Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Babanın Bir Bilebilsen Şarkısı RapcıLarın diLinde..!
Babanın Bir Bilebilsen Şarkısı RapcıLarın diLinde..!

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
Yazar Mesaj
1903
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 13-Nis-2007 / 03:56    Mesaj konusu: Babanın Bir Bilebilsen Şarkısı RapcıLarın diLinde..!

ArkadaşLar burda Müslüm babanın Bir bilebilsen Parcasını Türk Rapcıları söyLüyor. YaLnız sözLer aynı deqiL. Yine bi izLeyin bakın bakaLım NasıL..yorumlarınızı bekliyorum..

Müslüm Gürses-Bir Bilebilsen >>> http://www.youtube.com/watch?v=6LKH8OoEIdY <<<[url][/url]
Kullanıcı profilini gör
yavuz_baba
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Sevdim O Zalimi
MesajTarih: 21-Nis-2007 / 02:30    Mesaj konusu: Re: Babanın Bir Bilebilsen Şarkısı RapcıLarın diLinde..!

bence cok hoş olmus. gerçkten tebrik ederim Wink
Kullanıcı profilini gör
ex-arab
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 21-Nis-2007 / 02:38    Mesaj konusu: Re: Babanın Bir Bilebilsen Şarkısı RapcıLarın diLinde..!

bu tür müzikleri sevmememe rağmen beğendim hoş olmuş. yalnız burda dikkat edilmesi gereken bir konu var bu şarkıyı hazırlayan rapçilerin müslüm baba hayranı olduğu görülüyor ben öyle görüyorum tabi herkesin fikri ayrı

Kullanıcı profilini gör
yavuz_baba
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Sevdim O Zalimi
MesajTarih: 21-Nis-2007 / 02:45    Mesaj konusu: Re: Babanın Bir Bilebilsen Şarkısı RapcıLarın diLinde..!

bir bilebilsem şarkısının bi versiyonunu daha buldum. hemde söyleyen kişi benim adaşım, soyadaşım hatta müslüm daşım. http://www.youtube.com/watch?v=guRPZrHpTko Wink
Kullanıcı profilini gör
ex-arab

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 21-Nis-2007 / 03:31    Mesaj konusu: Re: Babanın Bir Bilebilsen Şarkısı RapcıLarın diLinde..!

kim bu yaaaw Very Happy gerçekten güzel yorumlamış helal olsun

Kullanıcı profilini gör
merkez_tost
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 21-Nis-2007 / 04:36    Mesaj konusu: Re: Babanın Bir Bilebilsen Şarkısı RapcıLarın diLinde..!

eline sağlık kardeş güzel olmuş*************
Kullanıcı profilini gör
crazycelal1
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ?stanbul
MesajTarih: 21-Nis-2007 / 13:38    Mesaj konusu: Re: Babanın Bir Bilebilsen Şarkısı RapcıLarın diLinde..!

Tek Bu Mu ??

Adını Sen Koy

Benim Meselem

Zalim

Arkadaşlar lütfen süper olmuş vb.. gibi yorumlar yapmayın.Güzelim şarkıları ne hale çevirmişler !

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 21-Nis-2007 / 14:16    Mesaj konusu: Re: Babanın Bir Bilebilsen Şarkısı RapcıLarın diLinde..!

arkadaslar muzık kulturumuz batılasmıstır ama sözlerimizde hala arabesk temeli vardır bu genclığın sadece özentisinden kaynaklanan bir seydir bizler arabeskce yasıyoruz ama onlar özendiıkleri seyler icin yasıyor ve kulturumuz yok oluyor bence yapılan bu tarz bizlerin temelınde olduğu icin hoş geliyor yinede olmus...

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
1903
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 21-Nis-2007 / 15:25    Mesaj konusu: Re: Babanın Bir Bilebilsen Şarkısı RapcıLarın diLinde..!

£yvallah saoLun YorumLarınız İçin...

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 21-Nis-2007 / 15:26    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Babanın Bir Bilebilsen Şarkısı RapcıLarın diLinde

yavuz_baba demiş ki:
bir bilebilsem şarkısının bi versiyonunu daha buldum. hemde söyleyen kişi benim adaşım, soyadaşım hatta müslüm daşım. http://www.youtube.com/watch?v=guRPZrHpTko Wink

£yvallah kardes saoLasın arkadasın sesi qüzeLmiş ama bu parca Çok aqır be yavuz baba Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ?stanbul
MesajTarih: 22-Nis-2007 / 22:43    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Babanın Bir Bilebilsen Şarkısı RapcıLarın diL

Ok burda Baba'nın şarkılarını rap a çevirin !

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Kayseri-Hisarcik
MesajTarih: 23-Nis-2007 / 01:09    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Babanın Bir Bilebilsen Şarkısı RapcıLarın diL

töbe töbe bak su melunlarin yaptigina ne günlere kAldik rep dinlicek olan gitsin dinlesin dokunmayin babamıza alet etmeyin
Kullanıcı profilini gör
buraxbey
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 23-Nis-2007 / 01:09    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Babanın Bir Bilebilsen Şarkısı RapcıLarın diL

sadece müzik sözler değil hoş olmus
Kullanıcı profilini gör
baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 23-Nis-2007 / 05:54    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Babanın Bir Bilebilsen Şarkısı RapcıLarın diLinde

crazycelal1 demiş ki:
Tek Bu Mu ??

Adını Sen Koy

Benim Meselem

Zalim

Arkadaşlar lütfen süper olmuş vb.. gibi yorumlar yapmayın.Güzelim şarkıları ne hale çevirmişler !

celal babayı dilemeye düşkündür arkadaşlar bende ona atılıyorum popcu lar popçudur biz BABACI yani Smile
Kullanıcı profilini gör
SOTKALI
Üye
Üye

Nereden: trabzon merkez giremez herkes
MesajTarih: 23-Nis-2007 / 16:38    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Babanın Bir Bilebilsen Şarkısı RapcıLarın diL

ben hu olaya karşıyım arabesk sözleri rapçiler rape dönüştürüp milletin aağzında rap söylmeye çalıştırıyorlar

Üye
Üye

Nereden: trabzon merkez giremez herkes
MesajTarih: 23-Nis-2007 / 16:39    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Babanın Bir Bilebilsen Şarkısı RapcıLarın diL

ben geldim meyhaneci de pop olarak söylenmeye başladı arkadaşlar... arabesk kültürümüzü koruyalım lütfennnn

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 03-May-2007 / 14:37    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Babanın Bir Bilebilsen Şarkısı RapcıLarın diL

SaoLun ArkadaşLar YorumLarınız İçin..

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k
MesajTarih: 03-May-2007 / 20:29    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Babanın Bir Bilebilsen Şarkısı RapcıLarın diL

sağol kardeş************************
Kullanıcı profilini gör
crazywelder
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: zonguldak
MesajTarih: 03-May-2007 / 21:04    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Babanın Bir Bilebilsen Şarkısı RapcıLarın diL

müslüm gürses senı cok seviyoruz ıyıkıvarsın
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 30-Tem-2007 / 17:28    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Babanın Bir Bilebilsen Şarkısı RapcıLarın diL

yazık çok yazık dj akmanı geçtiniz vallahi bravo
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering