Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Muslum Babayla Alakalı Bir Proje
Muslum Babayla Alakalı Bir Proje

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
isyanlari_oynuyorum
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 18-Ksm-2006 / 23:21    Mesaj konusu: Muslum Babayla Alakalı Bir Proje

birçokları inkar etsede müslüm babanın müziği değişti.ama onun eski damar hayranlarının sayısı onun yeni halini dinleyenlerin sayısından daha fazla ve müslüm baba aşkları daha yürekten.sanırım müslüm baba'da bu durumun farkındadır.ben şöyle birşey düşünüyorum.sizinde görüşünüzü almak için buraya yazıyorum.

şimdi bizler müslüm babanın eski damar şarkılarında kendimizi buluyoruz ya.ben de diyorum ki müslüm babanın eski şarkılarında sözlerini eksik yada yetersiz bulduğumuz 10 şarkı(1 albümlük)şarkıyı listeleyip yetersiz bulduğumuz sözleri vokal açısından pek sekteye uymayacak uygun sözlerle yeni şarkı sözleri yazıp; aynı şarkıları beste olarak hiç değiştirmeden (fakat kayıt açısından müslüm babanında isteği bu yönde olur heralde) daha güncel,günümüze uygun bir ölçüde albümü kaydettirsek nasıl olur?bu kayıt olayından kastım hani müslüm babanın o damar albümlerindeki kayıtlarının tümünde yöntem aynıdır.hafiften eko vardır,ve çiğ,kaba bir kayıt sözkonusudur.yeni albümlerinde böyle birşey yok.güncel sound dedikleri bir durum vardır.sizce nasıl fikir?

hem müslüm baba eski hayranlarına bir jest yapmış olur.hem hayranlarının kalbindeki dağ gibi olan müslüm baba sevgisi daha yüce olur hem de dünyada bir ilk olur.yanlız mesaj biraz aceleye geldi.ben bu sabah bir fırtına kopacak'ı dinlediğimde bu fikir aklıma geldi.bence bir fırtına kopacak'ın bestesi(müziği) sözlerin çok önünde.müslüm baba yorumuyla bu eksiği kapatmış ama bence genede sözler daha iyi yazılabilirdi.bunun gibi 9 tane daha şarkı bulabilirim.hatta iyi yönde görüş belirtirsenşz. bir fırtına kopacak'a vokal yapma açısından pek kasmayacak yeni ama daha anlamlı sözler yazabilirim.ne dersiniz?
Kullanıcı profilini gör
ozac44
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 19-Ksm-2006 / 00:15    Mesaj konusu:

Geçen hafta Bir Fırtına Kopacak'ı dinlediğim zaman aynen aklıma gelen şeyleri yazmışsın kardeş.Bende aynı fikirdeyim bu parçanın müziği çok dehşet ama sözleri o kadar etkileyici değil.

Bu arada İlginç bir projen varmış Very Happy Biraz arşivimi karıştırayım ortaya çıkar elbette bu tür şarkılar.

Yeni Katılımcı

MesajTarih: 19-Ksm-2006 / 01:07    Mesaj konusu:

ozac kardeşim ilgin için teşekkür ederim.benim aklıma bir tane daha şarkı geldi.güldür yüzümü albümünden kalleş dünya.sözleri fena değil ama şarkı biraz fazla enstrümental ve sağlam bir besteye sahip.insana daha bir sanat müziği havası veriyor.bu kadar ağır arabesk sözler gitmemiş bence.belki tam olarak düşüncelerimi ifade edemedim ama şöyle diyeyim küskünüm albümündeki küskünüm gibi bir beste olsaydı iyi olurdu ama o kadar enstrümantal/melodik bir şarkıya o denli ağır sözler gitmemiş.bir bilebilsen kıvamında sözler yazılsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum.naçizane fikrim bu.
Kullanıcı profilini gör
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 19-Ksm-2006 / 18:36    Mesaj konusu:

kardeş bir fırtına kopacak albümün tek özelliği albümdeki kayıtlar ekolu.tek fark bu.ama çok da yakışmış şarkılara eko kayıtları.ilginç ve güzel bir düşünce neden olmasın.tabi üstünde çalışılması gereken bir olay.
Kullanıcı profilini gör
buraxbey
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 19-Ksm-2006 / 18:45    Mesaj konusu:

Bİr fırtına kopacak şarkısının bencede sadece müziği iyi üzerüne kaliteli sözler yazılsa süper olur
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 30-Oca-2007 / 22:35    Mesaj konusu: Re:

Bir Fırtına Kopacak şarkısının müziği geröekten müthiş..bana göre sözleride güzel ve anlamlı...

sevgisizkral
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: meçhul
MesajTarih: 31-Oca-2007 / 02:24    Mesaj konusu: Cevap: Muslum Babayla Alakalı Bir Proje

çok güzel düşünmüşsün kardeş yüreğine sağlık

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 17-Arl-2008 / 03:50    Mesaj konusu: Re: Cevap: Muslum Babayla Alakalı Bir Proje

bir fırtına kopacak albümü oldukça güsel hele ağlatan yıllar yokmu çok can alıcı bi parça

Kullanıcı profilini gör
by_ajan
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BAŞKENT
MesajTarih: 17-Arl-2008 / 05:07    Mesaj konusu: Re: Cevap: Muslum Babayla Alakalı Bir Proje

ilginç bir proje...Tepki almaz inşallah...

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering