Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Konser anılarınız..
Konser anılarınız..

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Konserleri
Yazar Mesaj
Muslumcu22
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 28-Şub-2007 / 21:34    Mesaj konusu: Konser anılarınız..

sevgili muslumcu kardeslerim Baba konserlerine giden ve anılarını yazmak isteyenler bizimle paylasırsa Seviniriz.. Saygılar

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
Erfan
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Hamburg/Adana
MesajTarih: 01-Mar-2007 / 00:02    Mesaj konusu: Cevap: Konser anılarınız..

Very Happy Vallah Cök güzel bi Konu.

Ben Adanada Konsere gitmistim gazinodaydi ama, yaklasik 150 kisi vardi.

Baba uzun havayla iceri girdi ortam cok manyakti. Adanada zaten Müslüm Gürses diye ölüyorlar Smile

Baba sarkiyi bitirdi, ben biraz öne gittim resim cekmek icin, Baba bana bakti ve dediki

Genc flashdan rahatsiz oluyorm cekmezsen olur mu dedi, tabi baba dedim. eyvallah dedi yüzüme gülümsedi el salladi bende geri salladim Very Happy

Ondan sonra zaten keyfim daha da güzel oldu, o anki mutlulugmdan baya bi icmistim Very Happy

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 01-Mar-2007 / 06:29    Mesaj konusu: Re: Cevap: Konser anılarınız..

vala ben gidemedim daha zaman bulamıyoz ist de bidahakine inşallah

erfan gerimi salladın Laughing oda güzel Surprised Laughing

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 01-Mar-2007 / 23:15    Mesaj konusu: Re: Cevap: Konser anılarınız..

Öncelıkle selam Bir anımı paylasayım sizlerler;

Gülhane konselerinin birinde ozamanlar derin arabesk vardı derin müslümcülük vardı neyse bende kırmızı bandana icinde beyaz yazı ile muslum baba yazar onu bağlamışız basımıza ustumuzde gömlek sağlam gider yırtık donerdık bizim bir arkadas vardı tam deliydi cocuk baba girmiş insan ol evlat sarkısına bu ağaca cıkmıs ağacı sallıyor in dersin inmez düştü düşecek Baba buunun farkına vardı evlatt yapma dedi bizimki dahada delırdı neyse zarzor ındırdık bunu aşşağa Sonrası malum ver damarı Very Happy jileti EYVALLAH

Kullanıcı profilini gör
halil-034
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: maziden bir yer
MesajTarih: 02-Mar-2007 / 05:52    Mesaj konusu: Re: Cevap: Konser anılarınız..

bende bi anımı paylaşıyım gülhane konseriydi
Girmeden önce kasetçiler kaset satıyodu baba kaseti alana jilet bedava diye bi de promosyon yapmışSmile herneyse içeri girdik baba güzel bi türküylee girdi alkışlardan nerdseyse babanın sesi duyulmuyodu ondan sonra baba yaranadamı söledi herkes ona dokunmak için öne yüklen di biz arkadaydık bizim çoçuklar öle bi olmuştuki bi yerden jilet buldular bulamıyanlar artık vucutlarında sıgara söndürüyodu baba yapmayın dedikçe daha fazla faça atıyolardı sonrası malum baba konseri yarıda bıraktı ambulanslar filan gelmişti o günü hiç unutmuyorum

Bunları kimseye anlatamadım
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 02-Mar-2007 / 06:19    Mesaj konusu: Re: Cevap: Konser anılarınız..

abiler hala jilet lafını kaldıramadık giti sanırım biz bu durumu aşmaya çalıştıkça konuyu anlamayanlar kendi kafalarınce devam ediecekler

JİLETEEE SOOOOOOOON BABAYA DEVAAAAAAAAAAM jilet yanlşlar yanlışı baba doğruler doğrusu artık buna gayret gösterin

aramızda bizden kat kat küçükler var bende 19 yaşındayım jilet atmama atanıda sevmem müslümcü demem o kişilere hem sadece müslüm baba yada arabesktemi jilet var reptede kendini kesenler var bu işi cesaret işi sanıp kesenlerde var okadar cesaretin varsa jilet atacana kendinş 300 metre köprüden at

jiletsiz müslümcülük efendilik abilik kardeşlik insanlık biz buu istiyoruz abilerimizden ÇOKMU?????????????????????????????????????????

yaşasın müslümcülük yaşasıb müslüm gürses kardeşligi

örnek müslümcülük

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 04-Mar-2007 / 17:17    Mesaj konusu: Re: Cevap: Konser anılarınız..

kesnlıkle jileti onaylamıyoruz eğer biz bunları konusmassak cozemeyız amacımız konusup hatalrımızı paylasmak ve bulmaktır saygılar

Kullanıcı profilini gör
1903
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 12-Nis-2007 / 04:59    Mesaj konusu: Re: Cevap: Konser anılarınız..

valla ben deqiL Konser babayı daha canLı qöremedim eLini dahi öpemedim..Kısmet oLurda bir qün oLursa o qünü Hiç Unutmam Ve NesiLe anLatırım İnş. kardeş... Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: antakya
MesajTarih: 12-Nis-2007 / 05:25    Mesaj konusu: Re: Cevap: Konser anılarınız..

valla ben memlekette kameranken sahne almıştı röportaj etme fırsatımızda olmuştu.çok güzeldi o gün

kamerayla konseri çekerken baba 3. 4. şarkı derken 5. şarkıda bana döndü ve el işaretiyle artık çekimi bırak demek istedi...

yani elini öpme fırsatım olmuştu...

antakya-yayladağ aba güreşleri festivali

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 12-Nis-2007 / 05:59    Mesaj konusu: Cevap: Konser anılarınız..

ankarada 1992 de yükselişte konser verdi.bende oradaydım o gün orada yer yerinden oynadı. konser bitiminde babayı kaçırarak çıkarmak zorunda kaldılar. baba herkeze selam eder hoşcakalın derdemez fırladı sahneden arkasından yüzlerce kişi sahneye fırladı inanılmazdı. birde o yıllarda yine baba ankaraya gençlik parkına gelmişti ozaman babaya çiçek vermiştim televizyonlar yayınlamış ama ben görmedim. bunun gibi üç defa deha baba yı dinlemek nasip oldu onlarda da fotoğraflar çektirmek nasip oldu.diyeceğim oki babayı çanlı dinlemek müthiş birşey.

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 19-Nis-2007 / 19:39    Mesaj konusu: Re: Cevap: Konser anılarınız..

ya bize daha nasip olmadı bir türlü.. bir halk konseri verseydi baba çok iyi olurdu ama benim yüreğim dayanmazdı heyecandan orda ölürdüm Very Happy

Kullanıcı profilini gör
dmreda
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 18-Mar-2008 / 01:18    Mesaj konusu: Re: Cevap: Konser anılarınız..

baba ankara gençlik parkında çıkıyodu yazın gitmek için can atıyodum giderdimde ama malesef saatler çok geç oldugundan gidemededim hala içimde keşke gitseydim eger şimdiki aklım olsaydı napar eder giderdim Sad

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana kebap :)
MesajTarih: 18-Mar-2008 / 02:22    Mesaj konusu: Re: Cevap: Konser anılarınız..

keşke babanın o zamanki konser verdiği dönemde olsaydım ama ben ölmeden mutlaka müslüm babanın elini öpeceğim

Ne diye arayıp sorayım seni
ne diye bağlanıp seveyim seni
MUHİTTİN SEÇEN NE DİYE ARAYIP
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 18-Mar-2008 / 05:21    Mesaj konusu: Re: Cevap: Konser anılarınız..

müslüm baba 1999 da gelmişti oldugum ilçeye ozamanda bi aksilik olmuş konser veremeden dönmüştü..nasip geçen sene kasım ayında oldu burdaki bir gazinoya gelmişti ozaman programına gitmiştik anlatılcak bir olay değil valla anca yaşayan bilir.. Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 18-Mar-2008 / 08:14    Mesaj konusu: Re: Cevap: Konser anılarınız..

mahsun_kul_028 demiş ki:
müslüm baba 1999 da gelmişti oldugum ilçeye ozamanda bi aksilik olmuş konser veremeden dönmüştü..nasip geçen sene kasım ayında oldu burdaki bir gazinoya gelmişti ozaman programına gitmiştik anlatılcak bir olay değil valla anca yaşayan bilir.. Wink
vallaha benimde daha gitmek nasip olmadı ama şu konuyu tartışa bilirim yukarıda müslümcü22 kardeşime katılıyorum ben evet müslümcü demek kendini jiletlemek değil benim kolumda 3 tane faça izi var ikisi kankardeşim için atmışdım 14 yaşlarındayken şimdiki aklım olsa onu bile yapmazdımşimdibirortama giriyon kısa kollu giyemiyon mesela kolunu saklıyon görürler yanlış anlarlar die dimi serseri sanarlar diye en büyük deli kanlık efendilik Wink

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 19-Mar-2008 / 05:38    Mesaj konusu: Re: Cevap: Konser anılarınız..

valla ben üç defa gittim babanın canlı konserine üçüncüsünü anlatayım biraz,müslüm baba daha yeni ayak basmıştı yere ki arkadaşlardan biri,inanamıyorum babacım sen geldinmi şimdi gerçekmisin yani dedi, baba ise gülümseyerek inan evladım inan dedi :d neyse çok heyecanlıydım sabırsızlıkla bekliyodum çıkmasını. sahnede yunus bülbül vardı bende arka tarafa locaya doğru gidiyodum bide ne göreyim müslüm baba muhterem hanım ve menejerleri poker oynuyolardı yanına gittik arkadaşla kusura bakma baba sadece bi resim çektirebilirmiyiz dedik birden ayağa kalkıp bağırmazmı, bune biçim yer kardeşim her önüne gelen dalıyo diye, biz tabi şok olmuştuk gönlümüzde taht kuran santçının bağırması ağır gelmişti biraz sonra ordan hemen uzaklaştık biz. ama ben pes etmedim,onula ilgilenen gorson benim yakın arkadaşımdı onun aracılığı ile gitim tekrar yanına beni abisi olarak tanıttı,baba bana nasılsın evlat dedi bende az önce gelmiştim ama siz çok sinirliydiniz ve bağırdınız dedim oda kusura bakma kardeş uzaklarda geliyoruz çok yer gezdik sinir sitres oluyo dedi gönlümüzü aldı bizim sonra ve resim çekildik muhterem anne ile konuştuk,konser sonrası malum olaylar çıktı gene ama benim için hayatımın en güzel anıydı bu da benim başımdan geçen babayla ilgili bi konu Smile

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 05-Ekm-2008 / 23:50    Mesaj konusu: Re: Cevap: Konser anılarınız..

14 Ağustos 2005 Bayrampaşa konserine gitmiştim..herşey çok güzel başlamıştı.fakat MüSLüM Baba sahneye çıktı tam şarkıya başlıcak bi kaç kendini bilmez yüzünden iptal ettiler Konseri..şansımız yoksa kader ne yapsın..

siracettinesin
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MARDİN KALESİNDEN
MesajTarih: 05-Ekm-2008 / 23:54    Mesaj konusu: Re: Cevap: Konser anılarınız..

Henüz nasip olmadı ama birgün inşallah olur.paylaşımın için sağol.

içmeden yıkılmış sarhoş gibiyim...
Kullanıcı profilini gör
nerdenbilsinler
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ORDU
MesajTarih: 06-Ekm-2008 / 00:30    Mesaj konusu: Re: Cevap: Konser anılarınız..

henuz banada nasip olmadı inş olur bi gün o günü sabırsızlıkla bekliyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul bagcılar
MesajTarih: 06-Ekm-2008 / 02:43    Mesaj konusu: Re: Cevap: Konser anılarınız..

bayrampaşa adapark konseri müslüm baba sahneye çıktı 5 6 şarkı söyledi ve gitti nedenini biliyosun açık hava harbiye konseri mükemmeldi anlatılmaz yaşanılır
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Konserleri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering