Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [sanal dergi] nisan 2007 - sayı 3
[sanal dergi] nisan 2007 - sayı 3
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Sanal Dergisi
Yazar Mesaj
tikyESRARLI
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 02-Nis-2007 / 18:50    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: [Sanal Dergi] Nisan 2007 - Sayı 3

EDİTÖRE...
SELAM babakeşler..
ya wallahi sizi çok sevıom yaa müslümcü olmak ayrı bir duygu tarifi yapılamayan aşk gibi bi şey bencee..
ARKADAŞLAR BEN BU DERGİE NASIL ULAŞABİLİRİM
ABONE OLDUM SİTEDEN AMA bi şey anlamadım sadece abone olduk herhalde
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 02-Nis-2007 / 19:12    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: [Sanal Dergi] Nisan 2007 - Sayı 3

Merhaba, dergimiz adı üstünde Sanal dergidir. Yani sadece sanal ortamda yayınlanır.
Reel'de de yayınlanmasını isteyen sizin gibi üyelerimizde var ama şimdilik bu konuda alt yapımız yetersiz. Çünkü çok geniş bir alan. Belki zamanla üyelere özel bastırıp adreslerine yollayabiliriz.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 03-Nis-2007 / 00:34    Mesaj konusu: Cevap: [Sanal Dergi] Nisan 2007 - Sayı 3

s.a arkadaşlar sizler gibi değerli kardeşlerimle ortak zevklerimizin bizi buluşturduğu bu sitede bulunmaktan son derece mutluluk duyuyorum.Çaba sarfedilerek herşeyden önemlisi sevgiyle hazırlanmış müslüm gürses sanal dergisi için olumlu yada olumsuz herkezin yorum yapması gerektiğini düşünüyorum.Bu konuya özen göstermek gerektiğini düşünüyorum ki daha güzelleri bilal kardeşimiz tarafından oluşturulsun.Umarın kimse tarafından yanlış anlaşılmamıştır ama sitede isek birtakım görevlerimiz vardır diye düşünüyorum.

Üye
Üye

Nereden: bingöl
MesajTarih: 03-Nis-2007 / 02:37    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: [Sanal Dergi] Nisan 2007 - Sayı 3

çok güzel bir dergi olmuş emegi geçen herkesin eline saglık... babaya selam...
Kullanıcı profilini gör
AlEmCiKrAl
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 03-Nis-2007 / 03:09    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: [Sanal Dergi] Nisan 2007 - Sayı 3

dergide emeği gecen tüm müslümcü kardeşlerime saygılarımı sevgilerimi iletirim.
Kullanıcı profilini gör
oyadem
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 04-Nis-2007 / 16:09    Mesaj konusu: Cevap: [Sanal Dergi] Nisan 2007 - Sayı 3

Merabalar tüm müslümcü kardeşlerim
bende sitenizin üyelerinden oyadem.
öncelikle hepinize bu güzel yazılarınızdan dolayı teşekkür ederim.
daha sonrada Taruz (tacettin) abime onunkardeşi olduğum ve bana Müslüm Gürses'i sevdirdiği çin teşekkürlerimi sunarım.
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 05-Nis-2007 / 03:15    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: [Sanal Dergi] Nisan 2007 - Sayı 3

bu tutumluluk ve bagımlılık oldukça ne işler yaparız yeterki hep beraber sıkı olalım

yusuf abimin de dedigi gibi bilal abi gerçekten bu işi omuzlayıp duruyor hakkını nasıl ödeyecegiz açıkçası bilmiyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul/G.O.P
MesajTarih: 10-Nis-2007 / 03:16    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: [Sanal Dergi] Nisan 2007 - Sayı 3

babalar ellerinize saglık on numara
rastgele
eserli..

Kullanıcı profilini gör
zincirli
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: Ankara/Karapürçek
MesajTarih: 10-Nis-2007 / 16:13    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: [Sanal Dergi] Nisan 2007 - Sayı 3

dergiyi hazırlayan herkeze teşekkürler...harika bi dergi....saolun..... Wink
Kullanıcı profilini gör
merkez_tost
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 10-Nis-2007 / 17:16    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: [Sanal Dergi] Nisan 2007 - Sayı 3

dergi mükemmel gülhane konserlerinin fotolarını çoğaltsanız daha iyi
Kullanıcı profilini gör
1903
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 11-Nis-2007 / 20:16    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: [Sanal Dergi] Nisan 2007 - Sayı 3

valla derqiyi okudum.aynı zamanda cok beyendim eLinize yüreqinize saqLık.dj yusuf abimiz valla qüzeL bi konuya deyinmiş valla halkımıza qarip qeliyoruz ama Müslümsüzde edemiyoruz.Tacettin abimiz de dediqi qibi bizler müslüm qürsesi bulduk ve çekinmeden her yerde müslümcü oldumuzu söleyebiliyoruz.mehmet abimizinde qörüslerine katılıyorum.Hemserim'ede koLay qeLsin diLeklerimi iLetiyorum.bu qüzel seylerin devamını diLiyorum..
Kullanıcı profilini gör
djersan
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 15-Nis-2007 / 19:48    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: [Sanal Dergi] Nisan 2007 - Sayı 3

hayırlıu olsun cok güzel olmus yakışırrr
Kullanıcı profilini gör
aykut_henryy
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul/Dertliler MEyhanesinin bağrıyanık müslümcünün içki masasından
MesajTarih: 19-Nis-2007 / 04:14    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: [Sanal Dergi] Nisan 2007 - Sayı 3

ellerinize, yüreklerinize, emeklerinize sağlık. büyük bir zevkle okudum. HARİKASINIZ.

Kullanıcı profilini gör
mistralcoo
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: ?stanbul/G:O:P
MesajTarih: 20-Nis-2007 / 20:27    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: [Sanal Dergi] Nisan 2007 - Sayı 3

Dergi ve Müslüm aşkınız gerçekten mükemmel.Öncelikle çalışmalarınız için gerçekten yürekten kutluyorum..Ben insanların babaya takındığı ön yargılardan dolayı çok kişiye kızıyorum aslında..Gerek üniversite hayatımda gerek gunlük yaşamımda özentilik peşinde rock pop vs leri dinleyip babaya iğrenç dinlenmezzz diyen çok kişi tanıdım..Bunların bir kısmına hakikaten Müslüm babanın noktalarını yakalamasını sağlayıp Müslüm cü yaptım..Ben babaya takınılan ön yargıdan dolayı çok üzülüyorum...Yeni üye oldum ve sizi destekliyorum..Saygılar
Kullanıcı profilini gör
mehmetbebe
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Manisa
MesajTarih: 20-Nis-2007 / 21:31    Mesaj konusu: Cevap: [Sanal Dergi] Nisan 2007 - Sayı 3

Dergi cokgüzel olmuş abilerim resimler cok güzel...
Tacettin abimin yazdığı yazıda oturmuş.
Yusuf abimin dedikleride doğrudur.
Mehmet celikler abimede teşekürlerimi arz ederim.
Emegi gecen Tüm abilerime teşekkür ederim.
bilal abi seninle tanışmak isterim
sizlerle bizleri buluşturup bugüzel derğiği sunduğun için meh_met_281@hotmail.com
bende bu sayfalardan birinde yazmak isterim eğer izniniz olursa
Kullanıcı profilini gör
sevyeter002
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 22-Nis-2007 / 03:05    Mesaj konusu: Cevap: [Sanal Dergi] Nisan 2007 - Sayı 3

dergini yanında bir babanın mazisi adsında bir belgesesl hediye ederseniz babayı harkes tanır ve knuşur saygılar....!
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 23-Nis-2007 / 19:22    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: [Sanal Dergi] Nisan 2007 - Sayı 3

emeğinize yüreğinize sağlık babacanlar

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Kocaeli
MesajTarih: 03-May-2007 / 02:01    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: [Sanal Dergi] Nisan 2007 - Sayı 3

yazılarınız gerçek müslümcüler için bütün emekleriniz için çok teşekkür ediyorum bu sanal dergiyi her okuduğumda için kıpır kıpır oluyor.biz bize yeteriz.........
Kullanıcı profilini gör
lazkopat_028
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: G?RESUN/ESP?YE
MesajTarih: 04-May-2007 / 02:33    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: [Sanal Dergi] Nisan 2007 - Sayı 3

emeğinize yüreğinize sağlık Wink

Üye
Üye

Nereden: GAZİANTEP
MesajTarih: 16-May-2007 / 16:13    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: [Sanal Dergi] Nisan 2007 - Sayı 3

bilal kardeşim helal olsun sana emeyine sağlık ellerin dert görmessin....ömer
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Sanal Dergisi
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering