Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslüm Gürses, Gürses Müziği DEĞİŞTİMİ?
Müslüm Gürses, Gürses Müziği DEĞİŞTİMİ?
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
hardArabesk
Üye
Üye

MesajTarih: 15-Nis-2010 / 03:56    Mesaj konusu: re: re: re: re: re:

Türk Sanat Musigi okursa onu dinlerim...Arabesk söylerse onu dinlerim
Baba ne söylüyorsa ben onu dinlerim...Ama Gönül tabiki istiyorki Arabesk okusun..

Yanliz icimde bir his var birdahaki Albümü Bomba olcak... Baba fazla dayanamaz Arabesk muzigine geri döner bekleyelim görelim
Kullanıcı profilini gör
by_bush
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 06-Mar-2011 / 19:18    Mesaj konusu: re:

Baba aşkı buldugu için eski tarzdan kopmus Smile
Kullanıcı profilini gör
buadam
Üye
Üye

MesajTarih: 08-Mar-2011 / 01:38    Mesaj konusu: re: re: re: re: re:

üstteki yorumlara baktımda,yok entellere kendini sevdiriyormuş,dantellere yaranıyormuş fln filan...bunlar boş şeyler,MÜSLÜM GÜRSESİ,"MÜSLÜM GÜRSES" yapan bu enteller mi?tabiki değil...o zaman ne diye onlara yaransın,bu konularda çok düşüncem var yazınca insanlar alınıyor,babaya laf söylemek istemiyorum ki bir HAYRANI olarak herkesin hakkı(müziğini eleştirmek!)...Elenordan ayrılışla başladı çoğu şey,bu burhan bayar la yaptığı albümler ne olursa olsun has arabesk ti,ta ki,aşk tesadüfleri sever,sandık,yalan dünya ya kadar,arkadaş şu son üç albümde sıfır kimse tarafından söylenmemiş bir şarkı varmı? bu adam 1968 den beri bu işi yapıyor,şarkı bulamıyormu,sürekli COVER albüm mü çıkaracak?2011 yılına şöyle güzel bir albümle girmesini bekliyorum,bu iş geçen senede olabilirdi,şu fazıl say çıktı işler bozuldu...BABANIN GERİ DÖNMESİNDE ÇOK ÖNEMLİ BİR ADIM VAR,ŞU ANA KADAR YAYINLANMAMIŞ ŞARKILAR,BENİM BİLDİĞİM 4 TANE DAHADA VAR DİYORLAR,NE YAPIP EDİP BUNLARIN ORJİNAL CD Sİ BASILMALI BABA DA ELENORA GERİ DÖNMELİ,(pasaj müziğin sayfasına girin genç sanatçılara yer veren rock müzik yapan şirket,Babayı daha fazla sömürmesinler)burhan bayar korsanını basıyordu,üstünden kazanıyordu ama şu hale düşürmedi hiç...
13 dakika sonra eklenen mesaj:
ayrıca,Arabesk bitti gibi laflar söyleyenler,bunları neye göre söylüyorlar anlamıyorum,orhan gencebay 2010 da albüm çıkardı,ibo albüm çıkardı,baba albüm çıkardı,ferdi ye ne olduysa çıkarmadı,arif susam çıkardı,üöit besenin hazırlıkları var,yunus bülbül çıkardı,kayahan güzel bir şarkıyla dönüş yaptı,bülent ersoy çıkardı,gülden karaböcek son yıllarda geri döndü,ebru gündeş ve sibel canı pop şarkılarla tvde görüyoruz ama bunların albümünde 2-3 tane arabesk şarkı vardır,zaten bu şarkılarla gelmiştirler,herkesin albümünmde vardır,emrah yeni albüm çıkaracaktı sütüdyosuna hırsızmı ne girdi,piyasada bi bu kadarda yeni şöhret olmaya çalışan insan var ne albüm çıkarmış,ayrıca burhan bayar,müslüm gürsesin KÜSKÜNÜM,SULTANIM,SENİ BEN ELLERİN OLSUN DİYEMİ albümlerinin cd olarak basımını yaptı(2010-11 yıllarında) 1980-1990 arabesk adı altında...aynı şekilde kamuran akkor-arabekse devam adıyla albüm yaptı2010da, piyasada böyle bir dönüş varken,ayrıca mükemmel veliahtlar yetişirken(HAKAN TAŞIYAN-GÜÖLÜ SOYDEMİR gibi-ki bunlarında albümleri çıktı) arabesk bitti demek ayıptır.Saygısızlıktır...
Kullanıcı profilini gör
muslumce92
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana// orijinal bitlisli
MesajTarih: 08-Mar-2011 / 14:33    Mesaj konusu: re: re: re: re: re: re:

kendısın degıstını soyleyemem bır ınsanın karakterı kolay kolay degısmez ama degısıme ayak uydurur muslum babanın yaptığıda bu muzıgı kesınlıkle degıstı dınleeyen dınler dınlemeyen dınlemez tercıh meselesi kımse hayal kırıklıgına ugramasın sızın ıcın yıllarrca dınleyebılecegınız bır arsıv sundu sıze bunun kıymetını bılın yok dınlemem etmem felan olmaz kı biri 40 yıl sırtında tasıyacak benı 1 gün tasımadı diye onuu silmek ona kızmak olur mu??? olmaz tabı kı

yola çıktıklarımı yolda bulduklarıma değişmem

eywallah...

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 24-Nis-2011 / 08:14    Mesaj konusu: re: re: re: re: re: re: re:

ben müslümü pek cok zamandir dinlemiyorum 4 senedir dinliyorum, kendisinin eskiden telezon proglarimdakini istihamini bilmiyorum, ona birsey diyemem ama müzigi dolayi pek cok degismis ve bence berbat, yeni parcalar dinlenmez oldu sigara parcasi mesela güzel dinlenirde gerisi bence iyi degil. melodie berbat ses güzel..
Kullanıcı profilini gör
kovmanicelo
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 04-May-2011 / 03:38    Mesaj konusu: re:

olaya bırde bu boyuttan bakmak lazım MUSLUM BABA da zamana ayak uydurmak zorundaydı ve gerekenı yaptı ayakta durabılmek ıcın eskı arabesk muzık zamana yenık dusuyor hersey bıraz daha genıs kapsamlı calısma oldugu ıcın degısıyor hayatta hıcbırsey degısmez denılen bır mantık olamaz tabı bunlar benım şahsı fıkırlerım

Dön artik geri sevgime inan
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
6. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering