Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - yıkıla yıkıla
yıkıla yıkıla

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Geri Dönüşüm [Çöp Kutusu]
Yazar Mesaj
alpier060606
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ankara,çankaya
MesajTarih: 24-Oca-2007 / 07:30    Mesaj konusu: yıkıla yıkıla

yıkıla yıkıla yaşayan benim
geceler boyunca kahrolan benim
ah edip inleyen yıpranan benim
kötüysem düşkünsem kime ne bundan

hayatım karanlık yerlerde geçer
yüreğim kırılmıs kadehe benzer
yüzüme nefretle bakmayın yeter
kötüysem düşkünsem kimene bundan

çektiğim çileler kendime benim
tutupta birine vurmazki elim
çekilin üstüme varmayın benim
kötüysem düşkünsem kimene bunda

müslüm baba büyüksün.....
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 24-Oca-2007 / 16:53    Mesaj konusu: Re: yıkıla yıkıla

kardeş güzel bi konu açmışsın ama bu konunun yeri burası olmamalıydı...albümler bölümüne yazsaydın daha iyiydi...

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Geri Dönüşüm [Çöp Kutusu]
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering