Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Baba, Sibel Tüzün den sonra Yeşim Salıkım'ı da ağlattı
Baba, Sibel Tüzün den sonra Yeşim Salıkım'ı da ağlattı
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
ervan403
Üye
Üye

Nereden: van
MesajTarih: 20-Şub-2007 / 23:12    Mesaj konusu: Baba, Sibel Tüzün den sonra Yeşim Salıkım'ı da ağlattı

Müslüm Baba'nın, Turkmax daki programına daha önce katılan Zeynep Casallini, Sibel Tüzün'den sonra Yeşim Salkım da ağlayanlar kervanına katıldı. Önceki programda Baba'nın ''Seni ben ellerin olsun diye mi sevdim'' şarkısında ağlayan Sibel Tüzün ve kuliste Nilüfer parçanızı dinlerken ağladım diyen Casalliniden sonra, bu haftaki Baba Show programına katılan Yeşim Salkım, Baba'nın okuduğu Mühür Gözlüm türküsünde adeta hüngür hüngür ağladı. Gözlerinden boşalan yaşlara engel olamayan Salkım, şarkıdan sonra Baba'ya ben bu şarkıya özgü değil sizi ne zaman dinlesem ağlarım. Hatta kahvaltıda bile sizin albümünüzü dinlerken ağladığım olmuştur. O kadar duygulu okuyorsunuz ki diye devam eden Salkımı Baba babacan bir tavırla teselli ederken İlker İnanoğlu ile neden ayrıldıklarını da sormadan edemedi. Aşkınızı çok iyi ifade ederken ve de ilker de iyi bir insan ken nedne yürütemediniz yazık oldu dedi.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 20-Şub-2007 / 23:20    Mesaj konusu: Re: Baba, Sibel Tüzün den sonra Yeşim Salıkım'ı da ağlattı

Saol kardeş paylaşım için...Baba ya yakışan budur işte..bi büyüklük örneği gösterip..teselli etmesi..

Sen çok yaşa Müslüm Baba

sevgisizkral
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: meçhul
MesajTarih: 21-Şub-2007 / 00:01    Mesaj konusu: Cevap: Baba, Sibel Tüzün den sonra Yeşim Salıkım'ı da ağlatt

tv den uzak olduğıum için babanın şhowunu izliyemiyorum buraya aktarmanız anlatmanız çok güzel en azından bilgilenmiş oluyorum çok teşekkürler

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 21-Şub-2007 / 00:06    Mesaj konusu: Cevap: Baba, Sibel Tüzün den sonra Yeşim Salıkım'ı da ağlatt

eee tabi babanın ses tonu çok duygulu ve içten gelerek söylüyor bide baba türküleri daha bi başka okuyor ağlamak normaldir

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 21-Şub-2007 / 00:11    Mesaj konusu: Cevap: Baba, Sibel Tüzün den sonra Yeşim Salıkım'ı da ağlatt

kardeşim kalbi katı olan ağlayamayanlar utansın.baba eşittir hayat ifadeleri duygu patlaması demek bunu hissedemeyenleri zaten anlamak mümkün değil.

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: meçhul
MesajTarih: 21-Şub-2007 / 00:19    Mesaj konusu: Cevap: Baba, Sibel Tüzün den sonra Yeşim Salıkım'ı da ağlatt

tv den uzak olduğıum için babanın şhowunu izliyemiyorum buraya aktarmanız anlatmanız çok güzel en azından bilgilenmiş oluyorum çok teşekkürler

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 21-Şub-2007 / 01:08    Mesaj konusu: Re: Cevap: Baba, Sibel Tüzün den sonra Yeşim Salıkım'ı da ağ

baba gönulden söğler herdaim gonul ağlamasa neye yarar o gonul saygılar

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
carmen
Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 21-Şub-2007 / 01:35    Mesaj konusu: Re: Cevap: Baba, Sibel Tüzün den sonra Yeşim Salıkım'ı da ağ

babamızın öyle bir sesi varki canlı cansız herşeyi duygulandırır.onun gibi dünyada bir tane daha yok.
Kullanıcı profilini gör
okan6
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 21-Şub-2007 / 05:01    Mesaj konusu: Cevap: Baba, Sibel Tüzün den sonra Yeşim Salıkım'ı da ağlatt

(....) olsun izleyemiyoruz şu programı paraya kıyıp alacam anasını satım
usta paylaşım için sağol
Kullanıcı profilini gör
aMCaoGLu
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ZoNGuLDaK
MesajTarih: 21-Şub-2007 / 15:04    Mesaj konusu: Re: Cevap: Baba, Sibel Tüzün den sonra Yeşim Salıkım'ı da ağ

normaldir..daha çok ağlar onlar Wink

Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 21-Şub-2007 / 16:35    Mesaj konusu: Re: Cevap: Baba, Sibel Tüzün den sonra Yeşim Salıkım'ı da ağ

Son programı izledim, Yeşim Salkım Müslüm baba'dan kendisi için bir şarkı söylemesini istedi, Baba'da uzun hava okudu.
Öncelikle şunu hesaba katmalıyız ki Yeşim Salkım'da bir müzik insanı, yani notaları vurguları normal bir dinleyiciden daha çok duyar/hisseder, ki zaten Müslüm Gürses'in ses kalitesini tartışmaya gerek yok. Eğer biraz duygu yüklüyseniz ve gönül vererek okunan bir parçayı gönlünüzü vererek dinlerseniz sonuç gözyaşı oluyor...

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
guclusoydemir
Üye
Üye

Nereden: eRZUruM
MesajTarih: 22-Şub-2007 / 18:35    Mesaj konusu: Re: Cevap: Baba, Sibel Tüzün den sonra Yeşim Salıkım'ı da ağ

evet sunan olsada ızlesek kac program oldu ama sadece foto var bızden esırgemeyın arkadaslar ufak bişide olsa sunun lutfen
Kullanıcı profilini gör
sev_yeter25
Üye
Üye

Nereden: ERZURUM
MesajTarih: 22-Şub-2007 / 22:06    Mesaj konusu: Re: Cevap: Baba, Sibel Tüzün den sonra Yeşim Salıkım'ı da ağ

baba sade onlarımı herkezi ağlatıyor baba bir numaraaaaaaaaaa Cool
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 23-Şub-2007 / 02:02    Mesaj konusu: Re: Cevap: Baba, Sibel Tüzün den sonra Yeşim Salıkım'ı da ağ

vala bu programı izleyemeyenler arasında bende varım bi imkan olsada bu sitede izlesek saygılar
Kullanıcı profilini gör
ervan403
Üye
Üye

Nereden: van
MesajTarih: 23-Şub-2007 / 23:10    Mesaj konusu: Re: Cevap: Baba, Sibel Tüzün den sonra Yeşim Salıkım'ı da ağ

Evet elimden geldiğince sizlere bu programda yaşananları aktarmaya çalışacağım. Sonuçta Baba'yı sevenlerin büyük bir bölümü gariban yurdum insanı herkes digiturk abonesi olamıyor. Yinede herkesin izleyemesede bu proramla gönül bağı var. İnanıyorum ki Baba bu performansı ile diğer televizyonlarında ilk fırsatta Baba ile böyle bir shov programı yapma isteği doğuracaktır. Gerçekten Jüri deki ve bu show programındaki performansı ile kendisi hakkındaki ön yargıları büyük oranda aştı. Sırf bu yüzden Baba'nın ekranlara sık sık çıkmasını eleştirmek yerine desteklememiz gerekiyor bence. Herkese saygılar, hürmetler.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ankara,çankaya
MesajTarih: 29-Mar-2007 / 01:14    Mesaj konusu: Re: Cevap: Baba, Sibel Tüzün den sonra Yeşim Salıkım'ı da ağ

esrarlı gözler,ibadet,unutamadım,seni yazdım,hayat arkadası,damla damla gibi sarkıları dinlese oozman ağlamaktan ölür ozman bu yeşim salkım

Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 29-Mar-2007 / 02:31    Mesaj konusu: Re: Cevap: Baba, Sibel Tüzün den sonra Yeşim Salıkım'ı da ağ

Valla ne deyim, babayı içten dinlerseniz her gün ağlarsınız. Baba'nın söylediği parçalar her gönüle, duyguya ve aşka hitap ediyor.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
halil-034
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: maziden bir yer
MesajTarih: 09-May-2007 / 22:57    Mesaj konusu: Re: Cevap: Baba, Sibel Tüzün den sonra Yeşim Salıkım'ı da ağ

Baba sölerse damardan söler yine okumuş kral bi şarkı

Bunları kimseye anlatamadım
Kullanıcı profilini gör
merkez_tost
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 10-May-2007 / 17:42    Mesaj konusu: Re: Cevap: Baba, Sibel Tüzün den sonra Yeşim Salıkım'ı da ağ

paylaşım için teşekkürler********************
Kullanıcı profilini gör
alkolik_06
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 01-Eyl-2007 / 14:11    Mesaj konusu: Re: Cevap: Baba, Sibel Tüzün den sonra Yeşim Salıkım'ı da ağ

ya baba iste baba herzaman heryerde alemin en büyügü seni sevmeyen ölsün baba

Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering