Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Hatay'lilara Duyuru!!!
Hatay'lilara Duyuru!!!

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Akdeniz Bölgesi
Yazar Mesaj
kadir_613
Üye
Üye

Nereden: Hatay
MesajTarih: 06-Ekm-2006 / 16:48    Mesaj konusu: Hatay'lilara Duyuru!!!

Hatay'ın Değirmen Yolu köyünde 28 Ekim Cumartesi günü Hakan Gürses konser vercektir...Ayrıntılır en gec 2 gün içinde eklenecektir...

Kaynak:Dost FM[/b]

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 21-Oca-2007 / 00:17    Mesaj konusu: Re: Hatay'lilara Duyuru!!!

eyvallah kardeşim arkadaşım var orda benim sevindim Very Happy
Kullanıcı profilini gör
ozac44
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 21-Oca-2007 / 01:53    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Hatay'lilara Duyuru!!!

zalim_86 demiş ki:
eyvallah kardeşim arkadaşım var orda benim sevindim Very Happy

Yav güzel kardeşim şu kaliteli forumlarımızı bozmaya ne hakkın var söylermisin ? Belli ki yeni bir üyesin ve mesaj sayını çoğaltmaya çalışıyorsun ! Mesaj yazdığın konu Ekim ayında açılmış ve o günü ilgilendiren bir konu, sen kalkmış ocak ayında cevap yazıyorsun.

Bu konuyu özellikle silmiyorum ki; tüm yeni üyelerimiz görsün ve biraz daha duyarlı olsun !.

Konu Kilitlenmiştir.

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering