Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/meta.php:54) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Muslumcu.com Aksaray Kobi Yerel Gazetesinde ....
Muslumcu.com Aksaray Kobi Yerel Gazetesinde ....
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basında Muslumcu.com
Yazar Mesaj
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 06-Eyl-2006 / 20:14    Mesaj konusu: Muslumcu.com Aksaray Kobi Yerel Gazetesinde ....

Basında Biz bölümündeki ilgili resimlere tıklayarak gazete manşetlerini detaylı olarak izleyebilirsiniz.

Metinler (İlk resim gazetenin ana sayfası):
AKSARAYDAN YÜKSELEN MÜSLÜM GÜRSES ŞARKILARINI DÜNYA DİNLİYOR:
Gaziantep de ikamet eden, Üniversite öğrencisi olan Bilal Bilgi ve Türkiye'nin dört tarafındaki Müslüm Gürses hayranı arkadaşları tarafından kurulan Muslumcu.com 18.300'e varan üye sayısı ile ses getiriyor.
Daha önce ulusal basında adından söz ettiren site, bir defa Aktüel Dergisi'nde araştırma yazısına da konu oldu. Daha sonra Okan Bayülgen'in sundunduğu Televizyon Makinası'nın konuğu olan ve o gün doğum günü olan Müslüm Gürses'e sürpriz yaparak site yetkilisi Dündar yağlıboya tablo hediye etti.
En son Aksaray da ikamet eden ve muhasebecilik yapan Yusuf Cirit'i de DJ yusufum68 rumuzu ile kadrolarına katan site yönetimi Aksaray dan yapılan internet radyoculuğu ile Müslüm Gürses'e ait şarkıları Aksaray çıkışlı dinlettiriyor...

GAZETENİN İÇİ SAYFASI üstte yayınladığım 2. resim:

Konu ile ilgili bilgi almak için görüştüğümüz Yusuf Cirit şunları söyledi: "Müslüm Gürses şarkılarını aramak için bir arama motorunda tarama yaparken Muslumcu.com'a rastladım. Site Admini Bilal Bilgi ile tanıştım. Siteye bir radyo eklemeyi düşündüğünü ve bunun için DJ'lere ihtiyacı olduğunu söyledi. Ben de bu işi yapabileceğimi söyledim ve deneme yayınlarına başlandı. Bir Müslüm Gürses hayranı olarak diğer kardeşlerimle tanışmak, kaynaşmak ve onların sevdikleri şarkıları sevdikleri insanlara armağan etmelerini anons etmek bana tarifi imkansız zevk veriyor" dedi.
Profesyonel bir DJ olmadığını ancak çok sıkı dostluklar kurduğunu bu sayede de Aksaray'ın tanıtımına da katkıda bulunduğunu söyleyen Yusuf Cirit, ilerideki hayalinin Müslüm Gürses'i Aksaray da bir konserde görmek istediğini ve konser öncesinde de kendisinin hazırlayıp sunacağı radyo programında tüm Aksaray ve tüm Muslumcu.com üyeleri ile Müslüm Gürses'i buluşturmak olduğunu söyledi.
Site yönetimi bile pek çok değişik illerden olduğunu başta Admin Bilal Bilgi'nin Gaziantep, Dündar'in İstanbul, Harun Kapsal'ın Bitlis, Özkan Açıkgöz'ün Malatya, Murat Aslan'ın Mardin, Kaan Bahadır'ın Antalya gibi illerden siteyi yönetmektedirler. Sınırları bile kaldıran internet sayesinde sanki tek vücutmuş gibi çalışan site yönetimi, üyelerine en güzelini sunmak için gayret göstermektedirler.
Sitede forum sayfalarının yanı sıra, Müslüm Gürses'e ait resimler, plaklar ve albüm kapakları, klipleri, ansiklopedi gibi bilgiler ve Eşi Muhterem Nur'a ait bilgiler ve resimler yer almaktadır. Kısacası Müslüm Gürses'e hayran olanlar için muhteşem bilgilerle donatılmış izlenmeye değer bir fan clup sitesi...

Sitemizi iyi bir şekilde tanıtan, dtaylı bilgiler veren ve ilgi gösteren radyo DJ'lerimizden yusufum68'e teşekkürlerimi sunuyorum...

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!

En son Admin tarafından 27-Ksm-2008 / 04:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
2 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
eskmuzik
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

MesajTarih: 06-Eyl-2006 / 21:05    Mesaj konusu:

Tanıtımımız için iyi bir gelişme, ilgilenen yusufum68'e teşekkürler.
Kullanıcı profilini gör
dertli870
Üye
Üye

Nereden: BURSA_-_-_-_-_-_-_-_- ADIYAMAN
MesajTarih: 06-Eyl-2006 / 21:13    Mesaj konusu:

yakısır yusuf abı elıne saglık

ÇARE KULDA DE??L YÜCE RABB?M?ZDE...

Kullanıcı profilini gör
crazycelal1
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ?stanbul
MesajTarih: 06-Eyl-2006 / 22:49    Mesaj konusu:

Gün geçmiyor ki sitede bir faaliyet olmasın!

Site gün geçtikçe büyüyor.Ve büyümeyede devam edicek... Siteyi sanal alem dışında reele taşıyan herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

Siteyi ilerde daha üst mevkilerde görceğime eminim....

Gönlünüz Gönlümüzdür...

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 07-Eyl-2006 / 00:02    Mesaj konusu:

Sitemizi ne kadar geniş kitlelere tanıtırsak o kadar çok Müslümcü kazanmış olur veya en kötü ihtimalle insanların akıllarındaki önyargıları sileriz diye düşünüyorum.
Bu anlamda emeği geçen herkese teşekkürler.

Nereden: Aksaray
MesajTarih: 07-Eyl-2006 / 01:03    Mesaj konusu:

eskmuzik demiş ki:
Tanıtımımız için iyi bir gelişme, ilgilenen yusufum68'e teşekkürler.

Kardeş rica ederim.Ama yaptığımız büyütülecek birşey değil.Sizlerin çalıştığı kadar çalışmamazsak da bir nebze olsun Müslüm Babaya hizmetim dokunduysa NE MUTLU bana.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: KaranL?k Â?Ã?Â?kakLardan
MesajTarih: 07-Eyl-2006 / 02:05    Mesaj konusu:

Eğer ben bu Siteye Geliyor İsem . buraya müslüm baba sevgisi ve Muslumculerle tanısmaya gelıyorum . . başka bir amacım yoktur ayrıca sitede emeği gecen bütün dostlara sonsuz saygılar sevgiler.. Exclamation Arrow
bu haberdede konu alan yusuf cirit abime emeği için saygılarımı ıletıyorum ..
Kullanıcı profilini gör
By_Isyankarr
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: İSTANBUL
MesajTarih: 07-Eyl-2006 / 02:09    Mesaj konusu:

yusuf abi saolasın abi bizleri gururlandırdın.
sitemiz zamanla inş. en çok üye sayısına ulaşacak.
Kullanıcı profilini gör
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 07-Eyl-2006 / 02:46    Mesaj konusu:

Teşekkürler Yusuf Cirit

Ali Tekintüre
Kullanıcı profilini gör
teknikmehmet

Nereden: ankara
MesajTarih: 07-Eyl-2006 / 04:29    Mesaj konusu:

müslüm gürses'e hayran olanların bir noktada birleşmesine katkıda bulunmayı şiar edinen insanlara yaptığı hizmet ve verdiği emekten dolayı saygı duymayı görev sayarım saygılarımla.
Kullanıcı profilini gör
m.ali turan
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Küçükçekmece
MesajTarih: 07-Eyl-2006 / 05:40    Mesaj konusu:

Gerçekten sitemıze yakısanın en iyisını yapıyor yönetici ve üyelerımız ...Teşekkürler Yusuf Cirit
Kullanıcı profilini gör
DUNDAR

Nereden: İSTANBUL/KARS
MesajTarih: 07-Eyl-2006 / 08:52    Mesaj konusu:

Öncelikle ''Sonsuz Teşekkürler Yusuf Cirit.Yusuf Cirit'i tanımıyordum.2005'in Ocak ayında sitemize üye olmuş.Fakat kendisini forumda görmedim.Ta ki beni arayana kadar.Kendisinin,muslumcu.com üyesi olduğunu ,sitemizin radyosunda DJ olduğunu,Aksaray'da muhasebeci olduğunu,43 yaşında olduğunu ; Aksaray'ın yerel gazetesinde muslumcu.com ile ilgili haber yayınlayacağını söyledi.Bu telefonu aldığımda Aksaray'daki bir Müslümcü'nün sitemizi Aksaray'da duyurmasının mutluluğunu yaşadım.Çünkü görsel yayında yani TV'de daha önce duyurulmuştuk.Örneğin ; Kanal D TV Makinası ( 7 Mayıs 2006 ) programı ve Haberturk'te yayınlanan ''Müslüm Gürses'' belgeseli ( 24.05 2006 ).Bu ; şu demek oluyor : Müslümcüler devri başladı.Müslüm Gürses'i gönülden sevenlerin sevgisi,yaşam tarzı ve emekleri herkesin dikkatini çekiyor.16 yıldır dikkatle takip ettiğim bir noktadır bu.Müslüm Gürses hakkında hazırlanan her programda Müslümcüler gündeme gelmektedir.Neden ? Çünkü Sevgisini,hayranlığını bu şekilde her alanda dile getiren Müslümcüler'dir.Toplumumuzda bir ''Müslümcü'' kavramı yerleşmiştir artık.
Önyargılar da olsa bu yavaş yavaş kalkmaktadır.Kimin sayesinde ? Bizim,yani gerçek-harbi Müslümcüler sayesinde.Müslüm Baba'ya ve tüm Müslümcüler'e sonsuz saygılarımla.Ferman padişahın ; Müslüm BABA bizimdir.

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: iSTANBUL
MesajTarih: 09-Eyl-2006 / 23:18    Mesaj konusu:

ben bu bügünleri siteye ilk üye olduğum zamanlar görüyordum... o zamanlardan söylüyordum.. ama kimse bana inanmıyordu... hatta bazı üyeler o zmanlar benimle dalga bile geçiyorlardı..

bütün türkiyenin bizi duyacağınıu herkesin bizden haberdar olacağını ve birgün müslüm babayla buluşup aynı masada oturacağımızı zamanında çok dedim..

ama bunun için o zamanlar savaşan,, çalışan KILIK VE JESUS vardı..

1. büyük buluşmamızda bu olayların temelini attık.. ve daha sonra diğer üyeler peş peşe bombaları patlattılar.. dediğim konuma geldik bu sayede..

YUSUF ABİ.. O kadar yararlı o kadar iyi bişey yaptıki.. kendisine burdan sonsuz saygı ve sevgilerimi iletiyorum..

herşey muslumcu.com için.. el ele daha iyiye..

gözlerinde gözlerim,,
gözlerimde gözlerin kalmış...
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
Hugo_SaNCHeZ
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Umutsuzlar Diyar?ndan
MesajTarih: 15-Eyl-2006 / 02:19    Mesaj konusu:

ellerine sağlık yusf cirit bey.herkes imkanı varsa kendi yöresel gazetesine siteyi tanıtsın yayın yaptırsın yayılım artsın.nasılolur???
Kullanıcı profilini gör
Poseidon
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: diyarbakir/istanbul
MesajTarih: 15-Eyl-2006 / 02:37    Mesaj konusu:

vayyy yusuf cirit abi yüreğine sağlık.şayet kabul edersen ben de senin bir kardeşinim artık.zira tüm yollar MÜSLÜM babaya çıkar bende.

müslümcü olsun taştan olsun valla billa

bu arada dündar abi ve damar02 mahmut abiye sevgilerimle

Adam olmayan Müslümcü olamaz!!!
Kullanıcı profilini gör
yusufum68

Nereden: Aksaray
MesajTarih: 15-Eyl-2006 / 16:25    Mesaj konusu:

Burda,yani bu sitede bulunan herkesin ortak bir paydası var arkadaşlar.O da Müslüm Gürses.Hepimiz onu BABA'mız bildik ve etrafında toplandık.Dolayısıyla buradaki herkes kardeşiz.Yaşasın Müslüm Baba kardeşliği.Hepinize güzel mesajlarından teşekkür ediyorum.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 17-Eyl-2006 / 00:32    Mesaj konusu:

arkadaslar sıte cok guzel oldu bızlerde elımızden gelenı yapacagız olumune ınadına eyyvallah aleme yakısır bee
Kullanıcı profilini gör
DaMaR_GFB
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: çıktı bu ayrılık
MesajTarih: 24-Eyl-2006 / 21:25    Mesaj konusu:

bize bu imkanları sunan başta bilal abi olmak üzere tüm emeği geçenlere ve yusufum68e teşekkür ederiz...
Kullanıcı profilini gör
cirkinkralll
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ırak suriye ara sıra TÜRKİYE
MesajTarih: 26-Eyl-2006 / 01:36    Mesaj konusu: Re: Muslumcu.com Aksaray Kobi Yerel Gazetesinde ....

müslüm baba sevgisi hiç bir şeye benzemiyor...........onun sevgisi bambaşka
teşekkürler yusufum68 Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Arrow Arrow

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 01-Ekm-2006 / 17:48    Mesaj konusu: Cevap: Muslumcu.com Aksaray Kobi Yerel Gazetesinde ....

1 numarayız Arrow Exclamation
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basında Muslumcu.com
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering