Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - mutsuzluğu hakediyoruz bazı zamanlarda ....
mutsuzluğu hakediyoruz bazı zamanlarda ....

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Arkadaşlık ve Muhabbet
Yazar Mesaj
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 14-Eyl-2006 / 05:11    Mesaj konusu: mutsuzluğu hakediyoruz bazı zamanlarda ....

iki insanın anlaşması aslında kolay.çünkü bir ilişkinin daynması gereken temeller bellidir.saygı,anlayış,hoşgörü,sevgi,dürüstlük yeterde artar bile.ancak böyle yaşamıyoruz artık biz.kendimizi saklamaya çalışıyoruz sevdiğimizden.ne kadar kırılmamız.bunalımımız varsa yıkıyoruz ilişkinin üzerine.ilişkinin iki kişilik olduğunu unutarak merkeze koyuyoruz kendimizi.kapris yapıyoruz.bir yığın taktik üretiyoruz kendimizi gizemli kılmak için.isteklerimizi dığrudan iletebilme işini yapamıyoruz.ve hatta cinsellik silah olarak bile kullanılabiliyor ilişkilerde.
OYSAKİ TÜM DERDİMİZ SEVİLMEKTİR.SEVİLMEK İÇİN CAN ATIYORUZ.ANCAK GEREĞİNİ YERİNE GETİREMİYORUZ.KENDİMİZE GÜVENEMEDİĞİMİZ İÇİN OLDUĞUMUZ GİBİ GÖRÜNMÜYORUZ.ve işin kötüsü günün birinde bıktırıyoruz sevdiğimiz insanı.HAZİN BİR DURUM BU.iş işten geçmiş oluyor.VE SEVİLMEK İÇİN UĞRAŞIRKEN aslında bir de bakıyoruz ki.SEVİLMEMEK İÇİN DİDİNİP DURMUŞUZ.......
MUTLULUK SADECE BİZİM ELİMİZDE.mutlu olmasını bilene ve bilenlere...en azından mutlu olmak isteyenlere!!!!!!!!!!!!
Kullanıcı profilini gör
Poseidon
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: diyarbakir/istanbul
MesajTarih: 15-Eyl-2006 / 02:46    Mesaj konusu:

valla mahmut baba ben yıllardır olduğum gibi olduğum için kaybediyorum.belli kalıplara giremiyorum neysem oyum.ama bu zamanda maske takan kendini tamamen farklı gösteren adamlar kalkınıyor ha onlar gibi olacağıma yerimde sayayım daha iyi o da ayrı bir konu..
ne de olsa HERKES KENDİNE YAKIŞANI YAPAR

ben eski sevgilimin tesadüfen yanımdayken süt içtiği plastik pipeti 5yıldır saklıyorum bundan fazla değer vermek kendinden ödün vermektir onu da yapamam yapmak istesem de yapamam.yani biz değil sevgimizi anlayamayan ediyo ne ediyosa.haksız mıyım be baba mahmutum?

Sistem Mesajı: İlgili Mesaj Birleştirildi. Birleştirilen Mesaj İlk Mesajdan 40 Saniye Sonra Yollandı..:

yaramı deştin mahmut abiiiiiiiiiiiiiii bunu bana yapmıcaktın

Adam olmayan Müslümcü olamaz!!!
Kullanıcı profilini gör
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 17-Eyl-2006 / 03:14    Mesaj konusu:

herkesin yarası var şehmuz.sadece derinliği ve niçin olduğu farklı.sana anlayacağın şekilde söyleyim dur bakalım.şimdi kardeşim benim.by-pass mı daha kolay bir cerrahi operasyon ,yoksa anjiyo mu.... Smile
Kullanıcı profilini gör
sevdayolu
Üye
Üye

Nereden: türkiye
MesajTarih: 17-Eyl-2006 / 15:08    Mesaj konusu:

abi ben inanmıyorum artık sevgiye bu ilişki olayına bende bir anlam veremedim..yani zina oluyor ....
Kullanıcı profilini gör
crazycelal1
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ?stanbul
MesajTarih: 19-Eyl-2006 / 02:53    Mesaj konusu:

Poseidon demiş ki:
valla mahmut baba ben yıllardır olduğum gibi olduğum için kaybediyorum.belli kalıplara giremiyorum neysem oyum.ama bu zamanda maske takan kendini tamamen farklı gösteren adamlar kalkınıyor ha onlar gibi olacağıma yerimde sayayım daha iyi o da ayrı bir konu..

ben eski sevgilimin tesadüfen yanımdayken süt içtiği plastik pipeti 5yıldır saklıyorum bundan fazla değer vermek kendinden ödün vermektir onu da yapamam yapmak istesem de yapamam.yani biz değil sevgimizi anlayamayan ediyo ne ediyosa.haksız mıyım be baba mahmutum?

Sistem Mesajı: İlgili Mesaj Birleştirildi. Birleştirilen Mesaj İlk Mesajdan 40 Saniye Sonra Yollandı..:

Şehmuz Abi Sen Çok Çekmişsin Belli.Halime Yatıp Kalkıp Şükretmem Lazım.

Şehmuz Abime Saygılar ve Sevgiler

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Meyhaneden...
MesajTarih: 20-Eyl-2006 / 02:16    Mesaj konusu:

Poseidon demiş ki:

Arrow Arrow Idea

Fanatik Üye

MesajTarih: 20-Eyl-2006 / 04:47    Mesaj konusu:

crazycelal1 demiş ki:
Poseidon demiş ki:

Şehmuz Abi Sen Çok Çekmişsin Belli.Halime Yatıp Kalkıp Şükretmem Lazım.

Şehmuz Abime Saygılar ve Sevgiler

celalaim saygı sevgi herzaman benden.hele daha dur senin gördüğün işin lelesi bunun daha lolosu var celal Smile Surprised
mahmut abi valla sen de kalp damar cerrahi uzmanı gibi içime içime işleyen mesajlar yazıyorsun Surprised

Kullanıcı profilini gör
muslumcu_reis
Üye
Üye

Nereden: bozkurt yata?? dada?lar diyar? erzurum
MesajTarih: 12-Ekm-2006 / 04:47    Mesaj konusu:

kardeşim herzamanda mutsuzluk hakedilmezki
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 14-Ekm-2006 / 18:14    Mesaj konusu:

Tüm Müslümcüler Mutluluk Yağmurunda Şemsiyesiz Kalmanız
Dileğiyle...Mahmet abimin de söylediği gibi sevgi saygı hoşgörü bi ilişkinin temelidir..ama şimdiki insanlar kendilerini faarklı tanıtmıyolar..Şehmus abim de güzel dedi..olduğumuz gibi olalım...

m.ali turan
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Küçükçekmece
MesajTarih: 14-Ekm-2006 / 18:50    Mesaj konusu: Re: mutsuzluğu hakediyoruz bazı zamanlarda ....

damar02 demiş ki:
iki insanın anlaşması aslında kolay.çünkü bir ilişkinin daynması gereken temeller bellidir.saygı,anlayış,hoşgörü,sevgi,dürüstlük yeterde artar bile.ancak böyle yaşamıyoruz artık biz.kendimizi saklamaya çalışıyoruz sevdiğimizden.ne kadar kırılmamız.bunalımımız varsa yıkıyoruz ilişkinin üzerine.ilişkinin iki kişilik olduğunu unutarak merkeze koyuyoruz kendimizi.kapris yapıyoruz.bir yığın taktik üretiyoruz kendimizi gizemli kılmak için.isteklerimizi dığrudan iletebilme işini yapamıyoruz.ve hatta cinsellik silah olarak bile kullanılabiliyor ilişkilerde.
OYSAKİ TÜM DERDİMİZ SEVİLMEKTİR.SEVİLMEK İÇİN CAN ATIYORUZ.ANCAK GEREĞİNİ YERİNE GETİREMİYORUZ.KENDİMİZE GÜVENEMEDİĞİMİZ İÇİN OLDUĞUMUZ GİBİ GÖRÜNMÜYORUZ.ve işin kötüsü günün birinde bıktırıyoruz sevdiğimiz insanı.HAZİN BİR DURUM BU.iş işten geçmiş oluyor.VE SEVİLMEK İÇİN UĞRAŞIRKEN aslında bir de bakıyoruz ki.SEVİLMEMEK İÇİN DİDİNİP DURMUŞUZ.......
MUTLULUK SADECE BİZİM ELİMİZDE.mutlu olmasını bilene ve bilenlere...en azından mutlu olmak isteyenlere!!!!!!!!!!!!

tebrık ederım abı cok super bı yazıyı dile getırmıssın...ınsanlar ayrıldıklarında cok ıyı dusunsunler bı sakın kafayla suc bızdedır kesın ...belkı bazılarımız sewdıgıne acı cektırmek ısteyebılır umursamaz ama ayrılınca kedi gıbı olur..ama mahmut abının dedıgını gıbı iş işten gecmiş olur....abi gene actın böle konu aklımıza getırdın Shocked okumuyorum bıdaha böle konu Very Happy

ALLAHA emanetsiniz

Kullanıcı profilini gör
Poseidon
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 17-Ekm-2006 / 02:00    Mesaj konusu:

sen de bizdensin mehmet ali kardeşim.
suruça selamlar

Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 17-Ekm-2006 / 18:25    Mesaj konusu:

Dostluk ve Arkadaşlık,Kardeşlik hepsi bu sitede mevcut...eğer ALLAH nasip ederde askere gidersem beni yanlız bırakmıcaklarından adım gibi eminim...Tüm Müslümcüler Şahane Gerisi Bahane... Arrow Arrow

m.ali turan
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Küçükçekmece
MesajTarih: 17-Ekm-2006 / 19:15    Mesaj konusu:

Poseidon demiş ki:
sen de bizdensin mehmet ali kardeşim.
suruça selamlar

aleykumselam eyvallah kardeş baştacısın
Kullanıcı profilini gör
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 17-Ekm-2006 / 23:19    Mesaj konusu:

insanın hatalarının farkına varabilmesi bir olgunluk olduğu kadar da ,yürek işi dir.kabul edelim mutsuzluklarımız hep başkalarından kaynaklanmaz.bazı dönemlerde biz kendi ellerimizle mutsuzluğa mahkum ediyoruz kendimizi.sonrasında gelen acı ve pişmanlık yağmuru altındaki o kahrolası ıslanış ve peşinde ki iç kemiren derin bunalım dönemi insanı nasıl da perişan eder.işte tüm bunları yaşadıktan sonra farkederiz.ama bunları yaşamadan önce olacakları bir kez olsun düşünüp,bu olumsuzlukları yaşamamak adına dikkat etsek ,ne biz nede karşımızdaki kişiye hayatı zehir edeceğiz.ama insanız.yapıyoruz.ve bunu herkes yapıyor.bilerek veya bilmeyerek.lakin bilerek yapanların sonu daha korkunç.şahit olanlar yada yaşayanlar bilir....
mutluluk sadece bir nefes kadar yakınızda.istermisiniz mutlu olmayı...o zaman davranın bakalım..çok şey değil istenen ve lazım olan....

.

Ali Tekintüre

En son damar02 tarafından 24-Eyl-2007 / 05:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
cirkinkralll
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ırak suriye ara sıra TÜRKİYE
MesajTarih: 26-Ekm-2006 / 00:10    Mesaj konusu: Re: mutsuzluğu hakediyoruz bazı zamanlarda ....

gardaş o kadar güzel anlatmışsın ki mutsuzluk bu yüzden oluyor.... tam eksizsiz aynen budur çok dogru gardaşım sana aynen katılıyorum bazen mutsuzlugu hak ediyoruz

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 08-Ağu-2007 / 06:02    Mesaj konusu: Yanıt: Re: mutsuzluğu hakediyoruz bazı zamanlarda ....

cirkinkralll demiş ki:
gardaş o kadar güzel anlatmışsın ki mutsuzluk bu yüzden oluyor.... tam eksizsiz aynen budur çok dogru gardaşım sana aynen katılıyorum bazen mutsuzlugu hak ediyoruz

katılıyorum

Kullanıcı profilini gör
alkolik_06
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 22-Eyl-2007 / 02:32    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: mutsuzluğu hakediyoruz bazı zamanlarda ....

valla ben tamamen babanın ceza parçasını yaşıyorum başka söze gerek yok bence saygılar..

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 11-Mar-2008 / 04:19    Mesaj konusu: Cevap: mutsuzluğu hakediyoruz bazı zamanlarda ....

İnsan her zaman her istedigini yapamaz ve sahibi olamaz..mutsuzlugu hiç kimse haketmez sadece kendileri veya ortamlar onu karamsarlık ve umutsuzluklara iter..Buda hayatın bi kanunudur..kimi garip dogar,kimi çok sevdigine kavuşamaz,kimisi hatalar yapar,kimisi bahtsızdır,kimi haram yer sonradan çıkar, kimi en sevdiklerini kaybeder,sonuçta insan bi şekilde mutsuz olur..Ama buda şahısların kendi yaptıgı olaylar ve bi anlık düşünceler dogrultusunda gerçekleşir..Hiç birimizin elinde bi sihirli deynegi yokki hayatı istedigimiz zaman istedigimi şekle ortama sokalım,..Onun için elimizden geldigi kadar mutlu olmaya çalışalım..Çünkü her zaman bi çıkmazın çıkarı vardır...En azından insan oglunun hayatta başına gelebilcek en kötü olay ölümdür...aldıgımız nefes için mutlu olalım..beterin beteri vardır..Herkes elindekilerle yetinmeyi bildigi takdirde ve gelen her kötü olayın hayatın kanunu olarak kabul ederse kimse mutsuz olmaz..Herkes ektigini biçer..
Kullanıcı profilini gör
nacves

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 15-Mar-2008 / 15:40    Mesaj konusu: Cevap: mutsuzluğu hakediyoruz bazı zamanlarda ....

ınsan kendı kaderını kendı secer.bıldıgı yolda ılerler.engeller cıksada karsımıza kımse mutsuzlugu hakketmez.sadece kalbınde acılan yaradan dolayı mutsuz hısseder kendını zamanla alısıyor herseye ınsan en acı sona bıle...
kım olursa olsun hıcbır ınsan mutsuzlugu hakketmez dusmanımız bıle olsa mutlu olmalı herkes

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Arkadaşlık ve Muhabbet
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering