Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - sana sesleniyorum ey sevdiğim......
sana sesleniyorum ey sevdiğim......

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Arkadaşlık ve Muhabbet
Yazar Mesaj
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 18-Ekm-2006 / 00:59    Mesaj konusu: sana sesleniyorum ey sevdiğim......

arkadaşlar...aramızda mutlaka çok sevdiği halde ayrılmak zorunda kalmış olanlar vardır muhakkak.hatta bu biz müslümcüler arasında yaygın bir durum olduğu,kimine göre de müslümcülerin kaderi dir diye de söylenir.bu tartışmaya açık bir konu.
yapmamız gereken buradan o ayrılmak zorunda kaldığımız,(kaldığınız)kişiye seslenmeniz.yazın içinizden geçenleri.öyle farzedin ki O yazdıklarınızı okuyacak...kimbilir belki de yazdıklarınız yüreğine konacak sevdiğiniz ama ayrıldığınız yar'in.kimbilir aşk melekleri yazdığınızı fısıldayacak yar'inizin yüreğine,kulağına.....

^^gitme sevdiğim.bizi bir yanlışa sürükleyip gitme.gidipte öldürme bizi.can çekişen şu yüreğimize kıyma.yüreğim feryatların arasında seni istiyor.duymuyormusun bu ölüm çığlıklarını.seni istiyor bu gönül.sensiz yaşamak istemiyorum.bizi sonsuz karanlıklara koynuna atıp,son verme bu genç bedenlerimize...^^

.
Kullanıcı profilini gör
m.ali turan
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Küçükçekmece
MesajTarih: 18-Ekm-2006 / 01:51    Mesaj konusu:

Mahmut abı gene yapmıssın yapıcagını konu cok gusel tebrık ederım...bu konuyla ıcımızı acıktın be abi...ben kız arkadasımdan ayrılıcagım zaman hıc bırsey yokmus gıbı bulusmustuk..ama aramızda ıyı degıldı buzlar vardı bıraz...havada cok guseldı o zaman parkın merdıvenlerınde oturuyoz muhabbet bırden ayrılıga gectı..bı sıgara yaktım sıgara bıtmeden bızım manıta ayrılmak ıstıyorum dedı zaten kızın yanında aglamamaya calıstım zor tuttum kendımı..kız ayrılmak ıstedı benden cıkan tek laf tamam ayrılalım dedım kız gıttı..ben 4 kısıyken 20 kısı cıvarında elemanlardan dayak yedım aglamadım o zalimin ayrılıgına ınanın 2 saat agladım kız gıttıkten sonra nefes alamıyacak hale geldım ama sonradan öle pişman oldumkı öle bırıne gözyaşı doktugum için bır damlasına bıle degmezmıs

ah be Mahmut abı gene kızı aklımıza soktun ama sımdı ellerın oldu gercı artık bendekı sewgı nefrete donustu Smile

ALLAHA emanet olun
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 18-Ekm-2006 / 19:16    Mesaj konusu:

Damardan girdin yine Mahmut abi...Bende bi kötü anımı paylaşayım..lise 1 yeni başlamışken bi bayan arkadaşla tanıştım herşey güzzel gidiyodu...beraber 3 yılı doldurduk lise 3 bittiği an bizimde ilişkimiz maalesef bitti..nedenii ni sordum..ailem istemiyo dedi..söyleyin arkadaşlar 3 sene ben çıktım dolaştım..tozdum bu muydu sevgi..en niyatinde ayrıldık ama inanırmısınız 3 ay kendime gelemedim..artık sevgiye olan inancım kalmadı...

Allaha emanet olun...saolun varolun...

cirkinkralll
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ırak suriye ara sıra TÜRKİYE
MesajTarih: 26-Ekm-2006 / 00:27    Mesaj konusu: Re: sana sesleniyorum ey sevdiğim......

ey vallah gardaşım çok güzel bi konuya deginmişsin. walla aslında yazacak çok şey varda şimdi bunları bi araya toplayıp bi yazı yazamıyorum
saygılarrrrrr

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: meçhul
MesajTarih: 01-Şub-2007 / 05:25    Mesaj konusu: Cevap: sana sesleniyorum ey sevdiğim......

bende aynı acıyı tattım ve yanlızca şunları söyledim senden istediğim çok şey değilki uzaktan uzağa bir gülsen yeter

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 06-Nis-2007 / 19:40    Mesaj konusu: Cevap: sana sesleniyorum ey sevdiğim......

bende burdan o zalime seslenmek istiyorum arkadaslar güzel bi mevzu açt1g1n1z için ayr1ca tesekkürler aram1zda hiçbir anlasmazl1k olmazken b1rak1p gittin sebebini sormad1m sen giderken hat1rlarsan sen giderken sana demistim tekrar geri döneceksin ve bu gün ayr1lmam1z1n 4 ay1 vesen özür diliyorsun kalbini k1rd1g1m için diyerek sence kalp k1r1ksa gönül severmi be gülüm ..

y1llard1r neredeydin.........
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Arkadaşlık ve Muhabbet
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering