Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [demo şarkı indir]bana kara diyen diler
[demo şarkı indir]bana kara diyen diler

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Geri Dönüşüm [Çöp Kutusu]
Yazar Mesaj
EMANET
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KALLEŞ DÜNYA DAN
MesajTarih: 13-Ağu-2006 / 20:45    Mesaj konusu: [demo şarkı indir]bana kara diyen diler

Exclamation
Kullanıcı profilini gör
kemalt
Üye
Üye

MesajTarih: 15-Ağu-2006 / 03:14    Mesaj konusu:

yanlış bilgilendirme insanları.oğlum filminin fragmanıdır....yıl 1985....
Kullanıcı profilini gör
EMANET
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 15-Ağu-2006 / 19:30    Mesaj konusu:

Embarassed

Sistem Mesajı: İlgili Mesaj Birleştirildi. Birleştirilen Mesaj İlk Mesajdan 5 Dakika Sonra Yollandı..:

bu şarkımı 85 de hadi kardeşim git işine bu şarkı bizzat ben biliyorum 1995 de 1996 da çıkacak olan topraktan bedene albümü hazırlık aşamasında seslendirildi prova olarak hiç 1985 deki sese benziyormu yani güldür yüzümü albümündeki sesle aynımı biraz şarkıları can kulağıyla dinleyin o zaman daha iyi anlarsınız Exclamation Smile

Sistem Mesajı: İlgili Mesaj Birleştirildi. Birleştirilen Mesaj İlk Mesajdan 40 Dakika Sonra Yollandı..:

[hide]http://www.dosyaekle.com/x.php?yukle=45346[/hide]
Kullanıcı profilini gör
Kadir
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 17-Ağu-2006 / 07:55    Mesaj konusu:

Surprised kavgaya gerek yok beyler saygilar
Kullanıcı profilini gör
kemalt
Üye
Üye

MesajTarih: 18-Ağu-2006 / 23:47    Mesaj konusu:

bendeki fragmana ne diyeceksin peki.sevda yolu için okudu.gene sen herşeyin iyisini güzelini bilirsin.
birde ipek mendilin sonunda uzun hava seslendiriyor.ortada atmasyon bir olay yok aklınıza yanlış bir şey gelmesin...yılda kesinlikle hata yok.bu sadece bir fragmandır(makara).topraktan bedene kasetiyle alakası ne peki emanet.ben güldür yüzümü demedim.oğlum filmi sevda yolu ağırlıklıdır.isteyen olursa ilerleyen zamanda sunarım konuşmaları dahil.ama senin bu üslubun na deyermi düşündürücü...

Kullanıcı profilini gör
pippo
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 19-Ağu-2006 / 00:43    Mesaj konusu:

eyvallah
Kullanıcı profilini gör
fenerli15
Üye
Üye

MesajTarih: 19-Ağu-2006 / 01:19    Mesaj konusu: link ver

slm kardes
Kullanıcı profilini gör
EMANET
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 19-Ağu-2006 / 01:26    Mesaj konusu:

bana kara diyen dilber adlı şarkı 1995 de seslendirildi.ben yukarıda yayınladıığım versiyondan bahsediyorum eskisini bilemem.demo-yedek şarkı bunların ne olduğunu dedfalarca vurguladım
ve yine

demo:/ prova :albümün hazırlanması sırasında okunmuş ,sıradan bir yorum ile okunmuş şarkılardır.

yedek şarkı:albümün içine girmemiş şarkılardır.

olay budur.
dediğim gibi sana saygı duyuyorm kardeş yukarıdaki dışında ben bilmiyorum.yukarıda yayınladığım 1995 de okunmuş bir demodur.1996 da zincirli kuıyu adlı korsan kastte yer aldı.

Exclamation Smile
Kullanıcı profilini gör
By_Isyankarr
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: İSTANBUL
MesajTarih: 19-Ağu-2006 / 03:50    Mesaj konusu:

eline saglık emanet kardeş saol.
Kullanıcı profilini gör
vesaire_1
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 19-Ağu-2006 / 22:44    Mesaj konusu: Cevap: [demo şarkı indir]bana kara diyen diler

tşk
Kullanıcı profilini gör
kemalt
Üye
Üye

MesajTarih: 20-Ağu-2006 / 19:00    Mesaj konusu:

EMANET demiş ki:
bana kara diyen dilber adlı şarkı 1995 de seslendirildi.ben yukarıda yayınladıığım versiyondan bahsediyorum eskisini bilemem.demo-yedek şarkı bunların ne olduğunu dedfalarca vurguladım
ve yine

demo:/ prova :albümün hazırlanması sırasında okunmuş ,sıradan bir yorum ile okunmuş şarkılardır.

yedek şarkı:albümün içine girmemiş şarkılardır.

olay budur.
dediğim gibi sana saygı duyuyorm kardeş yukarıdaki dışında ben bilmiyorum.yukarıda yayınladığım 1995 de okunmuş bir demodur.1996 da zincirli kuıyu adlı korsan kastte yer aldı.

Exclamation Smile

TAMAM O ZAMAN OLAY ANLAŞILMIŞTIR.SENİN BAHSETTİĞİN EKLEMELİ KORSAN BİR ALBÜM.DEDİĞİM GİBİ İLK 1985 TE FİLM İÇİN SESLENDİRDİ FAKAT VAZGEÇİLMİŞ.ALBÜM İÇİN SESLENDİRİLMEDİĞİ DOĞRUDUR.1995 TE OKUNMADI ANLAYACAĞIN.DAHA ÖNCEDE ALMANYADA AH NEYLEYİM GÖNÜL ADLI KORSAN ALBÜMDE SUNMUŞLARDI.birde azer bül bülle korsan kasetleri var.oradada yüce dağ başında şarkısının sonunu kırpmışlar.Uzun havadan sonra tekrar nakaratları devam ediyor orjinalinde.tabiki oda eklemeli.
Kullanıcı profilini gör
UnknOwN
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ayd?n izmiR antalya
MesajTarih: 27-Ağu-2006 / 23:14    Mesaj konusu:

saolun ellerinize sağlık
Kullanıcı profilini gör
EMANET
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 29-Ağu-2006 / 19:21    Mesaj konusu:

Surprised
Kullanıcı profilini gör
zazakentli__
Üye
Üye

Nereden: bal?kesir
MesajTarih: 30-Ağu-2006 / 03:10    Mesaj konusu:

saol arakadaş
Kullanıcı profilini gör
fatro
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 22-Eyl-2006 / 18:19    Mesaj konusu: Cevap: [demo şarkı indir]bana kara diyen diler

saolun
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Geri Dönüşüm [Çöp Kutusu]
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering