Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - söz yazarları
söz yazarları

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Geri Dönüşüm [Çöp Kutusu]
Yazar Mesaj
haydut
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: nev?ehir
MesajTarih: 31-Mar-2007 / 19:18    Mesaj konusu: söz yazarları

ben aranıza yeni katıldım kardeşlerim siteyi epeyi gezdim dolaşdım müslüm hakkında nerdeyse herşey war emegi geçip hazırlayanlardan allah razı olsun ama söz yazarlarına da bir başlık altında yer weririseniz sewinirim bu güzel yürek yakan şarkıları söyleyen kadar yazan insanlarıda tanımak bilmek isterim sitede bulamadım ben eger warsa ben bulamamışsam kusura bakmayın
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 31-Mar-2007 / 19:31    Mesaj konusu: Cevap: söz yazarları

sen ilk önce babaya hitap şeklini öğren babaya müslüm denmez ya baba dersin yada müslüm dersin anladın mı sen ilk önce bunu öğren söz yazarlarına sonra geliriz babaya ismiyle hitap edilirmi çok ayıp çık dışarı

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 31-Mar-2007 / 19:33    Mesaj konusu: Cevap: söz yazarları

pardon yazım yanlış oldu düzeltiyorum babaya ya baba dersin yada müslüm baba dersin o kadar

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: nev?ehir
MesajTarih: 31-Mar-2007 / 19:35    Mesaj konusu: Re: Cevap: söz yazarları

uslubunu hiç begenmedim insan böyle uyarılmaz bu birincisi
2.side buna sen karar weremezsin site kurallarına aykırı bi hitapda bulunmadım ben bulunduysamda yetkili kişiler dururken sen karışamazsın
3.süde msj sayım artsın düşüncesiyle bilmedigin konuda yorum yapma
Kullanıcı profilini gör
yavuz_baba
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Sevdim O Zalimi
MesajTarih: 31-Mar-2007 / 19:42    Mesaj konusu: Re: Cevap: söz yazarları

[url=https://www.muslumcu.net/modules.php?name=forumkurallari]
Kurallara uymayanların uyarılmaksızın forum mesajları silinebilir hatta üyeliği anında iptal edilebilir!..
LÜTFEN TIKLAYINIZ[/url]

Forum ve sitemizin huzuru ve düzeni açısından lütfen site kuralları ,forum kuralları ve sıkça sorulan sorular yardım sistemi bölümlerini ziyaret ederek ilgili kuralları ve makaleleri okuyalım.
Kurallara uygunsuz mesajları lütfen admin'e bildirelim.
Kurallara uymayanların uyarılmaksızın forum mesajları silinebilir hatta üyeliği anında iptal edilebilir!..
Unutmayınız ki bu kurallar daha huzurlu ve samimi bir ortam sağlamak amacı içindir. Aksi taktirde sıkı yönetim gibi bir lüksümüz yoktur.

SANATÇILARIMIZDAN BAHSEDERKEN LÜTFEN MÜSLÜM, FERDİ, ORHAN VS... GİBİ KISALTMALAR KULLANMAYALIM.

MÜSLÜM GÜRSES, FERDİ TAYFUR, ORHAN GENCEBAY VEYA M. GÜRSES, F. TAYFUR, O. GENCEBAY VS.. KULLANARAK ONLARA OLAN SAYGIMIZI BU ŞEKİLDE DİLE GETİRMEYE ÇALIŞALIM.
Kullanıcı profilini gör
Erfan
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Hamburg/Adana
MesajTarih: 31-Mar-2007 / 20:10    Mesaj konusu: Cevap: söz yazarları

Arkadaslar böyle seyler yüzünden birbirimizi kirmayalim.
Olur böyle seyler. Wink

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering