Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Ankara buluşmasına katılanlar çekilişle albüm kazanıyor.
Ankara buluşmasına katılanlar çekilişle albüm kazanıyor.

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma
Yazar Mesaj
teknikmehmet
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ankara
MesajTarih: 27-Oca-2007 / 04:04    Mesaj konusu: Ankara buluşmasına katılanlar çekilişle albüm kazanıyor.

ankara buluşmasına katılacak arkadaşlar arasında yapacağımız çekilişte on üye arkadaşa birer adet müslüm gürses albümü verilecektir.

duymadım,görmedim demeyin,buluşaya gecikmeyin.

buluşma adresimiz 10 şubat tarihinden itibaren üyelerimize bildirilecektir.[[/b]

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 27-Oca-2007 / 04:12    Mesaj konusu: Re: Ankara buluşmasına katılanlar çekilişle albüm kazanıyor.

abi be geliyom ben hepsini isterim çekiliş olmadan yav bana ne bana ne neyse öbür kardeşlerime haksızlık oldu galiba çekilişle olsun gerçi bende şans yok ama Smile

Nereden: istanbul
MesajTarih: 27-Oca-2007 / 04:27    Mesaj konusu: Re: Ankara buluşmasına katılanlar çekilişle albüm kazanıyor.

valla güzel proje memet abi süper düşünmüşsün biliyosun ist de oturuyom o yüzden bende olmak isterim baba kaseti çekiliş hediyesi hemde müslümcüler tarafından verilen hediye süper valla şimdiden hayırlı ugurlu olsun
Kullanıcı profilini gör
sevgisizkral
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: meçhul
MesajTarih: 03-Şub-2007 / 00:15    Mesaj konusu: Cevap: Ankara buluşmasına katılanlar çekilişle albüm kazanıy

keşke imkanım olsaydıda gelebilseydim

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 05-Şub-2007 / 17:16    Mesaj konusu: Yanıt: Cevap: Ankara buluşmasına katılanlar çekilişle albüm

sevgisizkral demiş ki:
keşke imkanım olsaydıda gelebilseydim

takma kafana Emre Kardeşim..gönlün gönlümüzdür...
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering