Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [yedek şarkı indir]sevdim-mine koşan ile düet
[yedek şarkı indir]sevdim-mine koşan ile düet

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Geri Dönüşüm [Çöp Kutusu]
Yazar Mesaj
EMANET
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KALLEŞ DÜNYA DAN
MesajTarih: 15-Ağu-2006 / 22:19    Mesaj konusu: [yedek şarkı indir]sevdim-mine koşan ile düet

bu şarkı güle güle gite konulacaktı ama son anca çıkartılan bir şarkıdır.
Exclamation

[hide]http://www.dosyaekle.com/x.php?yukle=45393[/hide]
Kullanıcı profilini gör
kadirbilim
Üye
Üye

MesajTarih: 18-Ağu-2006 / 22:22    Mesaj konusu:

dostum belirtmek istediğim bir konu var o da bu şarkının düet olmadığıdır.yani korsancılar yine yapmış yapacağını ve farklı iki sanatçının şarkılarını birleştirerek katakulli yapmışlardır Very Happy
Kullanıcı profilini gör
26ersin28
Üye
Üye

MesajTarih: 19-Ağu-2006 / 01:12    Mesaj konusu:

valla doğrudur ama yine de güzel olmuş bence
Kullanıcı profilini gör
EMANET
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KALLEŞ DÜNYA DAN
MesajTarih: 19-Ağu-2006 / 01:16    Mesaj konusu:

hayır kardeş olurmu düet oundu gülze güle gite konulması gerkiyordu konmadı aynı yıllarda mine koşan bayar müzik sanatçısıydı zaten
Kullanıcı profilini gör
fenerli15
Üye
Üye

MesajTarih: 24-Ağu-2006 / 18:31    Mesaj konusu:

saol
Kullanıcı profilini gör
Yaranamadim
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 24-Ağu-2006 / 23:12    Mesaj konusu:

sağoll

Yineden Kimseye YARANAMADIM.......
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Geri Dönüşüm [Çöp Kutusu]
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering