza şarkılarını veren en iyi bestekar hangisi şarkısı?
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Albümleri ve Şarkı Sözleri
Yazar Mesaj
merkez_tost
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 05-Nis-2007 / 15:50    Mesaj konusu: babamıza şarkılarını veren en iyi bestekar hangisi şarkısı?

BENCE ali tekintüre çünkü dikkat edersiniz ki babamızın en güzel şarkılarını o yapmış en iyi bestesi maziden biri sizce
Kullanıcı profilini gör
fikomectin
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Ankara
MesajTarih: 07-Nis-2007 / 06:05    Mesaj konusu: Re: babamıza şarkılarını veren en iyi bestekar hangisi şarkı

Bence, Müslüm Gürses'e Şarkılarını veren en iyi müzisyen Burhan Bayar. Çünkü Müslüm Gürses Tarzını en iyi onun şarkılarında hissediyorum.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 07-Nis-2007 / 15:52    Mesaj konusu: Re: babamıza şarkılarını veren en iyi bestekar hangisi şarkı

bayar kardesler bence ama diğer bestecılerınde haklarını vermek lazım

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 07-Nis-2007 / 19:28    Mesaj konusu: Cevap: babamıza şarkılarını veren en iyi bestekar hangisi şa

arkadaşlar söz yazarı olarak tartışmasız ali tekintüredir.

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 07-Nis-2007 / 19:36    Mesaj konusu: Re: Cevap: babamıza şarkılarını veren en iyi bestekar hangis

bence ali tekintüre vefasız alem maziden biri gibi şarkılar ı mükemmel
Kullanıcı profilini gör
hirosima
Üye
Üye

Nereden: istanbul zeytin burnu
MesajTarih: 07-Nis-2007 / 20:43    Mesaj konusu: Re: Cevap: babamıza şarkılarını veren en iyi bestekar hangis

yunus.bülbül.diyorum.çünkü.yaşayamadlm parçası sizce tartışılırmı
Kullanıcı profilini gör
aykan01
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 07-Nis-2007 / 23:59    Mesaj konusu: Re: Cevap: babamıza şarkılarını veren en iyi bestekar hangis

bencede Orhan Akdeniz arkadaslar bi takip edin istersenız nerde hit war ondan gelmıstır muhtemelen tabi alı tekintüre yide unutmamak lazım
Kullanıcı profilini gör
CEMHAN
Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 08-Nis-2007 / 01:57    Mesaj konusu: Re: Cevap: babamıza şarkılarını veren en iyi bestekar hangis

arkadaşlar......ali tekintüre....neden mi?çünkü vefasız alem!!!
Kullanıcı profilini gör
ESRAR-Perdesi
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: DerinLerdeN (41)
MesajTarih: 08-Nis-2007 / 04:38    Mesaj konusu: Re: Cevap: babamıza şarkılarını veren en iyi bestekar hangis

arkadaşlar bence Yunus Bülbül,Ali Tekintüre ve Bayar kardeşler Müslüm Babayı bizlere sevdiren taptıran insanlar bunlardır,inkar edilemez....

esrarlı gözler
yalnız seni özler....
Kullanıcı profilini gör
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 08-Nis-2007 / 04:44    Mesaj konusu: Re: Cevap: babamıza şarkılarını veren en iyi bestekar hangis

yavuz taner,ali tekintüre ve mustafa sayan..
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 08-Nis-2007 / 07:41    Mesaj konusu: Re: Cevap: babamıza şarkılarını veren en iyi bestekar hangis

yavuz taner ,yunus bülbül.ali tekintüre, mustafa sayan ,v.b

Üye
Üye

Nereden: ?Stanbul SAr?yer
MesajTarih: 08-Nis-2007 / 14:49    Mesaj konusu: Re: Cevap: babamıza şarkılarını veren en iyi bestekar hangis

YAvuz TAner,BUrhan Bayar Ve Ali Tekınture BEnce

Ayr?l?p Gitmey? Kolaym? Sand?n Kolaym?!!!
Kullanıcı profilini gör
merkez_tost
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 08-Nis-2007 / 20:49    Mesaj konusu: Yanıt: babamıza şarkılarını veren en iyi bestekar hangisi şa

merkez_tost demiş ki:
BENCE ali tekintüre çünkü dikkat edersiniz ki babamızın en güzel şarkılarını o yapmış en iyi bestesi maziden biri sizce

Kullanıcı profilini gör
bekirbekirr
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: mekansız
MesajTarih: 25-Nis-2007 / 14:12    Mesaj konusu: Re: Yanıt: babamıza şarkılarını veren en iyi bestekar hangis

ali tekintüre-burhan bayar-yunus bülbül
Kullanıcı profilini gör
mazidan
Üye
Üye

Nereden: mardin
MesajTarih: 01-May-2007 / 21:36    Mesaj konusu: Re: Yanıt: babamıza şarkılarını veren en iyi bestekar hangis

bence bestelerini yapan herkese teşekkür etmek gerek.ama yunus bülbül ve burhan bayarın besteleri başkadaı.
Kullanıcı profilini gör
mutsuz22
Üye
Üye

Nereden: istanbul/Bayrampaşa
MesajTarih: 14-Tem-2007 / 20:02    Mesaj konusu: Cevap: babamıza şarkılarını veren en iyi bestekar hangisi şa

bencede arkadaşlar babaya en iyi beste verenler ali tekintüre yavuz tanerde unutulmamalı babaya en iyi şarkıları vernlerden biride odur...
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 14-Tem-2007 / 20:31    Mesaj konusu: Cevap: babamıza şarkılarını veren en iyi bestekar hangisi şa

bence ilk başta mustafa sayan gelir baba onunla meşhur oldu şöyle bakıyorumda mustafa sayan diyeniniz neredeyse yok kadar sonra ali tekintüre gelir tabiki burhan bayarıda unutmamak lazım bunlarla sınırlı değil daha bir çok besteci babaya destek olmuştur

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 17-Tem-2007 / 02:50    Mesaj konusu: Re: Cevap: babamıza şarkılarını veren en iyi bestekar hangis

en güzel şarkıları bence ali tekintüre ninkilerdir.Tabi diğerleride tartışılmaz
Kullanıcı profilini gör
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 17-Tem-2007 / 02:59    Mesaj konusu: Yanıt: Cevap: babamıza şarkılarını veren en iyi bestekar han

karaaliler demiş ki:
bence ilk başta mustafa sayan gelir baba onunla meşhur oldu şöyle bakıyorumda mustafa sayan diyeniniz neredeyse yok kadar sonra ali tekintüre gelir tabiki burhan bayarıda unutmamak lazım bunlarla sınırlı değil daha bir çok besteci babaya destek olmuştur

musatafa sayan diyen yok demişsin kardeş.baydamarersin ve benim mesajımı okudun mu?

Ali Tekintüre
Kullanıcı profilini gör
mehmetbebe
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Manisa
MesajTarih: 17-Tem-2007 / 15:45    Mesaj konusu: Cevap: babamıza şarkılarını veren en iyi bestekar hangisi şa

arkadaşlar ali tekin türe unutamazsın ile tek geçer.....

Unutamazsın - Müslüm Gürses

Karanlık çökünce sokağımıza
Köşsede ben varım unutamazsın
O mutlu günler hep gelir aklıma
Sen beni ömrünce unutamazsın

Mektupları yırtıp attım diyelim
Resimleri yırtık yaktım diyelim
Bir mazi var olup nasıl sileyim

Ah edip adını her anışımda
Bir kerem misali her yanşımda
Bir hayal olurum yanı başında

Mektupları yırtıp attım diyelim
Resimleri yırtık yaktım diyelim
Bir mazi var olup nasıl sileyim

Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering