Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Nevzat ALtıntaş 2006 NeyLeyim MaLı
Nevzat ALtıntaş 2006 NeyLeyim MaLı

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Geri Dönüşüm [Çöp Kutusu]
Yazar Mesaj
cLe_
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: KARAGÜMRÜK
MesajTarih: 17-Mar-2007 / 07:29    Mesaj konusu: Nevzat ALtıntaş 2006 NeyLeyim MaLı

Özgür 1982 Diyorki;
bu parcalar nevzat altıntasa aıttır bılal bu ısı sen cozebılırsın sen belırtırsen belkı ınanırlar nevzat altıntas anteplı yerel bır sanatcıdır atese gonlum olarak bılınen kaset 84 yılında antepte halen faalıyette olan ozkan plaga okumustur ask pınarı dedıgınız calısmayı ıse 89 yılında su an kapalı olan bır ben studyosunda arkadas ortamında ısteklerı seslendırmıstır neyleyım ben malı onsuz dunyada adlı turkunun soz ve muzıgı kendısıne aıttır mesam kayıtlıdır gulom parcasına gelınce 1985 yılında gulom yoktu soz ve muzık fatıh kısaparmaga aıttır cıkısı 1989 yılına denk gelır ılk kez fatıh kısaparmak okuduguna gore nevzat altıntasta ıstek dogrultusunda seslendırmıstır bılal anteptesın ıstersen bu bılgılerı bı arastır bunları nevzat altıntasın kendısınden aldım halen ınanamayan arkadaslar aneyleyım ben malı parcasının hem 89dakı ask pınarındakı halını hemde 2006 da yıne sutudyoda demo olark okudugu halını dınletırım bu halı yanlızca bende mevcut elenor fırmasına muhtesem candan elımle teslım ettım dınlettım bu demo sırf bu ıs ıcın hazırlandı arkadaslar dayanagımız olmadan konusmayız sıze bır onerı unkapanında burhan bayarı gorurusenız bu kayıtları dınletın 1985de sızın fırmanıza muslum gurses demo okumus deyın olurmu bakalım sıze nasıl yanıt verecek

Dayı 2006 versiyonunu DinLetirim Demişsin
ßi Zahmet EkLe EkLeki MüsLüm Gürses DeğiL Diye inanmaya ßaşLamışken NEVZAT ALTINTAŞ ßu DiyeLim
Seni ßekLiyoruz Haßerin OLsun

Muratcan56
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 20-Mar-2007 / 02:09    Mesaj konusu: Cevap: Nevzat ALtıntaş 2006 NeyLeyim MaLı

Selamlar arkadaşlar artık bu konuya bir son verme zamanı geldi ne zamandır tartişiyoruz muslum gursestir, değildir, ses renginden anladık, menajerine sorduk,şunu yaptık bunu yaptık...
En kayda değer cevap özgür abiden gelmişti kaynağiyla yeriyle zamanıyla anlatmışti ne olduğunu ama haklı olarak soru işaretleri vardı hala kafalarda..
cLe_ kardeş sen vesile oldu bende onun istediği parça değil ama nevzat altıntaşa ait olan bir parçayı sundum bu şarkıyı dinleyin eminim aklınızda hiçbir şüphe kalmayacaktır
Bu kayıtta ustam özgür abiden elimize ulaşmiştır..
Lütfen şarkıyı dinleyin ve kişisel kompleksleri bir tarafa burakıp bu bölüme şarkıyı dinledikten sona yorumunuzu yapın babadır inandım yada ben hala inanmadım bu şarkıda babanındır deyin lütfen yorumunuzu esirgemeyin
Özgür abi burdan sana saygı ve sevgilerimi sunuyorum bu zamana kadar yaptıklarından dolayı en azından bana hakkını helal et usta...

Buyurun şarkı burda: Nevzat altıntaş-yar geliyor

[hide:61e1831aca]<<tıkla ve indir<<LÜTFEN EMEĞE SAYGI[/hide:61e1831aca]

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Hamburg/Adana
MesajTarih: 20-Mar-2007 / 02:44    Mesaj konusu: Re: Cevap: Nevzat ALtıntaş 2006 NeyLeyim MaLı

Bu dinleyelim bakalim Wink

Üye
Üye

MesajTarih: 20-Mar-2007 / 03:04    Mesaj konusu: Re: Cevap: Nevzat ALtıntaş 2006 NeyLeyim MaLı

saolasin kardes.....
Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 20-Mar-2007 / 03:11    Mesaj konusu: Cevap: Nevzat ALtıntaş 2006 NeyLeyim MaLı

ok

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: İSTANBUL
MesajTarih: 20-Mar-2007 / 04:20    Mesaj konusu: Re: Cevap: Nevzat ALtıntaş 2006 NeyLeyim MaLı

kardeş o kayıtları bende dinledim oradaki müslüm gürses degildir.özgür kardeşimin dedigine katılıyorum.zaten muratcan56 nickli kardeşim olaya çözümü getirmiş.ama ses hakikaten çok benziyor karıştımak dogal ama kesinlikle baba degildir.

Aldı sevgilimi eller zamansız...
Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 20-Mar-2007 / 04:57    Mesaj konusu: Re: Cevap: Nevzat ALtıntaş 2006 NeyLeyim MaLı

Babanın müziklerinden ve yorumundan gerçekten kulak vererek dinlerseniz, belli oluyor.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
mlx2031
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 20-Mar-2007 / 06:00    Mesaj konusu: Re: Cevap: Nevzat ALtıntaş 2006 NeyLeyim MaLı

incelemeye alıyorum bakalım sonuda eklendi ama bunada şükür
Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 20-Mar-2007 / 06:17    Mesaj konusu: Re: Cevap: Nevzat ALtıntaş 2006 NeyLeyim MaLı

Baba ne aşk pınarını nede ateşe gönlüm albümü Baba Müslüm GÜRSES'e ait olmadığı dikkatli dinlendiğinde belli oluyor. Babanın geçmişte okuduğu plak ve kasetlerdeki müzik ve ses farklı, aşk pınarı ve ateşe gönlümdeki ses ve müzik farklı. Örnek olarak Ateşe Gönlüm albümünden Yıllardır Neredeydin ve Anlatamadım albümünden Yıllardır Neredeydin'i peşpeşe dinleyin veya Sorsana parçasını ve Tanrı İstemezse albümünde Tanrı İstemezse albümündeki Sorsana parçalarını dinleyin. Benim kararım son nokta olarak koyuyorum: Ateşe Gönlüm ve Aşk Pınarı albümleri BABA MÜSLÜM GÜRSES'E AİT DEĞİL.....

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
mlx2031
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 20-Mar-2007 / 06:22    Mesaj konusu: Re: Cevap: Nevzat ALtıntaş 2006 NeyLeyim MaLı

dofrudur arkadaşlar aşk pınarındaki aynı ses ama enterasan olan bu kadar bezeyen bi sesin hala yerel sanatçı olarak kalması ama yinede bazı şüphelerim var bu şarkı alt yapısı 2006 yılına benzemiyor emin oldugum yer ise son nakarattaki çıkışta falso veriyor babada bu olmaz ama yine bi ricam olacak bu albümün resmini de scanlayıp yayınlarsanız şüphem kalmayacak
Kullanıcı profilini gör
Muratcan56
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 20-Mar-2007 / 06:35    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: Nevzat ALtıntaş 2006 NeyLeyim MaLı

mlx2031 demiş ki:
dofrudur arkadaşlar aşk pınarındaki aynı ses ama enterasan olan bu kadar bezeyen bi sesin hala yerel sanatçı olarak kalması ama yinede bazı şüphelerim var bu şarkı alt yapısı 2006 yılına benzemiyor emin oldugum yer ise son nakarattaki çıkışta falso veriyor babada bu olmaz ama yine bi ricam olacak bu albümün resmini de scanlayıp yayınlarsanız şüphem kalmayacak

Kardeş çok saol isteklerimi yerine getirdiğin için dikkat edersen ben 2006 yılına ait şarkıyı sunmadım şimdi o şarkınında hangi yılına ait olduğunu söylersem yalan olur...
Kapağinida bulursam yayınlarım ama sonuçta bir nebze aydınlatıcı oldu sanıyorum

Aktif Üye

MesajTarih: 20-Mar-2007 / 07:02    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: Nevzat ALtıntaş 2006 NeyLeyim MaLı

arkadaşlar sana tapıyorum parçasınıda inceleyin o seste bu sesle aynı ayrıca benim bildigim orjinal bir albümde bu şarkı yok bi parça daha oda yeter sevgilim daha önce benim itirazlarım olmuştu fakat baba oku diye ısrar edildi bu konularada yorumlarınızı bekliyorum
Kullanıcı profilini gör
cLe_
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: KARAGÜMRÜK
MesajTarih: 21-Mar-2007 / 05:32    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Cevap: Nevzat ALtıntaş 2006 NeyLeyim M

mlx2031 demiş ki:
arkadaşlar sana tapıyorum parçasınıda inceleyin o seste bu sesle aynı ayrıca benim bildigim orjinal bir albümde bu şarkı yok bi parça daha oda yeter sevgilim daha önce benim itirazlarım olmuştu fakat baba oku diye ısrar edildi bu konularada yorumlarınızı bekliyorum

YETER SEVGİLİMLE BABANIN ALAKASI YOK
Muhittin Seçen'indir O ßirisi Enst. Diğeri NormaL
İkisindede Yorumu FarkLı
Ama Tapıyorum Sana MüsLüm ßaßanındır

Şunuda SöyLeyeLim
Eğer ÖyLe ise MevzuLar
Dünyada ßaßaya En Çok ßenzeyen Ses(ESKİ SESİ)
NEVZAT ALTINTAŞ
ßeyanLarı Yapamıyo ßaßa Gißi
Yapmaya ÇaLışıyo ßeyanLarda Ama DETONE OLuyo
Senin Ardından Şarkısına ßen MüsLüm ßaßa Derdim
GönüLLere ißret OLdu Sevgimiz Derkenki ißret Lafında Çıkamıyo Şarkıya
Ama ßaßanın Pes Okuduğu ŞarkıLarı Okuyamaz KaLın ŞarkıLarını

Ama Şuda Var ßen Eminimki Şuan ßenim Gißi Tam Emin OLmayan ßi Çok İnsan Var Yani HaLa MüsLüm ßaßa Diyen AŞK PINARI-ATEŞE GÖNLÜM
ßu Adam Nası Meşhur OLmamış AnLamadım
Ama Eğerki AŞK PINARI ve ATEŞE GÖNLÜM ALßümü Onunsa
Ordan ßayağı ßir Para Kırdı Ama Niye MüsLüm ßaßanın Üstünden
Kendisini ;Niye Tanıtmadı O Muazzam Ses
Yada ßaşkaLarı ßaßa Adında Onun Sesini Çıkararak ALßüm Çıkardı
ßende Mevcut Ateşe GönLümün Kapağı Ama RekLamLı
MevzuLar Karışık
MüsLüm ßaßa İLe Konuşmak Lazım ßu Mevzuyu ßireßir OLarak
Gerçi Çok ALßümü Var HatırLayacağını Sanmıyorum Eğer Onunsa
Ama DeğiLsede Kendi Adına ÇıkarıLmış ßi Kasedi ßiLir Ordan HatırLar
[/b]

mlx2031
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 21-Mar-2007 / 06:06    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Cevap: Nevzat ALtıntaş 2006 NeyLey

cle kardeş seninle duygularımız aynıbende şüphe ile bakıyorum fakat linklenen sesle aşk pınarındaki ses aynı ona eminim zaten şüphede burda başlıyo albümü gördügümüz an olay zaten tamamen çözülecek zaten böyle bir sesin hale yerel kalması dahada enterasan bu konular ilk tartılmaya başlanınca benimde böyle bir itirazım olmuş ikinci bi konu ise tapıyorum sana şarkısı yayınlana aşk pınarı albümündeki sesle baya benzeşiyor asılşüphemse bildigim orjinal bir albümde yer almamasıdır böyle bir albüm varsa lüfen yazın
Kullanıcı profilini gör
Muratcan56
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 21-Mar-2007 / 06:14    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Cevap: Nevzat ALtıntaş 2006

mlx2031 demiş ki:
cle kardeş seninle duygularımız aynıbende şüphe ile bakıyorum fakat linklenen sesle aşk pınarındaki ses aynı ona eminim zaten şüphede burda başlıyo albümü gördügümüz an olay zaten tamamen çözülecek zaten böyle bir sesin hale yerel kalması dahada enterasan bu konular ilk tartılmaya başlanınca benimde böyle bir itirazım olmuş ikinci bi konu ise tapıyorum sana şarkısı yayınlana aşk pınarı albümündeki sesle baya benzeşiyor asılşüphemse bildigim orjinal bir albümde yer almamasıdır böyle bir albüm varsa lüfen yazın

Hakkaten yerel bir sanatçı olarak kalması süphe uyandırıyor.
Çok aradım ama bulamıyorum şuan kapak resmini buyrun soru işaretlerini azaltacak bir şarkı daha
cLe_ kardeşin istediği neyleyim malı demo kayıdı

<<Tıkla ve indir>>

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul
MesajTarih: 21-Mar-2007 / 21:26    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Cevap: Nevzat ALtıntaş

eyvallah sagol
Kullanıcı profilini gör
inanmeng
Üye
Üye

MesajTarih: 21-Mar-2007 / 23:13    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Cevap: Nevzat ALtıntaş

ama şarkılar süper
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Geri Dönüşüm [Çöp Kutusu]
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering