Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Son Durak (Tayfun Muzik Sanayi) - Almanya Baskili Album
Son Durak (Tayfun Muzik Sanayi) - Almanya Baskili Album
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Korsan Albümler ve Orjinal Albümleri Tartışma Alanı
Yazar Mesaj
sahra711
Üye
Üye

MesajTarih: 17-Ekm-2006 / 01:34    Mesaj konusu: Son Durak (Tayfun Muzik Sanayi) - Almanya Baskili Album

Almanya baskili korsan bir albumdur.

Son Durak (Tayfun Muzik Sanayi) - Almanya Baskisi

A Yuzu

1 Ibadet
2 Yalanci dunya
3 Ayirdilar bizi
4 Yasamali
5 Kulunum senin
6 Herhangi biri

B Yuzu

1 Elbette bir gun
2 Sevdim onu
3 Dinleyin beni
4 Biraktim
5 Allahim
6 Enstrumental
Kullanıcı profilini gör
sedd521
Üye
Üye

MesajTarih: 17-Ekm-2006 / 02:12    Mesaj konusu:

arkadaşlar albüm için tşk ler ama bana hiç yabancı gelmior bu şarkılar
Kullanıcı profilini gör
halil-034
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: maziden bir yer
MesajTarih: 17-Ekm-2006 / 03:45    Mesaj konusu:

korsan oldugu içindir :::::::D

Bunları kimseye anlatamadım
Kullanıcı profilini gör
EMANET
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KALLEŞ DÜNYA DAN
MesajTarih: 17-Ekm-2006 / 03:50    Mesaj konusu:

içindeki şarkılar hep bilinenlerdir isimleri değiştirilmiştir.merak edilecek bir şey yok içinde yani Smile
Kullanıcı profilini gör
pippo
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 17-Ekm-2006 / 20:21    Mesaj konusu:

böyle onlarca kaseti var müslüm baba"nın uyanık korsancılar şarkıların ismini değiştirip kaset yapmışlar şarkılar için sağolun arkadaşlar.
Kullanıcı profilini gör
sevgisizkral
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: meçhul
MesajTarih: 04-Şub-2007 / 16:52    Mesaj konusu: Cevap: Son Durak (Tayfun Muzik Sanayi) - Almanya Baskili Alb

eyvallah saol

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 04-Şub-2007 / 17:40    Mesaj konusu: Re: Cevap: Son Durak (Tayfun Muzik Sanayi) - Almanya Baskili

şarkı isimlerinde degişiklikler var korsancılar saolsunlar bir albümde küskünüm şarkısının ismini küstürdün yapmışlar ne adamlar ...

En son baydamarersin tarafından 23-Şub-2008 / 07:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Cilekes85
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Kayseri-Hisarcik
MesajTarih: 04-Şub-2007 / 18:04    Mesaj konusu: Re: Cevap: Son Durak (Tayfun Muzik Sanayi) - Almanya Baskili

eyvallah saol
Kullanıcı profilini gör
hirosima
Üye
Üye

Nereden: istanbul zeytin burnu
MesajTarih: 11-Mar-2007 / 05:43    Mesaj konusu: Re: Cevap: Son Durak (Tayfun Muzik Sanayi) - Almanya Baskili

bu albüm çıkş sebebi yaşamalısın şarkısını piyasaya sürmek içndir çünkü şarkı amatör okunmuştur
Kullanıcı profilini gör
bekirbekirr
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: mekansız
MesajTarih: 07-Hzr-2007 / 17:12    Mesaj konusu: Re: Cevap: Son Durak (Tayfun Muzik Sanayi) - Almanya Baskili

korsan kasetler isimlerinden dahi belli oluyor arkadaşlar korsan kasetdir
Kullanıcı profilini gör
merkez_tost
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 07-Hzr-2007 / 17:27    Mesaj konusu: Re: Cevap: Son Durak (Tayfun Muzik Sanayi) - Almanya Baskili

isimler değişmiş yinede sağol eline sağlık,----------------------------
Kullanıcı profilini gör
muslum_5454
Üye
Üye

Nereden: sakarya
MesajTarih: 07-Hzr-2007 / 20:46    Mesaj konusu: Re: Cevap: Son Durak (Tayfun Muzik Sanayi) - Almanya Baskili

banada yabancı gelmedı desem hayal_prensı
Kullanıcı profilini gör
1903
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 08-Hzr-2007 / 14:00    Mesaj konusu: Re: Cevap: Son Durak (Tayfun Muzik Sanayi) - Almanya Baskili

€yvaLLah qardaş Emeqine saqLık..

Üye
Üye

Nereden: istanbul zeytin burnu
MesajTarih: 23-Şub-2008 / 05:51    Mesaj konusu: Re: Cevap: Son Durak (Tayfun Muzik Sanayi) - Almanya Baskili

istanbulda her müslümcü almanya kaset arıyor bu kaseti bulsalar havada kaparlar onun için bize göre korsan deyildir siz ne derseniz deyin biz bildiyimize bakarız buyrun tartısalı hee birde almanya kasetlerde mutlaka bir sarkı deyisiktir kaset kimde varsa bence gitsin tekrar d.nlesin ist z burnundan ercan

ne geçti eline.hem kendini hem beni peri?an ettin.gittin gideli ne arad?n ne sordun.nedir halin..allah seni affetsin.bana sab?rlar versin.anlad?mki sevenlere hayat yokmu? yeryüzünde.??marm?? hep sevilenler.dohru kalmam?? gönüller.kendin istedin kendin dü?
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 23-Şub-2008 / 06:08    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: Son Durak (Tayfun Muzik Sanayi) - Almanya

hirosima demiş ki:
istanbulda her müslümcü almanya kaset arıyor bu kaseti bulsalar havada kaparlar onun için bize göre korsan deyildir siz ne derseniz deyin biz bildiyimize bakarız buyrun tartısalı hee birde almanya kasetlerde mutlaka bir sarkı deyisiktir kaset kimde varsa bence gitsin tekrar d.nlesin ist z burnundan ercan

Belki Müslüm Baba okumuştur ama Baba'nın izni olmadan çıkmışsa korsandır, bu detayı kavramak gerek...

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 23-Şub-2008 / 20:54    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: Son Durak (Tayfun Muzik Sanayi) - Almanya

hirosima demiş ki:

kendi adıma almanya baskılı albüm aramam.gerek yok çünkü.
size göre neden korsan değildir?bunun kriteri nedir.?
kendi bildiğine bakıyorsan bu senin seçimindir.ama bir dayanağın olması gerekir.bunu açıklarmısın.
almanya baskısı albümlerde neden bir şarkı mutlaka değişiktir?bununda cevabını istiyorum.

son olarak,yüzeysel olarak,kabaca anlatmak istediğin tüm soruların cevabını biliyorum.lakin bilmeyen müslümcü ler olabilir.bilmeyen müslümcü lerde öğrensin.madem böyle bir konuyu gündeme getirmişsin, bildiğini ifade eden ima eden cümleler kurmuşsun,o halde bunu tüm yönleriyle açıklamakta sana düşüyor..net olmakta fayda var.
BEKLİYORUM.kal sağlıcakla

Ali Tekintüre
Kullanıcı profilini gör
abbas111
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 09-May-2008 / 17:43    Mesaj konusu: Cevap: Son Durak (Tayfun Muzik Sanayi) - Almanya Baskili Alb

teşekkürler arkadaşlar ellerinize sağlık
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 10-May-2008 / 02:47    Mesaj konusu: Re: Cevap: Son Durak (Tayfun Muzik Sanayi) - Almanya Baskili

gerçekten müslümcü olan kişiler müslüm babayı yakından takip edenler müzikle ilgilelenler,korsanla orjinalı ayırt edebilirler kısacası.şahsen ben dikkat ediyorum.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 10-May-2008 / 02:49    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: Son Durak (Tayfun Muzik Sanayi) - Alma

Admin demiş ki:
hirosima demiş ki:

Belki Müslüm Baba okumuştur ama Baba'nın izni olmadan çıkmışsa korsandır, bu detayı kavramak gerek...

müslüm babadan habersiz çıkan albumlere korsan değilde,emek hırsızızları diyebiliriz.

Üye
Üye

MesajTarih: 10-May-2008 / 10:00    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: Son Durak (Tayfun Muzik Sanayi) - Alma

çok tartışılcak bi konu bence baydamarersinde çok güzel yazmıs admin abimde çok güzel yazmıs damar02 abimde çok güzel yazmıs cevap hala ortada yok gercekten çok konusulur bu konu
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Korsan Albümler ve Orjinal Albümleri Tartışma Alanı
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering