Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - müslüm babanın kendisini hayatını anlatan şarkı hangisi szce
müslüm babanın kendisini hayatını anlatan şarkı hangisi szce
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Albümleri ve Şarkı Sözleri
Yazar Mesaj
alpier060606
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ankara,çankaya
MesajTarih: 29-Mar-2007 / 19:22    Mesaj konusu: müslüm babanın kendisini hayatını anlatan şarkı hangisi szce

müslüm babanın söledi sarkılardan kendısını anlatan sarkı bence ağlattı kader ve ibadet sarkısı...ağlattı kader sarkısında geçmişte yasadı trafik kazası ve cocukluktakı yasadığı zorluklar ibadet sarkısındada muhterem nur hanıma olan aşkı var...

taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 30-Mar-2007 / 00:20    Mesaj konusu: Cevap: müslüm babanın kendisini hayatını anlatan şarkı hangi

abim negüzel bağlantı kurmuşsun öyle tebrikler analizin süper

Üye
Üye

Nereden: Anvers-Belcika
MesajTarih: 30-Mar-2007 / 00:48    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babanın kendisini hayatını anlatan şarkı h

bence ya anlatamadim yada yasayamadim..
Kullanıcı profilini gör
zazakralefsane
Üye
Üye

Nereden: bingöl
MesajTarih: 30-Mar-2007 / 00:50    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babanın kendisini hayatını anlatan şarkı h

valla abim müslüm babanın senin söyledigin gibi öyle çok şarkısı varki ama yinede iyi demişsin... tebrikler...
Kullanıcı profilini gör
ozan_16
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 01-Nis-2007 / 01:52    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babanın kendisini hayatını anlatan şarkı h

Sen de Bizdensin.Haberimiz Yok.İbadet..
Kullanıcı profilini gör
abdi
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 01-Nis-2007 / 04:33    Mesaj konusu: Cevap: müslüm babanın kendisini hayatını anlatan şarkı hangi

biz babadan böyle gördük.

Üye
Üye

Nereden: ?Stanbul SAr?yer
MesajTarih: 01-Nis-2007 / 04:39    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babanın kendisini hayatını anlatan şarkı h

müslüm babayı anlatan sarkı bencede !!ağlattı kader!!
Kullanıcı profilini gör
kaanorchoon
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 01-Nis-2007 / 06:11    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babanın kendisini hayatını anlatan şarkı h

müslüm babanın hayatını anlatan şarkısı "BEN İNSAN DEĞİL MİYİM"
Kullanıcı profilini gör
isyankarantep
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: antep
MesajTarih: 01-Nis-2007 / 06:58    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babanın kendisini hayatını anlatan şarkı h

bence müslüm babayı nalatan kullarına kul yaratmış veya ibadet şarkısı...
Kullanıcı profilini gör
alpier060606
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 05-Nis-2007 / 22:40    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babanın kendisini hayatını anlatan şarkı h

mahsun kul sarkısıda olabilir Wink

alpier060606
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 06-Nis-2007 / 04:03    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babanın kendisini hayatını anlatan şarkı h

muslumcu_006 kardesım her forum konusunun kendine göre yazılcak seyleri var sen yanlıs yere yazmısın bu isteğni mp3 isteklermiz bölümüne bu istediklerini aktarırsan sana yardımcı olcaklardır bilgin olsun.

mazidan
Üye
Üye

Nereden: mardin
MesajTarih: 03-May-2007 / 02:49    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babanın kendisini hayatını anlatan şarkı h

bence dertler insanı ve yaşayamadım şarkıları babanın sanki hayatını şarkılaştırdığı şarkılardır
Kullanıcı profilini gör
alkolik_06
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 17-Eyl-2007 / 17:58    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babanın kendisini hayatını anlatan şarkı h

aglattı kader mahsun kul yasayamadım anlatamadım küskünüm dertler insanı bence saygılar..

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 18-Eyl-2007 / 06:49    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babanın kendisini hayatını anlatan şarkı h

arkadaşlar öncelikle hangi parcada kendini anlattıgını bilmek zor hemde cok zor . çünkü baba hayatın her kelimesi için bi şarkı söylemiş .
bizler nasıl kendimizi onun parcalarında buluyorsak
onunda kendini buldugu parcaları vardır.
düşünün bi onlarca insan için sesiyle yüregiyle okuyan bi insan
önce ceker yasar ve okur
eyvallahhhhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
talihkusu34
Üye
Üye

Nereden: Istanbul
MesajTarih: 18-Eyl-2007 / 07:02    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babanın kendisini hayatını anlatan şarkı h

ağlatan yıllar...

baktımda ömrümün hazanı gelmiş...
bir varmış bir yokmuş oldum sonunda...
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 18-Eyl-2007 / 19:17    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babanın kendisini hayatını anlatan şarkı h

yanlış hatırlamıyorsam seniben ellerin olsundiyemi sevdimi eşi muhterm nurla birkilkte seviyorlarmış beraber kanal 7 progamında duymuştum
Kullanıcı profilini gör
fbfbfb_1907
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana kebap :)
MesajTarih: 31-Arl-2007 / 19:20    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babanın kendisini hayatını anlatan şarkı h

bence 1:ağlattı kader 2:yaşayamadım

Ne diye arayıp sorayım seni
ne diye bağlanıp seveyim seni
MUHİTTİN SEÇEN NE DİYE ARAYIP
Kullanıcı profilini gör
mslmbb
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: baba nerede biz orada isyankar ankrlı
MesajTarih: 31-Arl-2007 / 20:24    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babanın kendisini hayatını anlatan şarkı h

babanın kendisini anlatan parçası[haberimiz yok]hayalle yaşarken gerçek dünyada zamanı içmişiz haberimiz yok ömürle yüz yüze geldik aynada harcanıp gitmişiz haberimiz yok kötü bir söz gibi düştük dillere yanlış yol seçmişiz haberimiz yok ümitle baglanıp acı günlere göz yaşı ekmişiz haberimiz yok.boş yere koşarken hayat yolunda ne dertler çekmişiz bilenimiz yok gözlerden dökülen gözyaşlarında eriyip gitmişiz heberimiz yok [babadan öte yol yok]

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 31-Arl-2007 / 21:39    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babanın kendisini hayatını anlatan şarkı h

bence babanın çektiği çilelere bakılırsa bir çok sarkısında babanın hayatında kesitler vardır..

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: van
MesajTarih: 31-Arl-2007 / 22:35    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babanın kendisini hayatını anlatan şarkı h

Bence Müslüm Gürses'in Hayatını anlatan şarkılar benim kaderim ve yaranamadım olsa gerek.....! gerçi hangi şarkı olduğunu bende merak ediyorum. Razz
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Albümleri ve Şarkı Sözleri
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering