Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Ankar Buluşması Kanal D Haberde
Ankar Buluşması Kanal D Haberde

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
Yazar Mesaj
esrarengizgenc
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: adana
MesajTarih: 06-Ksm-2006 / 02:02    Mesaj konusu: Ankar Buluşması Kanal D Haberde

Arrow Arrow Arrow Arrow bu konuyu alkışlamamak mümkün değil bu haberi duyunca yediğim yemeği bırakıp hemen nete girdim ve bu konuyu açtım neyse sağlık olsun benim zaten baştan görüşüm bu buluşmanın çok tutulacağıydı.öylede oldu tam elimde kumanda haberi bir açtım spiker ankara buluşması falan diyor hemen tabi aklıma geldi bu bizim ki mi dedim acaba sonra dedim olmaz bir baktım habere orda dj yusufum68 ve mehmet abiyi gördüm Shocked neyse haberi tabi pür dikkat dinliyorum orda www.muslumcu.net yazısı yazıyordu Arrow artık siteyi duymayan da kalmadı valla bana kalırsa buluşmaların en iyisi bu oldu Exclamation orda bulunan herkesi kutluyorum tebrik ediyorum sağolun varolun diyorum artık müslüm babayı dinleyenlerin (jiletçi esrarkeş) biri olarak nitelendirilmesi de azalır inşallah Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

ESRARENG?ZGENÇ
Kullanıcı profilini gör
yusufum68
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Aksaray
MesajTarih: 06-Ksm-2006 / 04:28    Mesaj konusu:

evet kardeş.güzel bir buluşma oldu.görüntüleri izleyemedim.çünkü o zaman aksaraya dönüyordum.yoldaydım.baya bi makaslamışlar.ama yinede epey bi ses getirdiğimizi düşünüyorum.başta(teknikmehmet)mehmet çelikler abimiz olmak üzere emeği geçen ve orada olan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Radyo Banko'dan Efsane Hüseyin ve Park FM den Ünal kardeşlerime de özel teşekkürlerimi gönderiyorum.

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 06-Ksm-2006 / 05:45    Mesaj konusu:

Sabit bir konu açtım, linkteki konuya cevap yazabilirsiniz:

https://www.muslumcu.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=54765#54765

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering