Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslüm Baba Sahnelere Alkollü Mü Çıkıyor?
Müslüm Baba Sahnelere Alkollü Mü Çıkıyor?
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Özel
Yazar Mesaj
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 18-Mar-2007 / 03:17    Mesaj konusu: Müslüm Baba Sahnelere Alkollü Mü Çıkıyor?

arkadaşlar bi çok insan müslüm babayı sahnelere hep alkollü çıktığını içmeden sahneye çıkmadığını söylüyorlar.fakat bi çoğunuz bilirki müslüm baba alkollü çıkmaz,geçirmiş olduğu kazadan dolayı şarkıları yüzde yüz performansla okuyamaz.bi çok insanın çevrede müslüm babayı böyle tanıması beni üzüyor <hatta ibo şovda geçmiş yıllarda tatlıses kendisi bu durumu açıklamıştı saygılar.
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 18-Mar-2007 / 03:24    Mesaj konusu: Re: müslüm baba sahnelere alkollümü çıkıyor.

babaya içkili çıkıyor diyenleri kınıyorum yav ne adamlar neler neler oluyor görmüyorlar bir babayı çekemeyip hayatını bilmeden konuşuyorlar bende üzülüyorum böyle denince ama heryerde söylerim söyleyecem baba sahneye içkili çıkmaz şarkıyı yaşayarak söylüyor dolayısıyla vucut dili dedigimiz şey ortaya çıkıyor buda babayı sarhoş zannettiriyorlar bilselerki baba şarkıyı okurken o şarkıyı yaşıyor demeyecekler ya zamanla oda olacak

önceden amcam yengemde aynen böyle diyorlardı şimdi ise artık müslüm baba diyorlar bunuda olumlu ve tutumlu anlatımlarımla 3 ayda başardım herkesin içinde azda olsa damar vardır onu yakalayıp ortaya koyunca bu durumda ortadan kalkıyor

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 18-Mar-2007 / 08:27    Mesaj konusu: Cevap: müslüm baba sahnelere alkollümü çıkıyor.

bilen bilir bilmeyen çamur atar bende muratın dediklerine sonuna kadar katılıyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 18-Mar-2007 / 08:36    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba sahnelere alkollümü çıkıyor.

Evet çok doğru çoğu insanda vardır damar ama işte gizlerler onu bi çıkardın mı ortaya zaten gerisi kendiliğinden geliyor...
Bu konuda yorum yapmak istemiyorum
Kullanıcı profilini gör
Muslumcu22
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 18-Mar-2007 / 16:19    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba sahnelere alkollümü çıkıyor.

olayı basın çarpıtmıstır ve halk arasında bu söğlentı yayılmıstır hicbir gerceklik payı yoktur gercek fanatıklerı olarak biz jilet olayını kapattırdık ve bu olayıda kapatıcaz ... saygılar

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 18-Mar-2007 / 19:16    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba sahnelere alkollümü çıkıyor.

Müslüm baba bir programda başından geçen unutmadığınız bir anıyı anlatırmısınız demişlerdi. Müslüm baba anlatmaya başladı :

"Bir gazinoda program yaparken, sahnede şarkı söylerken gözlerimi kapatarak okumuştum. Sahnedeki merdivenleri görmedim ve düştüm. Gazinonun sahibi alkollü çıkıyorsun diye beni işten kovmuştu. Ağzıma içki bile sürmemiştim."

Yine bir konserinde ben şahit oldum. Ankara'da Söğütözü kollejinde konserde hayranlarından bir kaçı "baba baba" diyerek Müslüm Babanın ayaklarından çektiler ve Baba düşmüştü. Yine bilmeyenler sarhoş çıktı dediler.

Bizler biliyoruz ki Baba alkol kullanmıyor...

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
Kadir
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 18-Mar-2007 / 21:29    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba sahnelere alkollümü çıkıyor.

Arkadaslar ben almanya berlinde yasiyorum yani aranizda az olan gurbetcilerden biriyim ve müslüm babanin konserlerinde alsa icki icmedigini ben sahit oldum!
konser sirasinda berlinli isadamlari onlarca sampanya patlatirken biri babaya bir kadeh verdi! Baba ne yapti dersiniz??
KIbarca ben icki kullanmiyorum dedi ve ben su ve cay icmeyi seviyorum diyip kadehi agzina götürüp icermis gibi yapti ve indirdi!
Belki yillar önce icerdi baba ama artik icmiyor sanirim!
saygi ve sevgilerimle
Kadir
Kullanıcı profilini gör
ceyhun25
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 29-Mar-2007 / 20:20    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba sahnelere alkollümü çıkıyor.

ya kadeaşım baba bu baba içkilide çıksa sölüyo içkisizde sölüyoo ama ben yorum yapmayımm
Kullanıcı profilini gör
alpier060606
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ankara,çankaya
MesajTarih: 29-Mar-2007 / 20:26    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba sahnelere alkollümü çıkıyor.

müslüm babanın herzamankı hali alkollü falan cıktığı yok.aloklü bırakalı yıllar olmus babanın

trabzonlu_ati
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: trabzon
MesajTarih: 29-Mar-2007 / 21:23    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba sahnelere alkollümü çıkıyor.

kardeşlerim bu konu hakında şunu bilmenizi isterim.müslüm gürses ve orhan gencebayın eski yıllarda kanunsal olarak belli bir miktar Es*** taşıma kullanma hakları vardı.bunu eskiler iyi bilir.eski zamanda gazetelerde bu konu duyurulmuştu.konser lerde ve albül doldururken bu haklarını kullamıyorlardı.çünki daha içtenlikle okuyordu şarkılarını.buna devlet izin vermiş kime ne kmsenin daha kötüleyici laf demeye hakkı yoktur.....TrAbZoN__SeFiRi saygılarım la
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 29-Mar-2007 / 23:54    Mesaj konusu: Cevap: müslüm baba sahnelere alkollümü çıkıyor.

arkadaşlar bende size katılıyorum baba içmiyor içkiyi bıraktı en güzelini yaptı bide sigarayı bıraksa daha da güzel olacak inşallah onuda bırakır

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul
MesajTarih: 30-Mar-2007 / 00:37    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba sahnelere alkollümü çıkıyor.

Yoq bea kardeşim Müslüm Babanın Her zamnkı Hali Oo Konuşma Tarzı napalım Kıskanıyolar abe: Evil or Very Mad
Kullanıcı profilini gör
cankiz
Üye
Üye

Nereden: Anvers-Belcika
MesajTarih: 30-Mar-2007 / 00:50    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba sahnelere alkollümü çıkıyor.

icer icmez sonucta onemli olan performansi degilmi?
AYRICA ICIYORSA DA HERKES KENDINE YAPAR,BU KIMSEYI ILGILENDIRMEZ KI DEMI ARKADASLAR..
Kullanıcı profilini gör
yavuz_baba
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Sevdim O Zalimi
MesajTarih: 31-Mar-2007 / 04:15    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba sahnelere alkollümü çıkıyor.

babaya saygılar.
içmediğini öğrendim. bu cok güzel birşey. inanın herkes içmediğini bilse hayranları 2 katına atlar. birçok kişi baba cok içiyor, sarhoş diye dinlemiyor.
ama babaya laf yok.
Wink
Kullanıcı profilini gör
mstycl
Üye
Üye

Nereden: ?Stanbul SAr?yer
MesajTarih: 01-Nis-2007 / 01:36    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba sahnelere alkollümü çıkıyor.

baba içsede içmesede her sekıl biz onu seviyoruzzzz Wink
Kullanıcı profilini gör
abdi
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 01-Nis-2007 / 04:31    Mesaj konusu: Cevap: müslüm baba sahnelere alkollümü çıkıyor.

eski den alkollü olarak sahneye cikmis olabilir.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ankara,çankaya
MesajTarih: 01-Nis-2007 / 05:04    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba sahnelere alkollümü çıkıyor.

baba alkolü coktan bırakmıs durusu alkollü gibi babanın.aldanmayın babanın durusuna...

isyankarantep
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: antep
MesajTarih: 01-Nis-2007 / 05:07    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba sahnelere alkollümü çıkıyor.

bilen bilmeyen konusuyo işte baba bırakmıs öle seyleri
Kullanıcı profilini gör
LANGEPSON
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: TRABZON
MesajTarih: 01-Nis-2007 / 15:41    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm baba sahnelere alkollümü çıkıyor.

o şarkılar içmeden nasıl söylenir ark.lar.. içsin bence sorun yok Laughing
Kullanıcı profilini gör
kazan_55
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: 5am5un
MesajTarih: 01-Nis-2007 / 16:57    Mesaj konusu: Cevap: müslüm baba sahnelere alkollümü çıkıyor.

baba alkol ıcmez ıcerse cıgara ıcer ama eskıden dı onlar sımdı tertemız ama keske eskısı gıbı olsa hem ıcse hem soylese ama bıttı artık baska muslum yok bız onu her halıyle sevdık babamız o bızım
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Özel
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering