Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/tanim.php:223) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/tanim.php:223) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/tanim.php:223) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/tanim.php:223) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/tanim.php:223) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 18 şubat 2007 ankara buluşması
18 şubat 2007 ankara buluşması
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Buluşma Hazırlıkları
Yazar Mesaj
teknikmehmet
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ankara
MesajTarih: 14-Oca-2007 / 05:47    Mesaj konusu: 18 şubat 2007 ankara buluşması

Ankaralı müslümcülerin 05 kasımda ki buluşmasında herşey çok güzeldi ama ne yazıkki
katılım düşündüğümün altında oldu,ve ogün bu gündür düşünüyorüm.!

mangalda kül bırakmayan,yeri geldimi her şeye varım diyen,ama iş başa düşünce
kuzusunu bırakıp kaçan ceylan gibi davranan insanlarımız neden böyle.?

şöyle bakıyorumda etrafıma,küçücük bir mesele için yeri göğü ayağa kaldıran insanların
biz müslümcülerden farkı ne diye düşünüyor,bir fark olmadığını görüyorum.

bakıyorum çevreme,bir düşünceyi,bir ideoljiyi,yada her hangi bir meseleyi kendine şiar
edinen insanlar,ellerine pankart alırlar,slogan atarlar haklı yada haksız,biz buyuz arkadaş
derler,bir kaşık suda fırtına koparmayı bilirler.

ya arkadaş bizim bu insanlardan ne farkımız var,kimden korkuyor,kimden çekiniyoruz ben
bunu bir türlü anlamıyorum.

şahsen benim kimseden çekindiğim yok,kimseye hesapta vermem,benim yaptığım tek şey
kendini bir şey zannedenlerin yadırgadığı,bir yolda yürüyor olmamdır.

gördük,geçirdik,piştik çok şükür,bu saatten sonra kimseye eyvallahımız olmaz.

kendini bizden üstün gören,kim ne diyorsa gelecek,oturacak,konuşacak neyin garip olduğunu
anlatacak,benden yada benim gibilerden ne farkı olduğunu söyleyecek,cevabını alıp gidecek.

ben müslüm gürses e laf söyletmem,ben onu dinlerim,ben buyum diye düşünen kendisine ve
çevresine zara vermeyen her arkadaşımız başımızın tacıdır.

1.ankara buluşmamızda aramıza katılmaktan çekinen,2 bayan müslümcü kardeşimiz,bu buluşmada
ne olursa olsun geleceğiz,biz sizin bu kadar samimi olduğunuzu tv lerde görünce anladık derler.
düşüncesinin ne olduğunu bilemediğimiz insanların buluşması ne derece ciddi olabilir
endişesiyle cesaret edip gelemedik diye pişmanlıklarını dile getiren bu kardeşlerimizi
aramızda görmekten gurur duyacağız.

18 şubat 2007 tarihinde 2.ankara buluşmamızda ne olursanız olun ,kimsenin,kimseyi
yadırgamadığı,sen neden müslümcüsün diye sormadığı,hemen,hemen aynı duyguları paylaşan,
hisseden,ve çığ gibi büyüyen muslumcu.com üyelerinin bir arada olma zamanına az kaldı.
muslumcu.com üyelerine olduğu kadar üye olmayan arkadaşlarımızada kapımız açıktır.
kısa bir süre sonra sitemizde buluşma yerimizi ve adresimizi açıklayacağız lütfen takip
ediniz.

NOT :
orğanizasyon: MUSLUMCU.COM.MUSLUMCU.NET
Ankara sorumlusu: TEKNİK MEHMET(mehmet ÇELİKLER)
Telefon: 0537 603 41 14 - 0505 812 75 44

Buluşmaya katılamayan bir kaç arkadaşımız mesajlarında,paralarının olmadığını
ve bu nedenle katılamadıklarını belirtmişler.
para dediğiniz şey el kiri değilmi.? sende olmaz bende olur,bende olmaz sende olur
vereceğimiz hesap 2 çay,2 dolmuş parası değilmi?
(GÖZÜNDEN TANIRIM DERTLİ İNSANI) Hep kardeş değilmiyiz,bir çaresi bulunur.
Hele bir gelin bakalım ALLAH büyüktür.

KİŞİ DIŞI İLE KARŞILANIR, İÇİ İLE UĞURLANIR...

-----------------

ankarada yapacağımız müslümcü.com üyesi arkadaşlardan,çalışmalarımızın başarısı ve akibetinin
kusursuz olması için benim bir ricam olacak.

buluşmaya ankaradan katılacak arkadaşların sayısı kadar olmasa bile,ankara dışından katılacak
misafir arkadaşlarımız olacak.
ankaradan ve ankara dışından katılacak arkadaşlarımızın huzuru ve rahatlığını düşünerek
hareket etme zorunluluğumuz vardır.

buluşma tarihine yakın bir zamana kadar toplanacağımız yerin tesbiti için mekan arayışında
olduğumuzu bilmenizi ve sizlere bu süreç içinde adresi site kanalıyla bildireceğimizi
açıklamakta fayda görüyorum.

sizlerden karışıklığı önlemeniz ve düzenli bir mesaj platformu oluşturmanız dileği ile
2 ankara buluşması sayfasında,buluşma konusunun dışına çıkmadan sadece buluşma ile ilgili
konulara yer vermeniz temennimdir.

aramızda görmekten mutluluk duyacağımız arkadaşlarımızın buluşma sayfasında bizlerle
olabileceklerini belirtmeleri toplanacağımız yerin büyük yada küçüklüğü konusunda
tesbitimizi kolaylaştıracaktır.

BİZ VARIZ,BİZ BURDAYIZ DİYE HAYKIRMAK,VARLIĞIMIZDAN HABERİ OLMAYANLARI UYKUSUNDAN
UYANDIRMAK ,TEK VÜCUT,TEK YÜREK OLMAK,SESİMİZİ ARŞA KADAR YÜKSELTMEK,SİZİDE
ARAMIZDA GÖRMEK,KARDEŞLİĞİMİZİ PEKİŞTİRMEK İÇİN SAĞ OLUN,VAR OLUN SİZDE ORDA OLUN.

6 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
arslanbeylihaka
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: izmit merkez kafas?na göre herkez
MesajTarih: 14-Oca-2007 / 06:18    Mesaj konusu: Re: 18 şubat 2007 ankara buluşması

kesin gelicem abi söz veriyorum
Kullanıcı profilini gör
uadiman
Üye
Üye

MesajTarih: 14-Oca-2007 / 19:09    Mesaj konusu: Re: 18 şubat 2007 ankara buluşması

5 kasım Ankara buluşmasına katılanlardan biriyim katılımın az olmasına rağmen bir avuç Müslüm Gürses seveni olarak ülkenin en büyük televizyon kanallarının ana haber bültenlerine bu buluşmayla konu olduk,eleştirilen yanlarımızda oldu alkışlanan yanlarımızda,günahıyla sevabıyla bizler müslümcüyüz bunu her ortamda göğsümüzü gere gere söylemektende asla çekinmeyiz.
Birinci buluşmaya bir çok üyemiz katılacağını beyan etmesine rağmen katılmadı hatta bir kısmı kapıya kadar gelip kameraları görünce dışarıda uzaktan izledi neden çekiniyorsunuz sevgili kardeşlerim.Ben 37 yaşında 2 evlat sahibi evli barklı işi gücü olan bir adamım dükkanımı kapatıp gittim o buluşmaya fedakarlık yaptım,neden yaptım bunu Müslüm Gürses'i sevdiğim saydığım için onun adının olduğu bir etkinliğe katkı sağlamak için,dilerim 2 nci buluşmamızda bir avuç değil onlarca oluruz.
Sevgili Mehmet abim 2 nci buluşmanın tarihini açıklamış 18 şubat olarak şimdiden o tarih için katılıp katılmayacağım konusunda söz vermemekle beraber çok büyük bir aksilik olmadığı takdirde 2 nci buluşmada da yer almaya çalışacağım.Sevgi ve saygılarımla...
Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 14-Oca-2007 / 19:28    Mesaj konusu: Cevap: 18 şubat 2007 ankara buluşması

sevgili kardeşim duygularını ta içimde hissediyorum benimde kalbim bu şekilde atıyor.site ye yeni üye oldum ilk buluşmayı bilmiyordum ama ikinci buluşmaya kesin geleceğim selametle kal

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: iSTANBUL
MesajTarih: 14-Oca-2007 / 19:31    Mesaj konusu: Cevap: 18 şubat 2007 ankara buluşması

gerekli yazıyı MEHMET ABİM fazlasıyla yazmış zaten.. evet muslumcu.com ailesi. buluşmalar hele mehmet abinin yaptığı buluşmaların ne kadarc ses getirdiğini hepimix tvlerden gördük..

ama davayı 2 3 5 kişi ile yürütmek başka. 10 50 100 kişi ile duyurmak haykırmak başka..

ankaralı müslümcü kardeşelden isteğim ricam MEHMET ABİNİN yaptığı organizasyonda onu yalnız bırakmamaları.. yine tvlere çıkıp bizleri orada sizler temsizl edeceksiniz..

BAYAN arkadaşlarımız..belki onlarda tererddütlerinde haklı olabilirr.. ama artık onlarda neyin ne olduğunu ankara buuluşmasının 1.sinde gördüler..MÜSLÜMCÜ MÜSLÜMCÜYE yanlış yapmaz.. hadi MEHMET ABİYİ yalnız bırakmayın..bizleri TV ÖNLERİNDE EN BABA BİÇİMDE temsil edin..

gözlerinde gözlerim,,
gözlerimde gözlerin kalmış...
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 14-Oca-2007 / 19:58    Mesaj konusu: Re: Cevap: 18 şubat 2007 ankara buluşması

Mehmet abim bu konularda oldukça titiz. Sevginin ve saygının değerini bilen bir abimiz. 1. Ankara buluşmasını başarılı bir şekilde sonuçlandırdı.
Müslüm Gürses severleri bir arada toplamak, paylaşım sağlamak ve tanışmak için elinden geleni yapıyor, maddi ve manevi emek veriyor. Emeğinin karşılığını da yeni dostlar kazanarak alıyor. İnternet ortamında tanışıp bunu reele yansıtmak oldukça zordur, mehmet abide Muslumcu.com'un buluşma serisinde rol alan organizatörlerimizden biri. Ankaralı Müslümcü kardeşlerimizin katılımyla bu buluşmada oldukça güzel geçeceğine inanıyorum.
Bu arada Mehmet abi buluşmaya katılmam için beni sıkıştırıyor Smile Bende çok isterim, Müslümcü kardeşlerimle tanışmak sohbet etmek...
Ama okul ve işim ne gösterir bilemem, belki bir sürpriz yaparız belli mi olur. Gelemesemde gönlüm sizlerle....

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
forzaenver
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Meyhaneden...
MesajTarih: 14-Oca-2007 / 23:56    Mesaj konusu: Re: Cevap: 18 şubat 2007 ankara buluşması

Şöyle ortamlarda hep olmak isterim ama malesef olamıyorum ya işim yada oralarda kalacak yerim olmuyor ama süper olacağını düşünüyorum

Üye

Nereden: Bagriyanik kücelerden
MesajTarih: 14-Oca-2007 / 23:59    Mesaj konusu: Re: Cevap: 18 şubat 2007 ankara buluşması

bir aksilik olmazsa işlerimi ayarlayıp orada olacağım.bunun için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum.istanbul ankara arası 5saat değil mi hiçbişey
saygılar

alemi bilmeyen kral olamaz.müslümcü olunmaz müslümcü doğulur okadar!!!
Kullanıcı profilini gör
SerKaNN
Üye
Üye

Nereden: D@mAr Kent
MesajTarih: 15-Oca-2007 / 00:06    Mesaj konusu: Re: Cevap: 18 şubat 2007 ankara buluşması

Tüm müSLümcü KArde$LerimLe BirLiqtE oLmak Bir Sereftir..
Kullanıcı profilini gör
efsane728
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 15-Oca-2007 / 19:17    Mesaj konusu: Re: Cevap: 18 şubat 2007 ankara buluşması

işim olmazsa bende geleceğim
Kullanıcı profilini gör
usta33
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: mersin
MesajTarih: 17-Oca-2007 / 00:26    Mesaj konusu: Re: Cevap: 18 şubat 2007 ankara buluşması

arkadaşlar ne olur bu buluşma tv de yayınlanmasın yoksa kesin busefer eşim boşuyacak beni:)
geçen ki buluşmayı tvde görünce kendimden geçmiş okadar mutlu olmuştumki heyzandan müslüm gürses için allah bu canımı alsında san versin demişti.eşimde bu lafıma çok sinirlenmiş ya ben ya müslüm demişti:)şaka biyana ben mersindenim ank.gelmek zor oluyorçyalnız şubat ayında eşimle ankaraya gitme olasılığımız var.gün tutarsa kesin yan-ınızdayım.ve imkanı olan arkadaşlardan ricam gitmeleri orda güçlü bir bağ kurmaları geçen seferki gibi tv ye 5 6 kiiyle deilde ne bilim 50 60 kişyle yansımaları.orda birbirimizi yalnız bırakmıyalım

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 17-Oca-2007 / 04:25    Mesaj konusu: Re: Cevap: 18 şubat 2007 ankara buluşması

mehmet abime kolaylık diliyorum
inşallah bende gelmeyi istiyorum 5 saatlik yol nede olsa ama dedigim gibi inşallah tarih gününe sorun çıkmaz allah büyüktür

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 17-Oca-2007 / 04:29    Mesaj konusu: Re: Cevap: 18 şubat 2007 ankara buluşması

Arkadaşlar konu dışı mesaj yazan üyelerimizin konudaki mesajları silinmiştir.
Ankara buluşmasına gelebilecek arkadaşlar mesaj yazsın lütfen, böylelikle karışıklığı önlemiş oluruz. Ayrıca yer seçiminde bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
yusuf
Üye
Üye

Nereden: KONYA
MesajTarih: 17-Oca-2007 / 22:19    Mesaj konusu: Re: Cevap: 18 şubat 2007 ankara buluşması

nasip olursa iyişallah bi mani gelmezse sözümüz sağlıga orada olmak isterim
saygılar... Wink

DEVAM
OKADAR...

www.kastanyusuf.ile.biz
Kullanıcı profilini gör
yusufum68

Nereden: Aksaray
MesajTarih: 18-Oca-2007 / 00:46    Mesaj konusu: Re: Cevap: 18 şubat 2007 ankara buluşması

haydi ankaralılar.haydi müslümcü kardeşler.Birincisinde salladık.İkincisinde yıkalım.Ankara bizi bekliyor.E gidelim.daha fazla bekletmeyelim.

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 18-Oca-2007 / 02:28    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: 18 şubat 2007 ankara buluşması

yusufum68 demiş ki:
haydi ankaralılar.haydi müslümcü kardeşler.Birincisinde salladık.İkincisinde yıkalım.Ankara bizi bekliyor.E gidelim.daha fazla bekletmeyelim.

olay budur ya.. YUSUF ABİM gerekeni bi kez daha söylemiş..1.salladık 2. yıkalım diye..... Wink Wink Wink ..

bu o kadar da zor değil.hatta hiç zor değil.. muslumcu.com adına bunu MEHMET ABİ yapıyorsa bu hiçte zor değil.. yıkın ankarayı bizde evlerimizde keyifle izleyip gururlanalım.. Wink Wink

BİZE BURUN KIVIRANLARA İŞTE BUDUR ... diyelim.. dedirtin bize dostlar...
BAŞARILAR......

gözlerinde gözlerim,,
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
guclusoydemir
Üye
Üye

Nereden: eRZUruM
MesajTarih: 18-Oca-2007 / 09:23    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: 18 şubat 2007 ankara buluşması

bende ayarlamaya calıscam goruselım ıyı olur
Kullanıcı profilini gör
crazycelal1
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ?stanbul
MesajTarih: 18-Oca-2007 / 23:25    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: 18 şubat 2007 ankara buluşması

Bu buluşmada öncekileri gibi güzel olucağından eminim..
Ankara da oturan Müslümcü'lerin buluşmaya katılmaları,buluşmayı daha muhteşem yapar.

Gönlünüz Gönlümüzdür...

MesajTarih: 20-Oca-2007 / 00:18    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: 18 şubat 2007 ankara buluşması

en son baktığımda ankara buluşması sayfasını okuyan 195 ziyarretçi var fakat mesaj yazan sayısı çok az.

bravo demekten başka birşey demek istemiyorum.

bravo müslümcü arkadaşlara.
Kullanıcı profilini gör
KILIK
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 20-Oca-2007 / 01:56    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Cevap: 18 şubat 2007 ankara buluşması

teknikmehmet demiş ki:
en son baktığımda ankara buluşması sayfasını okuyan 195 ziyarretçi var fakat mesaj yazan sayısı çok az.

bravo demekten başka birşey demek istemiyorum.

bravo müslümcü arkadaşlara.

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad ..haklsıın mekhmet abi demekten başka bi söz yok..200 okunma yazılan mesaj 18.. çok büyük bi fark ...

ama hiçç üzülme bunları kafana takma abi.. buluşmanız en iyi şekilde renkli geçeceğinden eminim...ki öyle olacak.. Wink

gözlerinde gözlerim,,
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Buluşma Hazırlıkları
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering