Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - çeken bilir...............
çeken bilir...............

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Arkadaşlık ve Muhabbet
Yazar Mesaj
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 30-Ağu-2006 / 22:16    Mesaj konusu: çeken bilir...............

SELAMLAR OLSUN ARKADAŞLAR. öncelikle bu konunun açılış ve kısa bi şekilde de açıklamasını anlatayım.malumunuz hayat zor ve yaşadığımız bu hayatta mutlaka herkesin bir derdi ve sıkıntısı mevcut.
hani bazen belki bizim için çok sıkıntı verecek bir derdimiz başka biri için aslında aslında hiç kafaya takacak sorun bile olmayabiliyor.
yani kız arkadaşından ayrılan birisi ile büyük sağlık sorunu olan insanın derdi bir olmayacağı gibi bazen başkalarının derdini dinlediğimizde ,kendi derdimizi unutup halimize şükretmemiz gerektiğimizi anlarız.
kısaca sizlerde ya kendinizden yada etrafınızda bulunan insanların hayatlarından kısa ve açıklayıcı hikayeler paylaşırsanız en azından aramızda ki bazı arkadaşların bu öyküleri okuduktan sonra hallerine şükür etmelerini sağlayabiliriz..çünkü BETERİN BETERİ VAR!!!!!!!!!!!

Ali Tekintüre
Kullanıcı profilini gör
Poseidon
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: diyarbakir/istanbul
MesajTarih: 01-Eyl-2006 / 00:05    Mesaj konusu:

Sevgisine karşılık alamadığı için hayata küsenler,haddini bilmeden Allaha isyan edenler ve bunun bedelini ağır ödeyenler.bir nefes alabilmek adına tüm servetini feda etmeye razı olanlar ve aldığı nefesin kıymetini bilemeyenler.
aşk nefret intikam sevgi talih kader kısmet.hepsi bu sinemada HAYAT film stüdyosu

saygılar

Adam olmayan Müslümcü olamaz!!!
Kullanıcı profilini gör
yansanayi
Üye
Üye

Nereden: trabzon
MesajTarih: 03-Eyl-2006 / 02:54    Mesaj konusu:

gurbetteyim trabzonluyum deniz olmayan bi yer balıkesirde yaşıyorum babamla aram bozuk mide kanaması geçirdim hepside nie bilionuzmu aşk yüzünden sewiyorum deliler gibi hayatımı onunn önüne serdim bi iftira yüzünden ayırdılar bizi we kanıtladım ole bişe olmadıını we herşeyin çözülmesi için kaçtım ankaraya onun yanına geldim bakalım ne olacak war mı bole bi deliii yaptıım hatamı iyimi bilmiyorum ama ben kalbimin gösterdii yer gittim onun yanına saygılarrr...
Kullanıcı profilini gör
Poseidon
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 03-Eyl-2006 / 19:05    Mesaj konusu:

kardeşim babanla aran neden bozuldu bilmem ama eğer kız meselesi ise aranızı bozan yanlış yapmışsın.çünkü baban senin dünyaya geliş sebebindir hem dünyanın hem ahretinin sermayesidir.en kısa sürede gönlünü al derim ben.
saygılar

Kullanıcı profilini gör
eskmuzik
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

MesajTarih: 05-Eyl-2006 / 04:12    Mesaj konusu:

Hakikaten çeken blir konu başlığı güzel olmuş

İyi konu ama hangi derdimi yazacağımı bilmemedim. Bu konuya en az bir saatimi vermem lazım.
Kullanıcı profilini gör
dilenci06
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 20-Eyl-2006 / 22:05    Mesaj konusu:

kagan arkdasm yasın bnm gibi küçük senn dertlerini dinlemei çok isterim genellikle sizin yasınız kaç ne derdiniz olur gibi ifadeler kullanıolar ben sennle konusmaı istiorum msnede mesgul yazdıın için rahatsız etmek istemiorum sen müsait olunca bana hbr veririmisin?
Kullanıcı profilini gör
eskmuzik

MesajTarih: 21-Eyl-2006 / 18:07    Mesaj konusu:

dilenci06 demiş ki:
kagan arkdasm yasın bnm gibi küçük senn dertlerini dinlemei çok isterim genellikle sizin yasınız kaç ne derdiniz olur gibi ifadeler kullanıolar ben sennle konusmaı istiorum msnede mesgul yazdıın için rahatsız etmek istemiorum sen müsait olunca bana hbr veririmisin?

Olur tabii kardeş
Msnden selam yazsaydın ben seninle konuşurdum.

Hayatım boyunca (1Cool insana insan gözüyle baktım. Kimseyi kırmadan incitmeden yaşamaya çalıştım. Ama gördüm ki bu dünya ikiyüzlülerin dünyası olmuş. Zalimler; gerçek insanları parmaklatında oynatmaktan zevk alır olmuş. . .
Mahmut abinin dediği gibi çeken bilir. Biz biliriz

Tüm kardeşlerime kendi çapımda bir iki kelime söylemek istiyorum
"Yanınızda sandığınız, en yakın dostum dediğiniz insanlara bile kendinizi tamanen bırakmayın. Yüreğinizde gizli köşeler muhakkak olsun. Bugün dizinizde ağlayanlar yarın sizi ağlatacaklar. Haberiniz olsun"
Kullanıcı profilini gör
Poseidon
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 29-Eyl-2006 / 01:17    Mesaj konusu:

kağanın dediklerini özetleyen bir atasözü yazmak istiyorum
Dostunla seviyeli dost ol,birgün düşmanın olabilir ve yine düşmanınla seviyeli düşman ol birgün dostun olabilir...

Kullanıcı profilini gör
eskmuzik

MesajTarih: 29-Eyl-2006 / 02:11    Mesaj konusu:

Evet poseidon iyi özetlemişsin. Ben de bunu anlatmak istiyordum
Kullanıcı profilini gör
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan
MesajTarih: 29-Eyl-2006 / 03:02    Mesaj konusu:

bende kağan ve posedion kardeşime yazdıkları samimi ve anlamlı mesajlarına istinaden bi atasözü ile onlara sesleneyim.

''gerçek dost iyi günde çağırıldığı vakit gelir.kötü günde ise davet beklemeden gider.''''
tabi ki bu sözü hayatımızda bazı dönemlerde yaşıyoruz.önemli olan diğer bi hadise ise bu çok anlam yüklü sözü bizlerinde uygulaması.saygılar...

.

Ali Tekintüre
Kullanıcı profilini gör
Poseidon
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 29-Eyl-2006 / 03:03    Mesaj konusu:

Bir zamanlar biz de dosttuk kağan bahadır kardeş.sana burada bütün sitenin önünde sesleniyorum mübarek günlerde maziyi unutmanın zamanıdır
saygılar Exclamation

Kullanıcı profilini gör
eskmuzik

MesajTarih: 29-Eyl-2006 / 19:44    Mesaj konusu:

Uzatılan el geriye itilmez. Ama keşke buraya yazmasaydın. Bunlar özel meselelerdir.
Kullanıcı profilini gör
Poseidon
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 30-Eyl-2006 / 00:23    Mesaj konusu:

içimden o an yazmak geldi diye yazdım.sevgiler kardeşim

Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 23-Oca-2007 / 15:55    Mesaj konusu:

Msnden selam yazsaydın ben seninle konuşurdum.

Hayatım boyunca (1Cool insana insan gözüyle baktım. Kimseyi kırmadan incitmeden yaşamaya çalıştım. Ama gördüm ki bu dünya ikiyüzlülerin dünyası olmuş. Zalimler; gerçek insanları parmaklatında oynatmaktan zevk alır olmuş. . .
Mahmut abinin dediği gibi çeken bilir. Biz biliriz

Tüm kardeşlerime kendi çapımda bir iki kelime söylemek istiyorum
"Yanınızda sandığınız, en yakın dostum dediğiniz insanlara bile kendinizi tamanen bırakmayın. Yüreğinizde gizli köşeler muhakkak olsun. Bugün dizinizde ağlayanlar yarın sizi ağlatacaklar. Haberiniz olsun"[/quote]

kağan kardeşim durumu güzel açıklamış..sahte dostlar var benim hep çevremde...yanlız siz sevgili ve değerli Müslüm baba hayranları herzaman gerçek dostlarımdır...

saygılarımla
Kullanıcı profilini gör
Muslumcu22
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 04-Nis-2007 / 17:43    Mesaj konusu: Re:

giden ömurden gıdıyor arkadaslar muslumcu kardeslerım karamsarlık icine dusmesınler cunku hayatın zor şartları bizlerin üzerinde yaşamayı baba öğretti hayatı allah alır saygılar...

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 04-Nis-2007 / 20:55    Mesaj konusu: Re:

Dert, gam, tasa, keder, acı, hüsran yaşda olmaz. İnsanın her yaşında karşısına çıkabiliyor. Senin derdin dertmidir benim derdim yanında, kimselerde gördünmü böyle dert hayatında. Baba ne güzelde söylemiş.....
Her insanın kendine göre dertleri büyüktür. Tabiki her insanın derdine başkadır.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
harabe_gonul
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: antakya
MesajTarih: 04-Nis-2007 / 22:27    Mesaj konusu:

Poseidon demiş ki:
Sevgisine karşılık alamadığı için hayata küsenler,haddini bilmeden Allaha isyan edenler ve bunun bedelini ağır ödeyenler.bir nefes alabilmek adına tüm servetini feda etmeye razı olanlar ve aldığı nefesin kıymetini bilemeyenler.
aşk nefret intikam sevgi talih kader kısmet.hepsi bu sinemada HAYAT film stüdyosu

saygılar

gönlüne sağlık poseidon çok güzel açıklamışsın...

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 08-Ağu-2007 / 05:54    Mesaj konusu: Re:

ilk önce konu için mahmut agabeye teşekkür ederim
benim tek derdim üniversiteyi kazanamamak Very Happy Crying or Very sad

Kullanıcı profilini gör
nacves

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 15-Mar-2008 / 15:56    Mesaj konusu: cevap: çeken bilir...............

su dunyada derdı olmayan yok
yuce rabbım kımsenın tasımayacagı dert vermez dertler bızı ımtıhan edıyor arada sabırla yenmemız gerekır bu hıcte kolay olmaz.hersey bızler ıcın uzuntu,sevınc,heyecan vb.
herzaman sukretmelı ve sabretmelıyız.dogru beterın beterı var halına sukret dostum.
yıllardır mutlulugun hergun pesınden kostum...

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Arkadaşlık ve Muhabbet
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering