Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Beyaz Müslüm Baba'ya günleri şaşırttı
Beyaz Müslüm Baba'ya günleri şaşırttı

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
Yazar Mesaj
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 03-Şub-2007 / 02:23    Mesaj konusu: Beyaz Müslüm Baba'ya günleri şaşırttı

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, önceki gece canlı yayınlanan programında konuğu olan sanatçı Müslüm Gürses'e ilginç bir şaka yaptı.

Seyircilere, "Arkadaşlar bugün Müslüm Gürses'in doğumgünü, ona bir sürprizimiz var" diyerek stüdyoya pasta getiren Öztürk, Gürses'in aklını karıştırdı. Bir anda neye uğradığını şaşıran ünlü sanatçı, "Ya arkadaşlar benim doğum günümün Mayıs ayında olması lazımdı, biz hangi aydayız?" diye sorunca stüdyoda kahkahalar koptu. Sonunda bunun her zamanki gibi Beyaz'ın bir şakası olduğunu anlayan Müslüm Gürses, gülmekten kendini alamadı
Kullanıcı profilini gör
yusufum68
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Aksaray
MesajTarih: 03-Şub-2007 / 02:57    Mesaj konusu: Re: Beyaz Müslüm Baba'ya günleri şaşırttı

müslüm baba beyazı bozmak istemedi.bir hata yaptıklarını düşündü.bozmamak için oyuna devam etti. beyaz da müslüm babanın bu tavrını takdir etti zaten

Üye
Üye

Nereden: Bagriyanik kücelerden
MesajTarih: 03-Şub-2007 / 03:11    Mesaj konusu: Re: Beyaz Müslüm Baba'ya günleri şaşırttı

baba olunmaz BABA doğulur
müslümcü olunmaz müslümcü doğulur
Kullanıcı profilini gör
_rebel_
Üye
Üye

Nereden: Bagriyanik kücelerden
MesajTarih: 03-Şub-2007 / 03:14    Mesaj konusu: Re: Beyaz Müslüm Baba'ya günleri şaşırttı

baba olunmaz BABA doğulur
müslümcü olunmaz müslümcü doğulur
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 03-Şub-2007 / 03:32    Mesaj konusu: Re: Beyaz Müslüm Baba'ya günleri şaşırttı

evt arkadaşlar süperdi o gece

izlemek isteyen arkadaşlar buradan o anı izleyebilirler

http://www.gezentilki.com/cgi-bin/tilki5.pl?mod=Haberler&haber_id=6858#

bu video reklam içeriklidir arkadaşlar ama bizim için önemli olan babamız tabi
olduysa kusuruumuz affola

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ZoNGuLDaK
MesajTarih: 03-Şub-2007 / 03:42    Mesaj konusu: Re: Beyaz Müslüm Baba'ya günleri şaşırttı

seyrettim o gece beyaz show'u babanın hal ve hareketleri çok güzeldi..hele konuşmasına hasta oluyorum ya..herkesi susturuyor dinletiyor kendini Smile onun sözü bitmeden kimse konuşamıyor..şaka olayına gelince programa renk katmak için yapılmış bi olay babada olayın farkındaydı zaten ortamı bozmadı BÜYÜKLÜĞÜNÜ her zamanki gibi ordada gösterdi..

sevgisizkral
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: meçhul
MesajTarih: 03-Şub-2007 / 08:36    Mesaj konusu: Cevap: Beyaz Müslüm Baba'ya günleri şaşırttı

güzel bi şaka

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: İSTANBUL
MesajTarih: 04-Şub-2007 / 00:39    Mesaj konusu: Re: Cevap: Beyaz Müslüm Baba'ya günleri şaşırttı

evet bende izledim bende yusuf abime katılıyorum baba olayın farkına vardı ama her zamanki gibi büyüklügünü gösterdi olayı yatıştırdı.

Aldı sevgilimi eller zamansız...
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering