Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslüm Baba Efsanesi Sona Erdi...
Müslüm Baba Efsanesi Sona Erdi...
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
ozac44
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 05-Şub-2007 / 19:18    Mesaj konusu: Müslüm Baba Efsanesi Sona Erdi...

Bana göre 03.02.2007 itibariyle Müslüm Baba efsanesi sona ermiştir.Bize düşen görev Babayı eski şarkılarıyla,öğütleriyle ve resimleriyle yaşatmaktır.

Müslüm Babamız tarzını değiştirdi rock söyledi pop söyledi eyvallah dedik,arabesk söylememeye başladı eyvallah dedik,halk konserlerini bıraktı barlara çıktı,stadyum konserlerini bıraktı rock festivallerine katıldı eyvallah dedik ama bir yere kadar.Eskiden televizyona Müslüm Babanın çıkması olay olurdu çünkü ağır ve esrarengiz bir kişiliği vardı.Şimdi ise genç popçular gibi çağrılan her yere her programa çıkmaya başladı.Katıldığı programlara çıkıp eski şarkılarını okusa hay hay ama her çıktığı programda son albümünden şarkılar okuyor.

Benim hislerimi bu dereceye getiren olay ise atv de yarışma programındaki yapmaya çalıştığı jurilik oldu.Koskoca Müslüm Baba'yı oturtmuşlar oraya bayan bir yarışmacının giydiği elbiseyi soruyorlar, yakışmış mı yakışmamış mı ? Yahu insaf Müslüm Baba ne anlar elbiseden süsden.Sadece 2 dakika dayanabildim hemen laptopımı açtım kulaklığımı taktım inadına Esrarlı Gözler'i dinledim.Kulağımda Esrarlı Gözler çalarken karşımdaki Müslüm Gürses'i izledim.Hayır o ağır insan olamazdı ekrandaki ama oydu işte.Arkadaşlardan duyduğum kadarıyla Müslüm Baba hep komik duruma düşüyormuş programda çünkü onun işi juri üyeliği değil damardan arabesk okumak.

Gece yatarken karar verdim Müslüm Baba benim nazarımda bitti ama popüler dünyanın Müslüm Gürses'i halen yaşıyor. Alın sizin olsun Müslüm Gürses bana böylesi lazım değil.

Yine de Müslüm Gürses'in daha fazla değer kaybetmemesi için gerekirse atvye mail atacam, Müslüm Gürses'in jurilikten çıkarılması için ! Çünkü oraya yakışmıyor.Onun yeri orası değil...

Halbuki Müslüm Baba kendini bu hale getirmeseydi de şöyle kendini özletip arada bir kaliteli programlara katılsaydı ne güzel olacaktı.Ama olmadı hepimizin başı sağolsun...

mlx2031
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 05-Şub-2007 / 19:27    Mesaj konusu: Re: Müslüm Baba Efsanesi Sona Erdi...

hemen öyle yıkılmak yok arkadaş popüler dünyada yaşıyoruz herşeyin kısa zamanda tükeltildigi babayı sen tanıyopsun ben tanıyorum ama milyonlartanımasın mı? tarz konusunda endişelenme su akar yatagını bulur baba son programda en sert jüri oldu ama bende içten içe keşke orda olmasa diyorum ama olması gerekiyorsa olacak hani osmanlıda bi söz vardı devletin bakası için her şey yapılır padişahlar öz kardeşlerini bogazlattı eger baba için program gerekli ise yapılır bu konuda daha geniş düşünmen gerekli
Kullanıcı profilini gör
mahur
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Karabük
MesajTarih: 05-Şub-2007 / 20:03    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Baba Efsanesi Sona Erdi...

bencede Müslüm Gürsesin çıkıpta popstar yarışmasında jüri üyeliği yapması kesinlikle yanlış . arkadaşında dediği gibi eskiden halk konserleri veren ve hatta sadece konserlerinde görünen müslüm gürses şimdilerde o programdan şu programa geçer oldu.. hatta jüri üyeliği bile yaptı. ben buna kesinlikle karşıyım . tabiki bende eski müslüm gürsesi arıyorum . ama ne gelir elden .... bize şimdiden sonra ancak eski gürses fotoğraflarına bakıp avunmak ve eski konserlerinde size bu müslüm gürses kurban olsun kurban diyen gürsesi dinlemek kalıyor . . . .
Kullanıcı profilini gör
hami_89
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul
MesajTarih: 05-Şub-2007 / 20:41    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Baba Efsanesi Sona Erdi...

kardeş eline saglık aslında geç bile kaldık
Kullanıcı profilini gör
senyoksundiye
Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 05-Şub-2007 / 20:43    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Baba Efsanesi Sona Erdi...

kıymetli arkadaslar
sevmek/sevgi gibi kavramlar basit izah edilecek bir husus değildir.
koşulsuz sevebilmek gercek sevginin tarifini yaparmı bilinmez ama saygı , hoşgörü , sabır bu konuya değer katan unsurlardır.
DEĞERLİ KARDESİMİZ "OZAC44" buyuk bir müslüm gürses sevgisi sonucu
bu kelimeleri sarf etmiştir ancak eleştirirken bile sectiği kelimeler gercek bir seven oldugunun göstergesi olup üzüntüsünü dile getirmeye çalışmıştır.
müslüm gürsesin basit durumlara zor durumlara kendine yakışmayacak durumlara düştüğünü ifade etmeye çalışmış arkadasımız.
müslüm gürses belki çok iyi çok seri konusamayabilir ki bu konuda gecerli mazareti var ancak arkadasımızın duyudgu gibi komik durumlara falan düşmemiştir juri uyeliğinde hatta değerli yorumlarda bulunmuş anlam ifade eden kelimeler deyimler kullanmıştır.
müslüm babamızın muzikal bilgisinin zayıf yada yetersiz oldugunu düşünen arkadaslar hata ederler . belki bir bülent ersoy gibi çok teknik konusamayabilir müslüm gürses ancak sesleri çok iyi duyar ve bilir.
müslüm gürses i kendi kalıplarımız içine sokmak hata olur arkadaslar
eskiden halk konseri verirdi diyorsunuz ;
organizasyonlar yapılıyorda müslüm gürses halk konseri tekliflerini kabul etmiyormu sanıyorsunuz artık müzik piyasası komada bir hasta gibi
mp3 denen olaylar ve özel tv sayısının had safhaya ulaşması tum müzikal organizsayonlara sekte vurdu.
düşünün bire kere müslüm gürsesin en son albümü aşk tesadufleri sever hangi tarihte cıktı ve ne kadar süre gecti ve hala yeni album yok
bu olagan bir durum mu görülmüş bir hadİse mi
koskoca müslüm gürses e bile produktorler kaset yapamıyor
senede en az 3-4 albüm çıkaran bir buyuk sanatkarın bile ki müslüm gürsesin satıs tiraj problemi hiç bir zaman olmamıştır yapımcılar buna ragmen internet yuzunden mp3 yuzunden korsan yuzunden babaya bile kaset yapamıyor.
arkadaslar hatalar tek taraflı olmaz
kendimizde de hata aramazsak gercekleri bulamayız.
korsan kaset almayacağız mp3 yerine album alacagız ki sevdiğimiz gönül verdiğimiz sanatkarlar yasabilsinler.
müslüm gürses rock festivallerinde çıkıyor diye eleştirmek müslüm gürsesi sevmekle ilgisi olmayan bir düşüncedir. bununla gurur duymamız gerekir ki
muslum girses gibi yıllarca itilmiş horlanmış tu kaka olarak adlandırılmış bir isim rock festivaline davet ediliyor ve rock severler tarafından kabul görüyor.
bu bir zaferdir bu bir basarıdır bu bir azimdir
müslüm gürses bu gun turk toplumunda zerafeti kalitesi insanlıgı magrur ve mazbut yaşam biçimi ile duygu ve düşünceleri ile kabul görmüş saygı görmüş bir beyefendi insandır ve sanatkardır.
entellektuel kesim tarafından da saygı gören ender bir isimdir.
yaşarken efsane olmuş yeri dolmayacak özüne sözüne gecmişine geleneğine insanlarına saygısı sevgisi vefası olan kıymetli bir insandır.
"SEVMEK GÜZEL ŞEY ALDANMAK ACI"
severken bizler aşırı sevgiden sevdiğimize zarar veriyoruz maalesef
sevgilimiz bizim istediğimiz gibi yasasın bizm istediğimiz gibi yesin içsin giyinsin arkadaslar secsin vs vs vs bunu uzatmak mumkun...
sevdiğimizi sevmeye devam edelim
her kese selamlar saygılar bi hatam olduysa affola
Kullanıcı profilini gör
Muslumcu22
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 05-Şub-2007 / 21:48    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Baba Efsanesi Sona Erdi...

senyoksundiye nickı arkadasım durumu izah ettmiş bizede özeti kalmış;
1:korsan kaset sorunu
2:en büyük sorun mp3 internet dowland
3:babanın izlediği yol
4:özenti gençlik
şimdi soruyorum babadamı suc babaya değil onu bu yola girmesine vesile olan kişilerde aramak lazım o bir sanatcı tabı cıkacak bir programa bunu kısıtlayamassın eskıden televızyon yoktu kanallar yoktu o yıllarda baba zaten cıkmıyordu t v ye konserden konsere görurduk babayı şimdi türkiyede 400 televızyon kanalı var 15 sene önce 1 taneydi trt hersey bitmiş değil ama bu genclık bu mıllet özentilik yaptığı sürece hic bir şey eskısi gibi olamıyacak...saygılar
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 05-Şub-2007 / 23:56    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Baba Efsanesi Sona Erdi...

Nerde o eski Müslüm baba severler..dinleyiciler...hee teknoloji çağındayız..babada insan da ama kendine bizlere karşı böyle yapmamalıydı diye düşünüyorum..Özkan abim Babayı eleştirirken bile onu ne kadar sevdiğini izah etmiş.saygısından bişey kaybetmemiştir..Bizim istediğimiz bizim sevdiğimiz Müslüm Gürses bu olamaz...biz onu kendimizden biri sanıyoruz halan..onun şarkılarıyla büyüdük onun sözlerinde kendimizi bulduk...Şimdi geçmiş zamanda Müslüm Baba yı sevmeyenler şimdi dinleyicisi oldu babanın ...Halan babamız onu çok seviyoruz ama ..kendi fikrim bu arkadaşlar eski ağırlığını yitirmeye başladı Müslüm Baba...saygılarımla...

esrarengizgenc
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: adana
MesajTarih: 06-Şub-2007 / 00:07    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Baba Efsanesi Sona Erdi...

beni de babayı beyaz show a çıkarıp yalandan doğum günün demeleri ve babanın doğum gününü hatırlayamaması çok üzdü ya milletin resmen oyuncağı oldu Crying or Very sad niye böyle oldu anlamış değilim Confused
Kullanıcı profilini gör
Muratcan56
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 06-Şub-2007 / 03:02    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: Müslüm Baba Efsanesi Sona Erdi...

esrarengizgenc demiş ki:
beni de babayı beyaz show a çıkarıp yalandan doğum günün demeleri ve babanın doğum gününü hatırlayamaması çok üzdü ya milletin resmen oyuncağı oldu Crying or Very sad niye böyle oldu anlamış değilim Confused

güzel kardeşim görüntülere tekrar bak istersen babanın o şakada komik duruma düştüğü kesinlikle yanlıştır orda beyaza direk dur kardeşim bu gün benim doğum günüm değil diyebilirdi ama bozmadı ve sonunda dile getirdi...hele oyuncak sözü çok kırdı beni ne biçim kelime güzel kardeş nasıl hangi yönden oyuncak oldu kendi tercihidir jüri olmak bir devrimidir rock konserine katılmak...
yarın baba broadwaay de bi müzikale öıksa ayakta alkişlarım babayı

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 06-Şub-2007 / 03:14    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Baba Efsanesi Sona Erdi...

zaten müslüm babayi diger sanatcilardan ayiran etken söyle diyebilirim fazla bir sekilde televizyon programlarinda olmamasiydi,ama simdi nasil olduysa bilmiyorum,müslüm baba cikar bir albüm eski günlere benzeyen,sosyete olmak bize göre degildir.

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 06-Şub-2007 / 16:54    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Baba Efsanesi Sona Erdi...

Dün akşam bu konuyu Müslüm Gürses'e çok yakın bir Malatyalı arkadaşımla görüştüm.Bu arkadaşım geçen Temmuz ayına kadar 3 yıldır Müslüm Gürses'in sürekli yanındaydı işi gereği.Özellikle Muhterem Nur ile arası çok iyi kendisini evladı gibi severmiş. Burada yazdıklarımın aynısını arkadaşıma da söyledim bana anlattıkları fikrimde bir değişime yol açmadı ama OLAYIN ASLINI öğrenmeme sebep oldu.

Şöyle ki; Müslüm Gürses'in maddi durumu pek yerinde değilmiş.Her ne kadar da mütevazi bir yaşam sürse de hayatının geri kalanı için bir maddi birikim yapmaya çalışıyormuş.İşte bu yüzden de istemeden de olsa bu aralar kendisine maddi imkan sağlayacak projelerle uğraşıyormuş.

Gönül isterdi ki hiç bunlara gerek kalmadan Müslüm Baba hayatına devam edeydi ama kader işte...

Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 06-Şub-2007 / 17:03    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Baba Efsanesi Sona Erdi...

Öyle Özkan abi kader işte...bazı sanatçılar hak ettiği değeri geç buluyolar..işte Müslüm GÜRSES te bunlardan biri.sırf bizim sevgimizle ayakta kalıyo..ve günler geçtikçe bazı insanlara bunu söylemek istemiyorum ama malzeme oluyo..imparator diye geçinen bi şahısta daha nerden geldiğini unutmuş nasıl gedliğini unutmuş insanlarla dalga geçiyo..bi zamanlar Müslüm baba da bu sözlerden nasipini almıştı...

Gönlümüz yüreğimiz halan baba sevgisiyle atıyo çarpyo..İşte kaderin bi cilvesi bu kader Müslüm Baba yı da buldu..ama ona olan sevgimiz saygımız inancımız hiçibir zaman bitmeyecek...İşte biz kendisine gereken desteği veremedik..bazı insanlar emeğini çaldılar...

Hepimiz el ele verelim bu durumdan Müslüm babamızı kurtaralım...

Cilekes85
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Kayseri-Hisarcik
MesajTarih: 06-Şub-2007 / 17:05    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Baba Efsanesi Sona Erdi...

ozan kardeşim keşke eski albumlerini bastirsa daha cok kazanacagina eminim o programa bi yarim saat baktim agliyacak gibi oldum o 100 paralik bi adam adi mustafamiydi neydi kulanda küpesi var babayla nasil o şekilde muhattab olur inanamadim bu duruma bi care
Kullanıcı profilini gör
Muratcan56
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 06-Şub-2007 / 20:51    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Baba Efsanesi Sona Erdi...

bende öle düşünüyorum özellikle eski plak şarkıları albümleri tekrar orjinal hali bozulmadan sunulsa walla kapişilir ama atladığimiz bir konu war

KORSAN!!!

Saygılar....

SüperAktif Üye

Nereden: maziden bir yer
MesajTarih: 06-Şub-2007 / 21:03    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Baba Efsanesi Sona Erdi...

güzel bi konuya deginmişsin katılıyorum kardeş eski babayı yaşatalım biz Sad

Bunları kimseye anlatamadım
Kullanıcı profilini gör
aMCaoGLu
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ZoNGuLDaK
MesajTarih: 08-Şub-2007 / 01:36    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Baba Efsanesi Sona Erdi...

seyretmiyorum bile Wink neyini seyredeyim saçma sapan bişey ya..müslüm babada olsa ordaki kişi seyretmiyorum..seyretmeyeceğim..böyle saçmalıkları biz sevenler seyretmezsek oda anlar zamanla bırakır bu tür saçmalıkarı heralde..layık olduğu yerlerde değil baba onu böyle görmek istemiyoruz ! layık olduğu yere çıkana kadarda yüzüne bakmayacağım..ama babamızdır canımız feda ! olması gereken yere tekrar gelsin onsuz nefes alırsam o nefes bana haram olsun !!!

ygemici
Üye
Üye

MesajTarih: 08-Şub-2007 / 04:18    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Baba Efsanesi Sona Erdi...

muslum baba efsanei asla bitmez onu sadece hayatinin bir kesitine bakip bitti demek cok dogru olmaz o da gunumuzun popularitesine uymus dogru veya yanlis tabi bana sorarsaniz da orda o ortamda bulunmasini istemezdim ama muslum baba muzik tarihine damga vuran sarkilariyla benim icin sonsuza kadar yasayacak..

muslum baba herkesin dusundugu gibi olandir herkesin hayalindeki gibidir en azindan benim icin oyle sarkilarini dinledigimdeki dusundugum muslum babayi sonsuza kadar sevecem. Wink
Kullanıcı profilini gör
KILICBEY
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KAHRAMANMARAŞ
MesajTarih: 08-Şub-2007 / 16:02    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Baba Efsanesi Sona Erdi...

Arkadaşlar eylem mi yapsak ne yapsak çıkıp meydanda elimizde pankartlar eski Baba'yı özlediğimizi mi haykırsak belki işe yarar ne dersiniz
Kullanıcı profilini gör
sevgisizkral
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: meçhul
MesajTarih: 08-Şub-2007 / 17:09    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Baba Efsanesi Sona Erdi...

biz babayı hep tv lerde görmek istemiyormuyuz? peki şimdi neden müslüm baba programlara çıkıyo diye kızıyoruz. bence baba sizin söylediklerinizi hak etmiyor. bencil davranıyosunuz sadece siz sevin istiyosunuz. baba o programlar sayesinde değiştirdiği tarz sayesinde milyonların gözbebeği oldu ve bu gurur duyulacak bişey baba jürilikte yapar rockta okur ne yaparsa yapsın babaya yakışır. biz her zaman babanın evlatları olarak yanında olmalıyız. unutmayın babanın asıl dinleyicileri bizleriz

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: meçhul
MesajTarih: 08-Şub-2007 / 17:25    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: Müslüm Baba Efsanesi Sona Erdi...

senyoksundiye demiş ki:
kıymetli arkadaslar
sevmek/sevgi gibi kavramlar basit izah edilecek bir husus değildir.
koşulsuz sevebilmek gercek sevginin tarifini yaparmı bilinmez ama saygı , hoşgörü , sabır bu konuya değer katan unsurlardır.
DEĞERLİ KARDESİMİZ "OZAC44" buyuk bir müslüm gürses sevgisi sonucu
bu kelimeleri sarf etmiştir ancak eleştirirken bile sectiği kelimeler gercek bir seven oldugunun göstergesi olup üzüntüsünü dile getirmeye çalışmıştır.
müslüm gürsesin basit durumlara zor durumlara kendine yakışmayacak durumlara düştüğünü ifade etmeye çalışmış arkadasımız.
müslüm gürses belki çok iyi çok seri konusamayabilir ki bu konuda gecerli mazareti var ancak arkadasımızın duyudgu gibi komik durumlara falan düşmemiştir juri uyeliğinde hatta değerli yorumlarda bulunmuş anlam ifade eden kelimeler deyimler kullanmıştır.
müslüm babamızın muzikal bilgisinin zayıf yada yetersiz oldugunu düşünen arkadaslar hata ederler . belki bir bülent ersoy gibi çok teknik konusamayabilir müslüm gürses ancak sesleri çok iyi duyar ve bilir.
müslüm gürses i kendi kalıplarımız içine sokmak hata olur arkadaslar
eskiden halk konseri verirdi diyorsunuz ;
organizasyonlar yapılıyorda müslüm gürses halk konseri tekliflerini kabul etmiyormu sanıyorsunuz artık müzik piyasası komada bir hasta gibi
mp3 denen olaylar ve özel tv sayısının had safhaya ulaşması tum müzikal organizsayonlara sekte vurdu.
düşünün bire kere müslüm gürsesin en son albümü aşk tesadufleri sever hangi tarihte cıktı ve ne kadar süre gecti ve hala yeni album yok
bu olagan bir durum mu görülmüş bir hadİse mi
koskoca müslüm gürses e bile produktorler kaset yapamıyor
senede en az 3-4 albüm çıkaran bir buyuk sanatkarın bile ki müslüm gürsesin satıs tiraj problemi hiç bir zaman olmamıştır yapımcılar buna ragmen internet yuzunden mp3 yuzunden korsan yuzunden babaya bile kaset yapamıyor.
arkadaslar hatalar tek taraflı olmaz
kendimizde de hata aramazsak gercekleri bulamayız.
korsan kaset almayacağız mp3 yerine album alacagız ki sevdiğimiz gönül verdiğimiz sanatkarlar yasabilsinler.
müslüm gürses rock festivallerinde çıkıyor diye eleştirmek müslüm gürsesi sevmekle ilgisi olmayan bir düşüncedir. bununla gurur duymamız gerekir ki
muslum girses gibi yıllarca itilmiş horlanmış tu kaka olarak adlandırılmış bir isim rock festivaline davet ediliyor ve rock severler tarafından kabul görüyor.
bu bir zaferdir bu bir basarıdır bu bir azimdir
müslüm gürses bu gun turk toplumunda zerafeti kalitesi insanlıgı magrur ve mazbut yaşam biçimi ile duygu ve düşünceleri ile kabul görmüş saygı görmüş bir beyefendi insandır ve sanatkardır.
entellektuel kesim tarafından da saygı gören ender bir isimdir.
yaşarken efsane olmuş yeri dolmayacak özüne sözüne gecmişine geleneğine insanlarına saygısı sevgisi vefası olan kıymetli bir insandır.
"SEVMEK GÜZEL ŞEY ALDANMAK ACI"
severken bizler aşırı sevgiden sevdiğimize zarar veriyoruz maalesef
sevgilimiz bizim istediğimiz gibi yasasın bizm istediğimiz gibi yesin içsin giyinsin arkadaslar secsin vs vs vs bunu uzatmak mumkun...
sevdiğimizi sevmeye devam edelim
her kese selamlar saygılar bi hatam olduysa affola

kardeş yüreğine sağlık çok güzel yazmışsın helal olsun

Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering