Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - arkadaslar bu kadarmı müslümcüyuz soruma cvp arıyorum
arkadaslar bu kadarmı müslümcüyuz soruma cvp arıyorum
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Albümleri ve Şarkı Sözleri
Yazar Mesaj
celik_07
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: samsun
MesajTarih: 07-Nis-2007 / 22:44    Mesaj konusu: arkadaslar bu kadarmı müslümcüyuz soruma cvp arıyorum

arkadaslar daha once babanın yazdıgı sarkı sozleri varmı varsa yazsın ben babanın kendıne aıt bır sarkı sozu oldugunu bılmıyorum . ama bılende cıkmadı bu kadarmı muslumcuyuz bız yokmu harbı müslümcüler buyuk abılerımden yardım beklıyorum . baba ya aıt sarkı sozu varmı varsa hangılerı . herkeze saygı ve sevgıler babayla kalın
Kullanıcı profilini gör
ex-arab
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 07-Nis-2007 / 22:59    Mesaj konusu: Re: arkadaslar bu kadarmı müslümcüyuz soruma cvp arıyorum

ya kardeş çok var foruma bak orda bulursun var
Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 07-Nis-2007 / 23:14    Mesaj konusu: Cevap: arkadaslar bu kadarmı müslümcüyuz soruma cvp arıyorum

bak güzel kardeşim baba nın söz yazarlığından önce yorumculuğu ön plandadır bu konuyu kafana takma ama illa soruyorsan benim bildiğim sensiz geceler ve kalbimdeki serseri şakılarını baba kendi yazmış.

Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 08-Nis-2007 / 01:49    Mesaj konusu: Re: Cevap: arkadaslar bu kadarmı müslümcüyuz soruma cvp arıy

kardeş ben babanın AŞKIMIZ ÖLDÜ SEVGİLİM parçasını yazdı biliyorum Very Happy ALAYINA İSYAN ÖLÜMÜNE MÜSLÜM
Kullanıcı profilini gör
ESRAR-Perdesi
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: DerinLerdeN (41)
MesajTarih: 08-Nis-2007 / 05:21    Mesaj konusu: Re: Cevap: arkadaslar bu kadarmı müslümcüyuz soruma cvp arıy

Kardeş Müslüm babanın bestesi yok malesef ama hiçte önemli değil biz okuduğu parçalara bakalım.
Örneğin meselem parçası ilk olarak sibel can'a sonra ibrahim tatlıses'e okutturuluyo ama beğenilmiyo En son olarak Müslüm Baba'ya okutturuluyo ve durum yorumsuz kelimeler yetmez böyle yoruma,daha nice örnekler var saymakla bitmez..

^^ALEMDE TEK SES MÜSLÜM GÜRSES^^

esrarlı gözler
yalnız seni özler....
Kullanıcı profilini gör
EMANET
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KALLEŞ DÜNYA DAN
MesajTarih: 08-Nis-2007 / 06:25    Mesaj konusu: Yanıt: arkadaslar bu kadarmı müslümcüyuz soruma cvp arıyorum

celik_07 demiş ki:
arkadaslar daha once babanın yazdıgı sarkı sozleri varmı varsa yazsın ben babanın kendıne aıt bır sarkı sozu oldugunu bılmıyorum . ama bılende cıkmadı bu kadarmı muslumcuyuz bız yokmu harbı müslümcüler buyuk abılerımden yardım beklıyorum . baba ya aıt sarkı sozu varmı varsa hangılerı . herkeze saygı ve sevgıler babayla kalın

kardeş müslüm babanın bir tane eski şarkısı var sözü müziği babaya ait adıda bakma öyle derin derin dir.müzik ziyafeti adlı albümde bulabilrsin.birde aşk bir ateşe benzer diye bir şarkı var onun müziği babaya ait.
Kullanıcı profilini gör
rimel
Üye
Üye

MesajTarih: 11-Nis-2007 / 01:45    Mesaj konusu: Cevap: arkadaslar bu kadarmı müslümcüyuz soruma cvp arıyorum

var kardeşim bişr sürü hemde
vicadanın yok mu senin
ey zalim
ceza mı çekiyorum
garip dünya
aşk bilmecesi

gibi bir çok popüler şarkının söz ve müzik yazarıdır
Kullanıcı profilini gör
EMANET
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 11-Nis-2007 / 02:10    Mesaj konusu: Yanıt: Cevap: arkadaslar bu kadarmı müslümcüyuz soruma cvp a

rimel demiş ki:
var kardeşim bişr sürü hemde
vicadanın yok mu senin
ey zalim
ceza mı çekiyorum
garip dünya
aşk bilmecesi

gibi bir çok popüler şarkının söz ve müzik yazarıdır

hayır kardeş bu şarkılar babaya ait değildir.bu korsan albüm yapanların bir oyunudur tamamen.albüm satsın diye kandırmaca olayı yani.mesela bakalım senin yazdığın şarkı adlarına mesela ey zalim adlı eser 1980 de bağrı yanık albümü için okunmuştur.söz müzik:özer şenay daha sonra bu ad altında korsan bir kaset yapıldı.gelellim garip dünya adlı esere şarkını orjinal adı nazar' dır.ine bağrı yanık albümünde okundu söz müzik :mustafa sayan yine bu şarkı 90 larda üzerine müzik eklemesi yapılarak korsan bir albüm olan yaşamalısın da yer aldı.ayrıca nazar şarkısını ilk okuyabn hüseyin altındır
Kullanıcı profilini gör
EMANET
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 11-Nis-2007 / 02:13    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: arkadaslar bu kadarmı müslümcüyuz soruma c

babaya ait olan 2 eser var daha öne yazdığım gibi
1.1982 bakma öyle derin derin söz-müzik:müslüm gürses
2.2002 aşk bir ateş müzik:müslüm gürses
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 11-Nis-2007 / 04:01    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: arkadaslar bu kadarmı müslümcüyuz soruma c

yaranamadım albumu orjinal bi album olmasına rağmen o kasete nankör şarkısı ve ya bi üsteki şarkını sözlerinin kime ait olduğu belirtilmemiş neden acabaa
Kullanıcı profilini gör
isyankarantep
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: antep
MesajTarih: 11-Nis-2007 / 04:07    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: arkadaslar bu kadarmı müslümcüyuz soruma c

bildigim kadarıyla yok babaya ait parça .........

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 11-Nis-2007 / 05:46    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Cevap: arkadaslar bu kadarmı müslümcüyuz s

clgnsedat demiş ki:
yaranamadım albumu orjinal bi album olmasına rağmen o kasete nankör şarkısı ve ya bi üsteki şarkını sözlerinin kime ait olduğu belirtilmemiş neden acabaa

olurmu kardeş yaranamadım albümünde hem kasette hem cd de nankör ve tüm diğer şarkılarının söz-müzikler kimse ait olduğu yazıyor
Kullanıcı profilini gör
EMANET
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 11-Nis-2007 / 05:51    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Cevap: arkadaslar bu kadarmı müslümcüyuz s

isyankarantep demiş ki:
bildigim kadarıyla yok babaya ait parça .........

yukarıda yazdımya kardeş onlar var işte başkada yok Smile
Kullanıcı profilini gör
zalim35
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: izmir
MesajTarih: 11-Nis-2007 / 06:34    Mesaj konusu: Cevap: arkadaslar bu kadarmı müslümcüyuz soruma cvp arıyorum

arkadaşlar babaya ait 2 tane şarkı vardır onlarda arkadaşın yazdığıı bende pederden öğrendim hehe Razz
Kullanıcı profilini gör
mstycl
Üye
Üye

Nereden: ?Stanbul SAr?yer
MesajTarih: 11-Nis-2007 / 14:28    Mesaj konusu: Re: Cevap: arkadaslar bu kadarmı müslümcüyuz soruma cvp arıy

Yha BAbanın Yasdığı Sarkılar OLsa Çok Daha İİ Olurdu Yorum Çok Gusel Ama Bide Kendi Yassaydı.. Süper Olurdu.

Ayr?l?p Gitmey? Kolaym? Sand?n Kolaym?!!!
Kullanıcı profilini gör
dertler_
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MUŞ
MesajTarih: 11-Nis-2007 / 15:45    Mesaj konusu: Re: Cevap: arkadaslar bu kadarmı müslümcüyuz soruma cvp arıy

kardeş biliyorum söliyim

1) ne hale düştüm
2)her işin kolayı var
3)insafa gel
4) utanma
5)ey zalim
6)çekilmiyor ayrılık
7)vicdanın yokmu senin
Coolaşkımız öldü sevgilim(hicran yarası
9)sana diyeceğim var
10)öğrenemedim
11)gözümde yaş bağrımda taş(merhamet)

daha bir kaç tane daha var aklıma gelmiyo gelirse söliyim işte bunlar babanın kendi sözü kendi müziği

MesajTarih: 11-Nis-2007 / 18:47    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Cevap: arkadaslar bu kadarmı müslümcüyuz s

EMANET demiş ki:
babaya ait olan 2 eser var daha öne yazdığım gibi
1.1982 bakma öyle derin derin söz-müzik:müslüm gürses
2.2002 aşk bir ateş müzik:müslüm gürses

Emanet'in dediği gibi sadece bu iki şarkıyı biliyorum. Plaklarda Söz-Müzik: Müslüm Gürses yazanlar Müslüm Babaya ait değilmiş...
Kullanıcı profilini gör
EMANET
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 11-Nis-2007 / 20:05    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: arkadaslar bu kadarmı müslümcüyuz soruma c

dertler_ demiş ki:
kardeş biliyorum söliyim

1) ne hale düştüm
2)her işin kolayı var
3)insafa gel
4) utanma
5)ey zalim
6)çekilmiyor ayrılık
7)vicdanın yokmu senin
Coolaşkımız öldü sevgilim(hicran yarası
9)sana diyeceğim var
10)öğrenemedim
11)gözümde yaş bağrımda taş(merhamet)

daha bir kaç tane daha var aklıma gelmiyo gelirse söliyim işte bunlar babanın kendi sözü kendi müziği

kardeş kusura bakma sakın ama ammada kafadan sallamışsın yukarıdakilerin hepsi yanlış hangi kaynaktan yazdın bilmiyorum

ne hale düştüm:söz müzik:ali tekintüre:özer şenay
her işin kolayı var:söz ülkü aker müzik selahattin sarıkaya
infafa gel söz müzik ORHAN AKDENİZ
utanma(balmısın şekermisin):söz selahattin ergenç müzik:mustafa diker
ey zalim:söz müzik özer şenay
sana diyeceim var.söz müzik mustafa sayan
öğrenemedim söz ali tekintüre müzik mustafa sayan

gibi.
Kullanıcı profilini gör
xtall
Üye
Üye

MesajTarih: 15-Nis-2007 / 01:09    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: arkadaslar bu kadarmı müslümcüyuz soru

emanet diosa doorudur uzatmayın , baba ne okursa dinnenir yorum yapılmaz !
Kullanıcı profilini gör
celik_07
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: samsun
MesajTarih: 22-Oca-2008 / 09:53    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: arkadaslar bu kadarmı müslümcüyuz soru

yenı sarkılar varmı aklınıza gelen babanın yazdıgı beklıomm cevaplrı saygılar herkeze
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Albümleri ve Şarkı Sözleri
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering