Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - baba hangi şarkıyı yorumlasa
baba hangi şarkıyı yorumlasa

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Geri Dönüşüm [Çöp Kutusu]
Yazar Mesaj
mlx2031
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 22-Arl-2006 / 22:53    Mesaj konusu: baba hangi şarkıyı yorumlasa

biliyorsunuz son yıllarda mehşur baba degişik formattaki şarkıları alıp onların üstüne fotmat çekip Wink baba yorumunu katarak bizlere sunuyor sizce hangi şarkıları yorumlasa daha güzel durur ilk ben bi öneride bulunayım

benim için üzülme - bergen

gerçi bergenin şarkılarını başkalrıda yorumluyo ama şarkıları katlediyolar

-------------------------------------------
bundan sonra adını kırk yılda bir anarım
sende buldugumu başkasında ararım
benim için üzülme
Kullanıcı profilini gör
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 22-Arl-2006 / 22:58    Mesaj konusu: Re: baba hangi şarkıyı yorumlasa

kardeş BABANIN HANGİ ŞARKILARI OKUMASINI İSTERDİNİZ diye açılmış bir konu zaten var.bilgin olsun....
Kullanıcı profilini gör
kapsal0434
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

MesajTarih: 22-Arl-2006 / 23:05    Mesaj konusu: Re: baba hangi şarkıyı yorumlasa

Böyle bir konu sitede mevcut.ondan dolayı bu başlığı kilitliyorum.Düşünceniz ve gayretinizden dolayı teşekkür ederim.

Bir selam vermiyorsun sevgilim bilmem niye
....Ne Olur Bize de Gel
İç Bir Kahve Sigara.
harunkapsal82@hotmail.com
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Geri Dönüşüm [Çöp Kutusu]
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering