Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - müslüm babayı anlatan film
müslüm babayı anlatan film

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Dizi ve Filmleri
Yazar Mesaj
sevgisizkral
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: meçhul
MesajTarih: 06-Arl-2006 / 18:27    Mesaj konusu: müslüm babayı anlatan film

müslüm babanın hayatından esinlenerek çekilmiş bir film varmı sizce arkadaşlar
Kullanıcı profilini gör
sevgisizkral
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: meçhul
MesajTarih: 06-Arl-2006 / 18:32    Mesaj konusu: Cevap: müslüm babayı anlatan film

bence güldür yüzümü filminin bir bölümü müslüm babanın hayatını anlatıyor
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 30-Arl-2006 / 17:41    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babayı anlatan film

Valla kardeş babanın oynadığı filmlerde babanın hayatı ile ilgili bazı kesitler bulunmaktadır...

KRAL__
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: bursa
MesajTarih: 30-Arl-2006 / 18:26    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babayı anlatan film

Yok kardes
Kullanıcı profilini gör
sende_sevdin
Üye
Üye

Nereden: elaz?g
MesajTarih: 01-Oca-2007 / 01:00    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babayı anlatan film

öyle bir film yok herhalde
Kullanıcı profilini gör
mahsuertunc
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul
MesajTarih: 03-Oca-2007 / 01:39    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babayı anlatan film

vardır herhalde
Kullanıcı profilini gör
babadj
Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 08-Oca-2007 / 04:32    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babayı anlatan film

vardır..
Kullanıcı profilini gör
aska_tovbe
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: yolun bitti?i yer
MesajTarih: 11-Oca-2007 / 13:24    Mesaj konusu: Cevap: müslüm babayı anlatan film

kral haklısın babanın güldür yüzünü filminde sonda vurulupta ölmemesi geçirdiği kazadan sonra yüze allah'ın onu bize başalamasından esinlenmiş olabilir

Üye
Üye

Nereden: elaz?g
MesajTarih: 14-Oca-2007 / 02:05    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babayı anlatan film

yok herhalde öyle bir film
Kullanıcı profilini gör
mazidenbirii41
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: kocaeli izmit
MesajTarih: 15-Oca-2007 / 05:56    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babayı anlatan film

talihsizler biraz da olsa var bence
Kullanıcı profilini gör
1903
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 13-Nis-2007 / 00:58    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babayı anlatan film

oladabilir olmayadabilir..ama oLmama olasıLıqı çok yüksek çünkü baba Hiç bir zaman sanat dünyasını büyütmek için özeL hayatını katmamıstır..sayqıLarımla

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 30-Nis-2007 / 05:43    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babayı anlatan film

Selam ben Engin Yilmaz ben yeni burda üye oldum.Bi sorum var Müslüm Gürses`den Filim "Oglum" var`mi.Cevap gelse sevinirim belki.En cok sevdiyim Filim`dir.
Kullanıcı profilini gör
engin85
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 01-Hzr-2007 / 19:51    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babayı anlatan film

Niye cevap vermiyorsunuz bak bugün gine Müslüm Gürses`den en cok sevdiyim Filimi düsünüyorum Filim "Oglum" eski`den ne güzel her gün bakiyordum seviyordum simdi iki üc sene oluyor artik bozulmus kasetim üzüldüm.Lütfen simdi cevap verin burda ya baska sayfa`da var`mi Filim "Oglum".Güzel cevap geldise vardir diye cok ama cok sevinirim isallah.
Kullanıcı profilini gör
aMCaoGLu
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ZoNGuLDaK
MesajTarih: 29-Tem-2007 / 08:49    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babayı anlatan film

Sanmıyorum Olsun..Varsada Çok Küçük Alıntı Olarak Vardır..Tüm Filmi Hayatı Üstüne Yapmazlar..Bende var 18 Filmi..Hiç Birinde Tam Olarak Hayatını Yakalayamıyorum Ben..

karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 29-Tem-2007 / 20:42    Mesaj konusu: Cevap: müslüm babayı anlatan film

bencede yoktur ama duyduğum kadarıyla yakın bir zamanda kendi hayatını bir filmde oynayacakmış gazeteden okudum haberi

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 29-Tem-2007 / 20:54    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babayı anlatan film

bence bir yıldız doğuyor olabilir **************************
Kullanıcı profilini gör
celik_07
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: samsun
MesajTarih: 07-Oca-2008 / 20:37    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babayı anlatan film

sanırım daha yapılmadı . ama yapılma asamasında bılıyorum cıkacaktı guya
Kullanıcı profilini gör
nacves

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 07-Oca-2008 / 20:44    Mesaj konusu: Re: Cevap: müslüm babayı anlatan film

daha henuz oyle fılm olmadı genellıkle seneryo geregı rol aldı tam anlamıyla kendını anlatan bır yok.

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Dizi ve Filmleri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering