Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - şarkıcı metin arolat ın baba hakkındaki yorumu
şarkıcı metin arolat ın baba hakkındaki yorumu
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
Yazar Mesaj
By_Isyankarr
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: İSTANBUL
MesajTarih: 20-Ekm-2006 / 20:43    Mesaj konusu: şarkıcı metin arolat ın baba hakkındaki yorumu

MÜSLÜM BABA NIN TARZINI BEGENİYORUM

Ünlü sanatçı Metin Arolat, Zeytinburnu Olivium Alışveriş Merkezi’nde ‘Kabul Et’ adlı yeni albümünün imza gününe katıldı. Fanatik hayranları tarafından coşkuyla karşılanan Metin Arolat, Starbox Magazin’e çok özel açıklamalar yaptı.

Yeni bir aşka yelken açtığını söyleyen Metin Arolat, ‘Uzun ve sevgilisiz bir dönemden sonra, baharla birlikte gerçekten içim kıpırdıyor. İki aydır bir sevgilim var. Kamera önünde yaşamaya alışmış olmama rağmen kız arkadaşım bu durumu sevmeyen biri. Onun medyatik olmak gibi bir derdi yok’ dedi. Sevgilisinin reklamcı olduğunu söyleyen Arolat, ‘Evliliğe sıcak bakmıyorum. Evlilik olmadan çocuk yapmanın legal hale gelmesini istiyorum. Çünkü evlenmek istemiyorum ama çocuğum olsun istiyorum. Çocuk olsun diye evlenmek bana yanlış geliyor. Evlenmeden çocuk sahibi olursun, anne ve babanın birbirinden kopuk ve kavgalı olması gerekmiyor. Yine bir arada yaşanabilir. Taşıyıcı anne arıyorum. Hangi ülkede taşıyıcı anneler var ona bakıyorum’ dedi.

Müslüm baba’nIn yeni tarzInI beĞeniyorum

Yenİ albümünde Ebru Gündeş’le düet yapan Metin Arolat, Kibariye ile Tarkan’ın, Müslüm Gürses’le de Sezen Aksu’nun düet yapmasını değerlendirdi. Arolat, ‘Bu moda değil paylaşımdır. Müslüm Gürses tarzının dışında yeni denemeler yapmayı seven bir insan. Yeni tarzını çok beğeniyorum. Zamanında Müslüm Gürses dinlemeyi ayıp kabul eden çevreler vardı, şimdi hepsi keyifle dinliyor. Bu Müslüm Gürses’in başarısıdır. Bu sosyetenin yeni keşfetmesi değil, Müslüm Gürses’in müziğinin küçümsenmeyip evrensel hale gelmesi demektir. Sosyete bana göre çok aşağılayıcı bir tabir. Sosyete kime göre sosyete? Parası olan sosyete mi?’ dedi.

TARKAN’IN ALBÜMÜNÜ BEĞENMEDİM

Tarkan’ın albümünü nasıl buldunuz sorusuna ‘Beğenmedim’ diye yanıt veren Metin Arolat, ‘Bazı şarkılarını beğendim, bazılarını beğenmedim. Eskiden Tarkan’a baktığımda heyecan hissediyordum. Şimdi ben ve çevremdekiler aynı şeyi düşünmüyor. O büyüde bir eksilme var’ dedi.

OLCAY ÜNAL SERT

Star

ONU ANLAMAK BİR SANATTIR
MÜSLÜMCÜ OLABİLMEK SANATTIR
SANATIMIZI DOGRU İCRA EDELİM
BABAMIZA ZARAR VERMEYELİM...
NE MUTLU MÜSLÜMCÜYÜM DİYEBİLENE .....

İSYANKAR MUSTAFA
Kullanıcı profilini gör
esrarengizgenc
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: adana
MesajTarih: 20-Ekm-2006 / 20:52    Mesaj konusu:

valla ilk defa soner arıcayı destekliyorum helal olsun be
Kullanıcı profilini gör
EMANET
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KALLEŞ DÜNYA DAN
MesajTarih: 20-Ekm-2006 / 20:56    Mesaj konusu:

esrarengizgenc demiş ki:
valla ilk defa soner arıcayı destekliyorum helal olsun be

ne soner arıcası kardeş Surprised metin arolat o Exclamation
Kullanıcı profilini gör
esrarengizgenc
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: adana
MesajTarih: 20-Ekm-2006 / 21:01    Mesaj konusu:

ne bağırıyon emanet yaşlılık hali şaşırmışım yaş 70 iş bitmiş
Kullanıcı profilini gör
EMANET
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KALLEŞ DÜNYA DAN
MesajTarih: 20-Ekm-2006 / 21:06    Mesaj konusu:

esrarengizgenc demiş ki:
ne bağırıyon emanet yaşlılık hali şaşırmışım yaş 70 iş bitmiş

ALAH YARDIM CIN OLSUN DEDEM BENİM
Kullanıcı profilini gör
Poseidon
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: diyarbakir/istanbul
MesajTarih: 21-Ekm-2006 / 02:14    Mesaj konusu:

ee onun adı müslüm BABA yaradan ona öyle bir büyü vermiş ki ne yapsa yakışıyor,yalan mı?

Adam olmayan Müslümcü olamaz!!!
Kullanıcı profilini gör
dilenci06
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 21-Ekm-2006 / 03:07    Mesaj konusu:

bence artık müslüm gürses herkezin dilinde bu beni rahatsız ediyo kulagında küpesi kolunda dögmesi olanalar bile konu malzemesi yaptı bu durumlara düşmemesi lazımdı babanın herkez söylüyo baba ne söylüyosa yakısıo die bence son albümleri hiç hos deil tarzını deiştirmemesi lazımdı babanın herkezin düşüncesine saygı duyarım yeni müslümcüler die tabir edilen rockçıların bazı kesimleri aslında babayı baba oldugu için deil kendi sanatçılarıyla düet yapım onlardan sarkı aldıgı için dinliyo...
Kullanıcı profilini gör
SeRHaD
Üye
Üye

MesajTarih: 21-Ekm-2006 / 05:32    Mesaj konusu:

Güzel düşünceler duyulması muslumculer acısından iyi olabilir ancak ben muslumculerin oyle dusundugunu zannetmiyorum nerde o eski şarkılar deniyor biliyorum Smile
Kullanıcı profilini gör
isyankar28
Üye
Üye

MesajTarih: 21-Ekm-2006 / 08:29    Mesaj konusu:

metin arolat kim ki Müslüm babayı yorumlasın.Müslüm Baba onun hakkında bi kelam ederse o ancak haber olur yoksa metin arolat babanın tarzını beğense ne yazar beğenmese ne!
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 17-Ksm-2006 / 20:42    Mesaj konusu:

Tek bi gerçek var oda Müslüm Babanın hala baba olduğudur...aslına bakılırsa baba dinlemeyen insanlar babayı anlamaya dinlemeye çalışıyo..güzel bi olay.. Exclamation

serkanvan
Üye
Üye

Nereden: VAN
MesajTarih: 17-Ksm-2006 / 23:08    Mesaj konusu:

Müslüm BABA ne yapsa desteklemeliyiz bence yanlışta olsa doğruda olsa çünkü biz Müslüm'cüyüz bende beğenmiyorum son albümlerini her Müslüm'cü gibi eski albümlerini arıyorum ama olan olmuştur albümleri piyasadan kaldıramayızya bence sonuna kadar destek "Alayına İsyan Ölümüne MÜSLÜM"...

Üye
Üye

Nereden: Tekirda?/ÇORLU üjjj bej.. ;)
MesajTarih: 19-Ksm-2006 / 01:36    Mesaj konusu:

aslında tartışmaya bile gerek yok Müslüm BABA'nın tarzını bilen bilir..ahmet_44 kardeşimin dediği gibi Müslüm BABA hala babadır fazla söze gerek yok..
Selametle..

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 22-Ksm-2006 / 02:18    Mesaj konusu:

isyankar28 demiş ki:
metin arolat kim ki Müslüm babayı yorumlasın.Müslüm Baba onun hakkında bi kelam ederse o ancak haber olur yoksa metin arolat babanın tarzını beğense ne yazar beğenmese ne!

Metin arolat kimki diye hitap edersern bir sanatçıya, sanada isyankar28 kimki derler, sanatçıya nasıl hitap edileceğini öğrenin en başta..
2 Uyarı aldınız.

isyanlari_oynuyorum, bu konudaki mesajından dolayı forumdan atılmıştır, mesajı silinmiştir.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
isyankar28
Üye
Üye

MesajTarih: 22-Ksm-2006 / 07:22    Mesaj konusu:

Sanatçıya nasıl hitap edileceğini Allaha şükür biliyorum.Ne kimseden usul adap öğrenirim ne de kimseye usul adap öğretmeye çalışırım.Sen bana "sen kimsin" ki " SANATÇIYA ! "öyle hitap ediyosun diye sorarsan,bende sana sen kimsin ki 3 günlük adamı sanatçı yaptın diye sorarım...Extacy nin yazdıklarına bakarsan bu adama sanatçı demek için bin şahit lazım.Sanatçı özel hayatıyla da örnek olan insandır.Tıpkı MÜSLÜM BABA gibi...Yazıya göre Adamın evliliğe bakış açısına,Özel hayatıyla ilgili açıklamalarına bakarsan bizim kültürümüzle ne kadar bağdaşıp bağdaşmadığını görürsün.Bu forumda daha önce yazılar yazıldı herkese "BABA" denilmez diye.Doğru.Herkese sanatçı da denilmez.Sen kimsin sorusuna gelelim... BEN MÜSLÜMCÜYÜM.foruma yazı yazıp Müslümcü olmadık,Forumdan atılmakla Müslümcülüğümüz eksilmez.
Kullanıcı profilini gör
halil-034
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: maziden bir yer
MesajTarih: 23-Ksm-2006 / 01:26    Mesaj konusu:

tabi herkese örnek olsun metin aralot

Bunları kimseye anlatamadım
Kullanıcı profilini gör
buraxbey
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 23-Ksm-2006 / 04:57    Mesaj konusu:

İyi de burda Metin Aralota neden kızıyorsun:Ben mi atladım yada anlamadım hakaret yok ki tepki koyuyorsunuz.
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 23-Ksm-2006 / 14:14    Mesaj konusu:

isyankar28 demiş ki:
Sanatçıya nasıl hitap edileceğini Allaha şükür biliyorum.Ne kimseden usul adap öğrenirim ne de kimseye usul adap öğretmeye çalışırım.Sen bana "sen kimsin" ki " SANATÇIYA ! "öyle hitap ediyosun diye sorarsan,bende sana sen kimsin ki 3 günlük adamı sanatçı yaptın diye sorarım...Extacy nin yazdıklarına bakarsan bu adama sanatçı demek için bin şahit lazım.Sanatçı özel hayatıyla da örnek olan insandır.Tıpkı MÜSLÜM BABA gibi...Yazıya göre Adamın evliliğe bakış açısına,Özel hayatıyla ilgili açıklamalarına bakarsan bizim kültürümüzle ne kadar bağdaşıp bağdaşmadığını görürsün.Bu forumda daha önce yazılar yazıldı herkese "BABA" denilmez diye.Doğru.Herkese sanatçı da denilmez.Sen kimsin sorusuna gelelim... BEN MÜSLÜMCÜYÜM.foruma yazı yazıp Müslümcü olmadık,Forumdan atılmakla Müslümcülüğümüz eksilmez.

Arkadaşım, sanat elbet göreceli bir iştir.
Benim sanat saydığımı başkası sanat olarak görmeyebilir, sanat için hayalgücü lazımdır. Sanatın bir standardı yoktur.
Sanatımızı kültürümüzle bağdaşmaya kalkarsan işin içinden çıkamazsın, bir elin parmaklarını geçmez.
Senin müslümcülüğünü tartışacak değilim, Müslümcülükten önce saygı gelir bizde.
Google'da Metin arolat diye arat bakalım, ikinci sırada
"Turkcemuzik.com - Sanatçılar - Metin Arolat" linkini göreceksin, Genel kitle Metin Arolatı sanatçı olarak kabul etmiş, sende genelde yazıyorsan sanatçı yönünü kabul etmelisin, yada o insanın hayranlarına, ona sanatçı diyenlere saygı göstermelisin.
Ayrıca metinaralotin birtek şarkısını dinlemiş değilim, burada önemli olan yazılarımızdaki üsluptur.
Zira Metin Arolat forumlarında biri Müslüm Gürses'e aynı şekilde hitap etse seninin tepkin ne olur?
Empati...

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 27-Oca-2007 / 16:46    Mesaj konusu:

Poseidon demiş ki:
ee onun adı müslüm BABA yaradan ona öyle bir büyü vermiş ki ne yapsa yakışıyor,yalan mı?

gereken açıkla için saol Şehmus abim...
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 27-Oca-2007 / 21:35    Mesaj konusu: Cevap: şarkıcı metin arolat ın baba hakkındaki yorumu

arkadaşlar müslüm baba her zaman babadır ve sanatçıların çoğuda babaya hayrandır

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 27-Oca-2007 / 21:58    Mesaj konusu: Cevap: şarkıcı metin arolat ın baba hakkındaki yorumu

kralferdicinin babanın sitesinde ne işi var aynı zamanda da babayı eleştiriyor aski müzikleri daha iyi diyor senin bu sitede ne işin var arkadaş sen git ferdi abin ağlasın sen dinle veya ikiniz oturup ağlayın okey...

Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering