Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - müslümcülük belli bi yaşa kadarmı
müslümcülük belli bi yaşa kadarmı
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
sevgisizkral
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: meçhul
MesajTarih: 21-Oca-2007 / 04:53    Mesaj konusu: müslümcülük belli bi yaşa kadarmı

arkdaşlar müslümcülük bana abilerimden kaldı ve bir çok tanıdığım eski müslümcü abilerim var neden artık dinlemiyosun müslüm babayı diye sorduğumda hemen hemen hepsinden aynı cevabı alıyorum artık müslümcülük bizden geçti gençliğimizde kaldı müslüm diye cevap alıyorum SİZCE MÜSLÜMCÜLÜĞÜN BİR YAŞIMI VAR ARKADAŞLAR

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ankara
MesajTarih: 21-Oca-2007 / 05:16    Mesaj konusu: Re: müslümcülük belli bi yaşa kadarmı

benim yaşım 45 kendimi bildim bileli müslümcüyüm bundan sonrada müslümcüyüm.

varmı böyle bir yorumcu ?
yoook.
varmı böyle bir ses?
yooook.
varmı bu kadar takliti yapılan bir sanatçı?
yooook
varmı şarkılarına can veren,unutulmaz hale getiren bir yorumcu?
yoook
bende 120 albümü var ,orjinal va toplama karışık,hangi sanatçının dinleyeni bu kadar çok albüm almış arşiv yapmış?
yooook

yazacak o kadar çok konu varki hangisini yazayım,müslümcüler yol arkadaşıdır,gönül dostudur.
gürses albümleri ise karşılık beklemeden bana dost ve arkadaş olan tek mirastır.

herkes böyle bir arkadaşla tanışamaz,şans kader,kısmet diyelim.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 21-Oca-2007 / 05:22    Mesaj konusu: Re: müslümcülük belli bi yaşa kadarmı

mehmet abiye katılıyorum diyecek bişey bırakmamış bana

sonuna kadar Smile

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 21-Oca-2007 / 05:57    Mesaj konusu: Yanıt: Re: müslümcülük belli bi yaşa kadarmı

teknikmehmet demiş ki:
benim yaşım 45 kendimi bildim bileli müslümcüyüm bundan sonrada müslümcüyüm.

varmı böyle bir yorumcu ?
yoook.
varmı böyle bir ses?
yooook.
varmı bu kadar takliti yapılan bir sanatçı?
yooook
varmı şarkılarına can veren,unutulmaz hale getiren bir yorumcu?
yoook
bende 120 albümü var ,orjinal va toplama karışık,hangi sanatçının dinleyeni bu kadar çok albüm almış arşiv yapmış?
yooook

yazacak o kadar çok konu varki hangisini yazayım,müslümcüler yol arkadaşıdır,gönül dostudur.
gürses albümleri ise karşılık beklemeden bana dost ve arkadaş olan tek mirastır.

herkes böyle bir arkadaşla tanışamaz,şans kader,kısmet diyelim.

almak istediğim cevap tam olarak bu değil yazdıklarımı okuyup sorduğum soru hakkında yormunu bekliyorum

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 21-Oca-2007 / 15:09    Mesaj konusu: Cevap: müslümcülük belli bi yaşa kadarmı

acaba bizde belli bir yaşa geldiğimizde bizimde müslümcülüğümüz bitecekmi herkesin yorumunu bekliyorum

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 21-Oca-2007 / 15:32    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcülük belli bi yaşa kadarmı

Müslümcülük kavramı yaşa dayanmaz kişiye dayanmaz gruba dayanmaz 90lı yıllarda o meşhur konser yıllarında konserlerinde bırak 15 den tut 60 yasına kadar kişi gelir izler dinler kafayı demler ceker giderdi o dönemlerde meyhanelerde müslüm calınırdı baba dinlenilirdi meyhanede ki insanlarında belli bir yaşını almış insanlardı yani yaşa dayanmaz bu bence Baba tarzı fantaziye kaydırdı onu yönlendiren kişilerde suç aramak lazım baba herzaman babadır ama eski baba bambaşkadır. saygılar...
Kullanıcı profilini gör
sevgisizkral
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 21-Oca-2007 / 16:49    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: müslümcülük belli bi yaşa kadarmı

Muslumcu22 demiş ki:
Müslümcülük kavramı yaşa dayanmaz kişiye dayanmaz gruba dayanmaz 90lı yıllarda o meşhur konser yıllarında konserlerinde bırak 15 den tut 60 yasına kadar kişi gelir izler dinler kafayı demler ceker giderdi o dönemlerde meyhanelerde müslüm calınırdı baba dinlenilirdi meyhanede ki insanlarında belli bir yaşını almış insanlardı yani yaşa dayanmaz bu bence Baba tarzı fantaziye kaydırdı onu yönlendiren kişilerde suç aramak lazım baba herzaman babadır ama eski baba bambaşkadır. saygılar...

ellerine sağlık yorumun için teşekkürler

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 21-Oca-2007 / 16:49    Mesaj konusu: Cevap: müslümcülük belli bi yaşa kadarmı

tabiki bizlerde 90 lı yıldarda abilerimizden tanıdık baba yı şu an oldardan çok azı müslümcü ama şöyle bir gerçek var baba yı bırakıp başka sanatcıyada kaymadılar sadece eskisi kadar müslümcü değiller okadar sorsalar onlar kralı yine müslüm baba derler.

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 21-Oca-2007 / 16:51    Mesaj konusu: Yanıt: Cevap: müslümcülük belli bi yaşa kadarmı

taruz demiş ki:
tabiki bizlerde 90 lı yıldarda abilerimizden tanıdık baba yı şu an oldardan çok azı müslümcü ama şöyle bir gerçek var baba yı bırakıp başka sanatcıyada kaymadılar sadece eskisi kadar müslümcü değiller okadar sorsalar onlar kralı yine müslüm baba derler.

peki buna sebep ne tam olarak bunu bilmek istiyorum neden artık eskisi kadar müslümcü değiller

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: adana
MesajTarih: 22-Oca-2007 / 02:10    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: müslümcülük belli bi yaşa kadarmı

yaw bence herkes kendine göre degerlendirme yapmali adam gece gündüz calisiyor ve birakin babayi dinlemeyi insanlarin konustuklarini bile dinleyemiyor herkes gencken bostur(cogu) o zaman imkan ve zaman elveriyordur ama simdi coluk cocuk gecim derdi falan derken unutuluyor az da olsa ama hangisine sorsan baba her zaman mükemmel derler(dogrusu da bu) Smile
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 31-Oca-2007 / 17:08    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: müslümcülük belli bi yaşa kadarmı

Öncelikle kardeş Müslümcülük Her insana nasip olacak bişey değil..Müslümcünün ben kendi adıma söyliyeyim yaşı olmamalı...eğer hepimiz Müslümcülüğün yaşını felan tartışırsak Müslüm Gürses e saygısızıklık etmiş oluruz..onda ki ses kimde yok..biz ezilmiş insanlar olabiliriz.bazılarımızın başka başka dertleri olabilir işte Müslüm baba da biz insanların duygularına tercüme oluyo...Hepimiz insanız yaşımız sabit kalmıcak ama biz bizden sonraki Kardeşlerimize çocuklarımıza Müslüm babayı tanıtırsak Müslümcülük bitmez..insanlar gençliğinde bir takım şeyleri yaşarlar..

forzaenver
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Meyhaneden...
MesajTarih: 31-Oca-2007 / 23:46    Mesaj konusu: Cevap: müslümcülük belli bi yaşa kadarmı

Kardeş bu konuyu çok güzel açmışsın konuda müslümcülük belli yaşa kadarmı diye sormuşsun bu insandan insana değişir ama genelde evet belli yaşa kadar benim tanıdığım kişilerde öyle diyor ama yine iza edeyim insandan insana değişir belkide hep dinlersin hiç bıkmadan tabiki bunda yaşantının önemide var çünkü hayatta nelerle karşılaşcağımız hiç belli olmuyor.......

Üye

MesajTarih: 01-Şub-2007 / 03:37    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcülük belli bi yaşa kadarmı

teknik ahmet ağzına sağlık sana başka diyecek bişey yok .
Kullanıcı profilini gör
aMCaoGLu
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ZoNGuLDaK
MesajTarih: 03-Şub-2007 / 09:31    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcülük belli bi yaşa kadarmı

bence yaşla alakalı değilde yaşam tarzına bağlı..hayatındaki olumsuzluklar bittiği zaman arabesk gerçektende bazı insanlara sıkıcı gelmeye başlıyor..ama herkes için gçerli değil..mesela ben en mutlu günümdede dinliyorum..en üzgün olduğum zamanda.. Wink

societa1
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: bursa
MesajTarih: 03-Şub-2007 / 15:42    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcülük belli bi yaşa kadarmı

belli bi yaşa kadar değil ölümüne müslümcüyüz Wink
Kullanıcı profilini gör
26ersin28
Üye
Üye

MesajTarih: 03-Şub-2007 / 19:21    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcülük belli bi yaşa kadarmı

şimdi babayı bizde abilerimizden tanıdık kabullendik hayatımızın değişmez bir parçası oldu baba arkadaşımında dediği gibi eskiden dinlerdim şimdi dinlemiyorum diyen çok insan var ama müslüm babanın damar bir şarkısını duyunca kendilerinden geçiyolar müslüm baba dinleyen bir kimsenin kalbinin derinlerin de hala müslüm cülük yatıyodur hala saygılar
Kullanıcı profilini gör
26ersin28
Üye
Üye

MesajTarih: 03-Şub-2007 / 19:26    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcülük belli bi yaşa kadarmı

birde şöyle bir durum var tabi eskiden bu internet denen olay yoktu böyle müslümcü.net gibi müslümcülerin bir arada sohbet ettiği yerler yoktu belkide biz onlara göre biraz daha şanslıyız bu vesile ile tüm bu sitenin kurulumun da emeği geçen abilerimden kardeşlerimden allah razı olsun
Kullanıcı profilini gör
KILICBEY
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KAHRAMANMARAŞ
MesajTarih: 03-Şub-2007 / 19:27    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcülük belli bi yaşa kadarmı

sonsuzzzzzz
Kullanıcı profilini gör
kes_muslumcu61
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 14-Eyl-2008 / 06:41    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcülük belli bi yaşa kadarmı

benim babam da aynısını dedi 20 yıldan fazla dinledi !!! ben dinleyince gülüyor !!!Smile ama baba sonsuz dinliceme eminim

Sonsuzluk yolcusu varraya O benim
Her gece sarhoşum her gece Ayyaş
Bitmedi felekle yaptığım savaş
Bazen yar aldattı bazen arkadaş
ben bu hale bilmeden ge
Kullanıcı profilini gör
nerdenbilsinler
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ORDU
MesajTarih: 14-Eyl-2008 / 07:17    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslümcülük belli bi yaşa kadarmı

taruz demiş ki:
Wink

Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering