Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - CüMLeTeN SeLaM aLeYKüm
CüMLeTeN SeLaM aLeYKüm

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve MSN
Yazar Mesaj
MupTeLaa
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: ankara
MesajTarih: 27-Şub-2007 / 19:19    Mesaj konusu: CüMLeTeN SeLaM aLeYKüm

merhaba arkadaşlar ben ankaradan burak böyle güzel anlamlı bir site olurda orda ben olmazsam olmaz diye düşündüm nede olsa bende bir koyu müslümcüyüm neyse inşallah güzel günler geçiriiz allaha emanet olun hepiniz güzel arkadaşlar

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 27-Şub-2007 / 22:32    Mesaj konusu: Re: CüMLeTeN SeLaM aLeYKüm

selamın aleyküm ark ben ankaradan murat bende sizler gibi müslümcüyüm sizlerle tanışmaktan mutluluk duyarım saygılar selamlar kendinize ii bakın
Kullanıcı profilini gör
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 03-Mar-2007 / 05:58    Mesaj konusu: Re: CüMLeTeN SeLaM aLeYKüm

a.s kardeşler..hoşgeldiniz mekanımıza..burası da sizin mekanınız dır...

Ali Tekintüre
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve MSN
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering