Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Babayla ilgili anınız
Babayla ilgili anınız

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
halil-034
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: maziden bir yer
MesajTarih: 02-Şub-2007 / 20:48    Mesaj konusu: Babayla ilgili anınız

Arkadaşlar uzun zamandır müslüm babayı diniliyoruz Müslüm baba dinlerken başımızdan geçen babayla ilgili anılarınız var mı?

Bunları kimseye anlatamadım
Kullanıcı profilini gör
aMCaoGLu
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ZoNGuLDaK
MesajTarih: 03-Şub-2007 / 09:27    Mesaj konusu: Re: Babayla ilgili anınız

sigaraya başladım Rolling Eyes pek iyi bi anı değil ama önce aşık oldum sonra karşılıksız sevdim sonra müslüm baba dinledim sonra sigaraya başladım..gittikçe kötüye gidiyorum galiba Confused

yusufum68
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Aksaray
MesajTarih: 03-Şub-2007 / 19:02    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Babayla ilgili anınız

amcaoglu demiş ki:
sigaraya başladım Rolling Eyes pek iyi bi anı değil ama önce aşık oldum sonra karşılıksız sevdim sonra müslüm baba dinledim sonra sigaraya başladım..gittikçe kötüye gidiyorum galiba Confused

bu kadarı yeter kardeş.daha ileri gitme Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 03-Şub-2007 / 19:12    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Babayla ilgili anınız

10 yaşima kadar istanbulda kaldık dedem vardı allah rahmet eylesin ondan bana geçti müslüm gürses dinlemek biz pazarcılık yapardık istanbulda her pazara gidişte müslüm dinlerdik dedemle ne zaman müslüm gürsesi dinlesem dedem gelir ve o pazardaki koşuşturma

Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 03-Şub-2007 / 19:38    Mesaj konusu: Cevap: Babayla ilgili anınız

1990 nın başında 15 yaşlarındayım o dönemlerde radyoda televizyonda baba yı görmek imkansızdı bizlerde baba yı çok merak ederdik.birgün konser için ankaraya geleceğini duyduk neyse ogün geldi akşam 8 de idi konser ben ise sabah sekizde oradaydım ama bir görecektiniz herkez benim gibi sabahtaN GELMİŞ BİNLERCE İNSAN GURUPLAR HALİNDE BABA NIN BABA NIN ŞARKILARINI SÖYLÜYOR BEN İNANILMAZ DERECEDE MUTLU OLMUŞTUM VE O GÜNÜ HİÇ UNUTAMAM.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 03-Şub-2007 / 20:09    Mesaj konusu: Re: Cevap: Babayla ilgili anınız

takıldıgım internet kafede hep babayı dinliyordum ve herkes bana müslüm baba demeye bile başlamıştı sonra orada bir tane dj lik yapan lz arkadaş vardı adam bi geliyordu oy fad Very Happy ime fadime Very Happy allah kafayı yiyodum neyse kafaya koydum pc alıcam, aradan 10 gün geçti bayrama 2 gün kalımı idi kafeye polisler geldi kğimlik araştırması yapıyolar bende kimlik yok kafe sahibide iyi tanıyor bizi ,polis dedi kimlik dedim yok yaşım küçük Very Happy
bu sefer ehliyet istedi dedim yaşı küçük adama ehliyet veriyolarmı en sonunda kulaklıktan dinlerken müslüm baba dertler insanı başlıyor o darbuka sesi polis gözümün içine baktı kafe sahibi polisi tanıyormuydu neydi demezmi o müslüm baba dokunulmazlı var herkes gülmekten öldü Very Happy Very Happy Very Happy

sonunda eve pc aldım nihayet kurtuldum lzdanda polistende kafedende o0h beee Very Happy Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: esk
MesajTarih: 03-Şub-2007 / 20:58    Mesaj konusu: Re: Cevap: Babayla ilgili anınız

benım cocuklugumda amcam dınlerdı ordan gelen bı sevgım vardı 16 yasında ben devamlı dınlemeye basladımgıt gıde hayranlıgım artı bıde sevınce sen soyle muslm baba nereden sevdım o zalımı dedım ve tam gaz ılerledım
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 16-Ksm-2007 / 02:10    Mesaj konusu: Re: Cevap: Babayla ilgili anınız

Bende bundan 5 sene önce kız arkadasımdan (simdi eşim:)ayrılmıstım ne yapsam ne etsem barısmıyor dedim ne yapsam bi gün babadan düşmanmı olduk şarkısını dinliyorum telefon açtım baktım kapattı konusmak istemiyor..dedim bitti artık daha barısmıcak bu benle...son olarak düşmanmı olduk şarkısının sözlerini yollamak geldi içimden.hemen şarkını sözlerini yazdım yolladım mesajla...

Bir sitem yüzünden darıldık diye
Hiç yoktan kırılıp ayrıldık diye
Üç beş gün arayıp sormadık diye
Ne oldu sevgilim düşmanmı olduk

Her gece gördüğün düşündüm hani
Biricik sevdiğin canındım hani
Her zaman başının tacıydım hani
Ne oldu birtanem düşmanmı olduk...

baktım ertesi akşama kadar ses yok bende aramıyorum artık.. tam bu olay tamammıyla bitti derken bir mesaj geldi..bi baktım aşkımdan..mesaja cevap yazmış..aynen söyle. ne düşmanı sen benim hala tek sevdiğimsin...dedim müslüm baba büyüksün.. Very Happy Very Happy mesajın peşinden bi not son yolladıgın mesaj çok etkiliydi kimden çaldın.. Embarassed Very Happy dedim müslüm baba sagolsun..bu olaydan 2 sene sonra evlendik..simdi Allah herkese nasip etsin çok mutlu bir yuvamız var Wink simdi bir oğlum olursa Allahın izniyle adını müslüm
vericem eşim diyo olmaz bende diyorumm müslüm baba olmasa bu evlilik bu mutlu yuvada olmazdı.o yüzden ne dersen de adı müslüm olacak öyle dediğimde gülüyor Very Happy müslüm baba iyiki varsınn.. Wink Wink

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering