Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [sanal dergi] mart 2007 - sayı 2
[sanal dergi] mart 2007 - sayı 2
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Sanal Dergisi
Yazar Mesaj
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 01-Mar-2007 / 03:52    Mesaj konusu: [sanal dergi] mart 2007 - sayı 2

"Müslüm Gürses Sanal Dergisi"nin Mart 2007 sayısı çıktı.

Sayfa sayısını çoğaltmakla birlikte içeriği biraz genişlettik.

Dergimiz hakkında şiddetli öneri, eleştiri ve yorumlarınızı bekliyorum.
Böylece diğer sayılarımızda daha da iyi iş çıkaracağımıza inanıyorum...

Dergi Ana Sayfası:

http://www.muslumcu.com/dergi/

Mart Sayısı:

http://www.muslumcu.com/dergi/mart2007/

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!

En son Admin tarafından 10-Mar-2008 / 07:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 01-Mar-2007 / 07:36    Mesaj konusu: Re: [Sanal Dergi] Şubat 2007 - Sayı 2

bu 2 sayımızda hayırlı olsun

baştan sona saat şu an gece 1 30 gece yarısına kadar bekledim okumak için sabırsızlandım edeta baştaan sona okudum hepsi bşirbirinden güzel yazarlarımız gayet saglam hepsi kendi çapında bilgili kişiler

burada en önemli konu korsana savaş bu konuya deginmek lazım derim

hemen hemen bir çok sitede tek olarak deilde albüm paylaşımı yapılıyor buda ne olur sanatçı albümü çıkarır digersiki gün sanal ortamlarda paylaşıma sunulur olmadııııı olmazzzzz biz karşıyız boş yteremi para verip kasetlerini cd lerini aldık

memet abi, ellerine saglık ne güzel yazmışın vatandaşa ne güzel sormuşun helal olsun

yusuf abi : yaşasın müslüm gürses kardeşligi DOĞRUDUR ÇOK GÜZEL ELLERİNE SAGLIK

mahmut abi diyecek söz yok

baba shoow u açıklayan nkardeşime sevgiler olsun izlemiş gibi, oldum ve kardeşime olanak saglayan harun ve admin bilal abilerime teşekkürler

bide dergimiz ilerki sayılarda daha zengin olacak eminim saygılarımla dj murat

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 01-Mar-2007 / 18:07    Mesaj konusu: Re: [Sanal Dergi] Şubat 2007 - Sayı 2

dergiyi nerelerde bulabiliriz:::::::::
Kullanıcı profilini gör
HaytSudur
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 01-Mar-2007 / 18:28    Mesaj konusu: Re: [Sanal Dergi] Şubat 2007 - Sayı 2

dergi nerelerde satılıyor almak istiyorum
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 01-Mar-2007 / 19:15    Mesaj konusu: Yanıt: Re: [Sanal Dergi] Şubat 2007 - Sayı 2

HaytSudur demiş ki:
dergiyi nerelerde bulabiliriz:::::::::

ya kardeş ana sayfada koskoca 2 sayı diye yazıyor sen yeni oldun için fark etmedin herhalde

dergimiz parayla deil sanal dergi buraya tıkla http://dergi.muslumcu.com/mart2007/ ve altan sayfaları aynı kitap sayfası açar gibi açacaksın sırayla okucaksın Smile Laughing

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 01-Mar-2007 / 20:16    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: [Sanal Dergi] Şubat 2007 - Sayı 2

gercekten subat sayısı cok guzel emeğinize sağlık eyv.

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
timurtas
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 01-Mar-2007 / 22:20    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: [Sanal Dergi] Şubat 2007 - Sayı 2

tek kelimeyle on numara olmus tesekkur ederım
Kullanıcı profilini gör
ahmet-23
Üye
Üye

Nereden: ADANA-ELAZIG
MesajTarih: 02-Mar-2007 / 00:44    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: [Sanal Dergi] Şubat 2007 - Sayı 2

dergimiz çok güzel emegi geçen herkesin eline saglık
Kullanıcı profilini gör
yusuf
Üye
Üye

Nereden: KONYA
MesajTarih: 02-Mar-2007 / 05:56    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: [Sanal Dergi] Şubat 2007 - Sayı 2

bilal baba yine bir numarasın valla tebrikler sana bu yaptıghın çalışmadan dolayı teşekkür ederim
saygılar.....

DEVAM
OKADAR...

www.kastanyusuf.ile.biz
Kullanıcı profilini gör
mlx2031
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 02-Mar-2007 / 17:26    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: [Sanal Dergi] Şubat 2007 - Sayı 2

eywallah tam gaz dewam
Kullanıcı profilini gör
harabe_gonul
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: antakya
MesajTarih: 02-Mar-2007 / 19:47    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: [Sanal Dergi] Şubat 2007 - Sayı 2

ilk dergimiz gibi çok güzel olmuş... emeği geçen herkese saygım sonsuzdur.

saygılar..........

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 02-Mar-2007 / 23:38    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: [Sanal Dergi] Şubat 2007 - Sayı 2

başta tüm muslumcu com ailesine hayırlı olsun yeni sayımız...her daim olduğu gibi yine en iyisini yapmaya çalıştık...bu konuda beni gururlandıran olay şu..yine İLK OLARAK BÖYLESİ BİR ÇALIŞMA YİNE MUSLUMCU COM AİLESİ OLARAK TARAFINDAN YAPILDI..MUSLÜMCÜ ALEMİNDE...bunun hazzını ve keyfini yaşamak sizlere yani tüm üyelerimize YÖNETİM OLARAK BİZDEN REVA GÖRÜLMÜŞ bir ayrıcalıktır....
ancak şahsım adına sizlerden isteğim ,yaptığımız her aktivitenin üzerine katarak bir şeyler yapılmakta..ve bunda en büyük neden MÜSLÜM GÜRSES E olan sevgimiz ve ALEMİN EN BABA SİTESİ OLARAK SİZ üyelerin varlığı...msn de neden böyle bir çalışma yaptığımız sorulmakta şahsıma..
kuruluşundan bu yana BİR ÇOK İLKE İMZA ATAN bir mekan olarak EN İYİSİNİ YAPMAK artık bir zorunluluk haline geldi...
ama bu konuda en büyük ilham kaynağımız ve destekçimiz takdir edersiniz ki yine sizlersiniz...o yüzden sanal dergimizle alakalı olarak bizleri yapılması gerekenler hususunda fikirlerinizle,düşüncelerinizle ,,eleştrilerinizle ve önerilerinizle bizlere yardımcı olmanız...
belki bazı arkadaşlar eleştri yapmak istemiyorlar..yanlış anlaşılabilirim tedirginliğiyle...sakın böyle bir düşüncenin sizi engellemesine müsade etmeyiniz...
çünkü eleştri yapılan bir çalışma iyi çalışmadır...yapılan eleştriler o çalışmanın aslında daha da iyi olması amacını gütmektedir...
son olarak mart ayı sayımızın hazırlanmasında ve oluşumunda emeği geçen tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum...

Ali Tekintüre
Kullanıcı profilini gör
yusuf
Üye
Üye

Nereden: KONYA
MesajTarih: 03-Mar-2007 / 00:01    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: [Sanal Dergi] Şubat 2007 - Sayı 2

yapmış oldugunuz bu eşsiz araştırmalar sonuçu bir şey elde etmek önemli olsa gerek saygılar 8o

DEVAM
OKADAR...

www.kastanyusuf.ile.biz
Kullanıcı profilini gör
yusufum68
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Aksaray
MesajTarih: 03-Mar-2007 / 04:07    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: [Sanal Dergi] Şubat 2007 - Sayı 2

süper,harika ve mükemmel

Nereden: ankara
MesajTarih: 03-Mar-2007 / 23:36    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: [Sanal Dergi] Şubat 2007 - Sayı 2

Ekmeği ekmekçiye,derğiciliği müslümcülere vermek lazım. Very Happy
bütün müslümcülerden derlenen bilği ve belgelerle gittikçe daha iyiye doğru, daha güzele doğru.
meği geçen arkadaşların ellerine sağlık.

Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 04-Mar-2007 / 03:02    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: [Sanal Dergi] Şubat 2007 - Sayı 2

Emeği geçen tüm arkadaşları tebrik ederim. elinize ve emeğinize sağlık. Süper bir dergi olmuş.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 04-Mar-2007 / 04:42    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: [Sanal Dergi] Şubat 2007 - Sayı 2

ilk çıktıgı gece okudum ve hala okuyorum çok daha güzel olacagından adım gibi eminim

eger sizlerinde dergi hakkında olumlu olumsuz düşünceleriniz varsa çekinmeden yazın çalışanlar ozaman daha titiz olur Laughing

ve ayrıca dergiye düşünceleriniz varsa işte şu olsa güzel olur dediginiz şeyler varsa gene çekinmeden bu konu altında yazabilirsiniz

admin gibi konuştum sanki Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 04-Mar-2007 / 18:51    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: [Sanal Dergi] Şubat 2007 - Sayı 2

Öncelikle tüm emeği geçenlere selam saygılar benim yine favorim teknikmehmet adlı üye emeğine yüreğine sağlık örnek müslümcü kardeşim Büyük gönlüne selamlar emeği geçenlere teşekkürler...
Kullanıcı profilini gör
esrarengiz_sis
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul bagcılar
MesajTarih: 04-Mar-2007 / 19:17    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: [Sanal Dergi] Şubat 2007 - Sayı 2

hersey güzel
Kullanıcı profilini gör
sev_yeter25
Üye
Üye

Nereden: ERZURUM
MesajTarih: 05-Mar-2007 / 21:38    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: [Sanal Dergi] Şubat 2007 - Sayı 2

emeği geçen herkese saygışlar teşekürler yine süpersiniz
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Sanal Dergisi
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering