Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Kral Tv Video Müzik Ödülleri
Kral Tv Video Müzik Ödülleri

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
crazycelal1
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ?stanbul
MesajTarih: 31-Mar-2007 / 15:55    Mesaj konusu: Kral Tv Video Müzik Ödülleri

Evet arkadaşlar Kral Tv Video Müzik Ödülleri İçin Baba'mıza Destek Olalım.Bir Ömür Yetmez Şarkısıyla Yarışmaya Giriyor.

VM15 yazıp 2360'a yollayalım.

Ayrıntılı Bilgi İçin;

http://www.kraltv.com.tr/arsiv/vmo.htm

1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 31-Mar-2007 / 17:34    Mesaj konusu: Cevap: Kral Tv Video Müzik Ödülleri

evet arkadaşlar babamıza destek olalım başka babamız yok çünkü

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Sevdim O Zalimi
MesajTarih: 31-Mar-2007 / 17:40    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kral Tv Video Müzik Ödülleri

kardeş ne demek hemen yolladım. duyarlılıgın için sağol Wink
Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 31-Mar-2007 / 17:49    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kral Tv Video Müzik Ödülleri

Dün bende yolladım. Bütün radyo ve müzik kanallarının sitelerine bakıyorum. Oy verilecekse hemen oylayalım.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
Muslumcu22
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 31-Mar-2007 / 17:58    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kral Tv Video Müzik Ödülleri

evet arkadaslar bu konu hepımıızı ilgılendıyor muslum babaya oylar hep birlıkte ne gerekıyorsa yapalım saygılar

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
halil-034
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: maziden bir yer
MesajTarih: 31-Mar-2007 / 19:18    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kral Tv Video Müzik Ödülleri

bende oy kullandım ama keşke daha iyi bir şarkısıyla katılsaydı baba

Bunları kimseye anlatamadım
Kullanıcı profilini gör
mfvc
Üye
Üye

MesajTarih: 31-Mar-2007 / 20:58    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kral Tv Video Müzik Ödülleri

Eğer yanılmazsam..O yarışmayı İsmail Yk denen insan müsvettesi kazanacak..Biz Babaya desteğe devam edelim yinede..

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul/G.O.P
MesajTarih: 31-Mar-2007 / 21:06    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kral Tv Video Müzik Ödülleri

bende dün yolladım babaya başarılar

Kullanıcı profilini gör
eskmuzik
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

MesajTarih: 01-Nis-2007 / 02:31    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: Kral Tv Video Müzik Ödülleri

mfvc demiş ki:
Eğer yanılmazsam..O yarışmayı İsmail Yk denen insan müsvettesi kazanacak..Biz Babaya desteğe devam edelim yinede..

İsmail YKyı sevmem. Hayatta da dinlemem.
Bahsi geçen kişiye"insan müsvettesi" deme hakkını nereden buluyorsun. Ayıp değil mi? Nasıl müslümcüsünüz siz...
Kullanıcı profilini gör
mfvc
Üye
Üye

MesajTarih: 01-Nis-2007 / 05:05    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: Kral Tv Video Müzik Ödülleri

O şahsiyetin sanatçılara saygısı yoksa ona neden saygı göstermeme hakkım olmasın kardeşim....

Adam resmen taklitçinin önde gideni..Ayrıca ArabeskFantazi kategorisine de ne hakla konuluyor onuda anlamış değilim..taklitle bir yerlere gelenlerin önümüzdeki yıllarda ne olcağını görecez inşallah..Adı geçen şahıs bugün primini tamamıyle Emrah taklidi yaparak kazanıyor..Varsa itirazı olan söylesin..Saçma sapan şarkılar yapıyor..90-60-90 vücudun var doya doya bitmez tadın var..Ne damardan şarkı dimi Tam arabesk kategorisine layık..Yazıklar olsun be Arabesk Müzik bunlara kaldıysa bin kez yazıklar olsun..

MesajTarih: 03-Nis-2007 / 04:58    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: Kral Tv Video Müzik Ödülleri

Adamı o kategoride aday göstermişler ise, bu onun suçu değildir...
Bu konuyu seninle tartışamayacağım...
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 03-Nis-2007 / 05:07    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: Kral Tv Video Müzik Ödülleri

ismail yk yı hiç sevmem sevmeyecegimde ömür boyu o adamın düşmanıyım!! hatta buralarda görsem elimden çekecegi var!

siz başkasına bakmayın oyunuzu babaya kullanın ve başka sanatçılar konusu8nda tartışmaya gerek yok kimin BABA oldugu ortada deilmi*?

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: samsun
MesajTarih: 03-Nis-2007 / 17:17    Mesaj konusu: Cevap: Kral Tv Video Müzik Ödülleri

evet arkadaslar baba o odulu alamazsa yuh olsun bıze . babaya olan sevgımızın buyuklugunu gostermenın
tam zamanı . VM15 yaz 2360 a yolla. herkeze saygılar
Kullanıcı profilini gör
eser997
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul/G.O.P
MesajTarih: 03-Nis-2007 / 18:37    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kral Tv Video Müzik Ödülleri

celik kardeşim bizim yolladıgımız oylarla olaybitse amenna
herkes baba yı desteklıyor
sonsuz başarılar

Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering